Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. FURKANBEY

FURKANBEY User

evet bende ordaydım bende duydum

2. Merhaba ,

Bize bilgi geldiği zaman çevirisi yapılarak en kısa zamanda ilgili bölümde duyurusu yapılıyor. Yani fazladan bilgimiz yok maalesef.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

Şu an için böyle bir imkan yok fakat ilerde olur mu bilemiyoruz. Konuya gerekli cevaplar verilmiş başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

4. macellaio.

macellaio. User

konfi 1 de 6 bo2 varken 72.000 kalkanım
    konfi 2 de 7 bo2 varken 132.000 kalkanım var
    niçin böyle anlam veremedim ???

5. Merhaba ,

Hiç bir indirim olmayan hesapta kontrol ettiğim kadarı ile %7 indirim gelmiş. Eğer hesaptan hesaba değişiyorsa teknik olarak ayrıntısını bilemiyoruz.

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

6. Merhaba ,

Droid'lerin içinde de kalkan olabilir. Her iki konfigürasyonda gemi ve droid'lerin için kontrol edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. 47_NeCo_47

47_NeCo_47 User

ben kredi kartımla avantaj paketi alacaktım yalnız hangi kartımda nekadar var hatırlamıyordum bu yüzden kartlarımı teker teker denedim ama kara listeye alındınız diyor anlamadım ne yapmam gerekiyor acil yardım

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Konuyla alakalı forum ekibinin yapabileceği birşey yok malesef. Support ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar

9. -PARS-

-PARS- Guest

Piknik düzenlemeyi planlıyoruz. Şuan hiçi netlik kazanmadı. Sizlere unutulmayacak bir organizasyon için ekibimizden destek istiyoruz. Eğer yetişirse mayıs ayında olacak inşallah.
    Belirttiğim gibi eğer gerekli izinler çıkarsa biz sevenlerde kavuşacak :)

Kafede de belirttiğim gibi bir aksilik olmazsa çıkacak dedim. Ama çıkmadı ve mahcup duruma düştüm :( Bana böyle bilgi verilmişti.

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Piknik varsa çizgili pijamalarımı hazırlıyorum :D

EFSANE bunu beğendi.
  11. ORION

ORION User

Piknik varsa alırım bir dal hem lf4 çevirmecede yaparız

12. ahan da mangal varmı varsa geliom :D

13. Bende 9 kat top getireyim yanında tavla gerisine karışmam. :D :)

14. piknik nerde olucak istanbul damı ? emirgan da felan yapında biraz eğlenek :)

15. Selam öncelikle herkese iyi oyunlar iyi çalışmalar

Darkorbitin geçen gün Uridium Satışıyla ilgili adalet getirileceği bir açıklamasına ilişkin bir yazı okudum.
    Sormak istediğim soru şu adaletli bir oyun sistemi için satın alımlarda eşitlik sağlanılacak deniyordu fakat tam tersi olmuş gibi çünkü uridyum fiyatlarının düşmesi gerekirken artmış buna tepki göstermemin en büyük sebebi ise küçük bir muhasebe yaptıgımda 330.000 uridium fiyatının avrupa ülkelerinde 100 euro ile fiyatlandırılmış olduğunu gördüm ve küçük bir hesapla 100 euronun ülkemizde 3,39 Türk Lirasına denk geldiğini görüyorum anlaşılacağı gibi euronun değeri bizim paramıza göre 339 tl daha değerli olmakla beraber şuanda ülkemizde satılmakta olan 330.000 uridium 200 tl anlaşılacagı üzere normalde türk lirası euroyla kıyaslandıgı zaman 678 tl denk geliyor normalde denk gelmesi gereken fiyat ise 339 tl yani uridyum fiyatları 200 tl değil 100 tl olması gerek önerileriniz varsa konu aşağıda tartışmaya ve yukardaki ankette oylamaya açıktır

16. evet vip indirim avantaj paketi hepsi zamlanmış.bunu müjdelemiş adamlar demekki :).

17. *Mrs

*Mrs User

Evet arkadaşlar gorundugu uzere chatte olsun forumdabolsun admin ve cm arkadaslarimizin gulerek ve mutlu bir sekilde bize etkinliklerin haberini yaptilar gel girki darkorbit oyunculari adina yine husrana ugradik bizi oyundan koparmak ve oyundan sogutmaknicin yine rekor fiyatlar konulmus VIP ve katlayici gibi abone olunan paketerde dikkat cekici bir zam yok ama uridyumlarda resmen donukuza kadar alacak bir fiyat var. Anlamadigim neden bir oyun kendine zit dusurecek hareketler yapiyorki ? yapimcilarin ozguvenleri fazla herhalde ama burasi turkiye sosyal medyadan bi etkinlik baslatilsa 1 hafta oyuna girmeseler herseyiniz alt ust olur onu bile bilmiyosunuz eyyy gidi darkorbit bizi kaziklamaya devam et :)

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  18. WanKÜ1

WanKÜ1 User

peki modum:)umarım iletiyosunuz iyi olur çünkü güzel olur

19. takemyhard

takemyhard User

bişeyler dönüyo bakalım hadi hayırlısı... inşallah 5 mayıs gibi olmaz :(

20. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Oyunu uri çekmedende oynayabiliyoruz bu karar tamamen size kalmış . Kimse kimseyi sen uridyum alacaksın diyede zorlamıyor

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.