Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Uridyum çekmek veya çekmemek tamamen sizin kararınızdır .

İyi forumlar

2. ÖMER.E

ÖMER.E User

harbiden fiyatlar artmış bende fiyatların düşeceğini umup tüm abonelik paketlerinden almayı düşünüyordum şuan tamamen soğudum :D arada bir etkinlik zamanları oyuna girer çıkarım artık

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. *Mrs

*Mrs User

soulfly ts61 ?

4. SİSTEM

SİSTEM User

Vallahi açtığınız bu konu hiç bir yere ulaşmayacak emin olun bu oyun para kazanmaya yönelik bir oyun ben hiç bir şeyde indirim yapılacağını düşünmüyorum alan alır mantığı ile yürütülmektedir , 1 ay kimse uri vip avantaj paketlerini almasın tepkisini göstersin yine birşey değişmez bu zamana kadar oyunda hiç bir yapılan haksızlığa direnilmedi ben görmedim direnilse de 100 kişiden 10 kişi anca direndi bu ve bu gibi konular bu forumda bakılıp geçilmek ile yetiniyor o yüzden almak yada almamak size kalmışlarla yetinmek zorundasınız iyi oyunlar.

HaFİFteN-ArıZaLı ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. SİSTEM

SİSTEM User

Evet supporta yazmalısınız ama hemen çözüm beklemeyin bir kaç gün sürebilir ödeme işlemlerindeki hata düzeltmeleri zaman isteyebiliyor.

6. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Anlamadım ?

İyi forumlar

7. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

milllet zaten zar zor evini geçindiriyo uri fiyatlarını düşüreceğinize artırıyonuz keşke asgari üçrete zam yapmasalardı

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  8. :D :D

9. Basit kardeşim, çözüm gayet basit.Almayın. Uzun bir süre uri çekemeyin ki aylık ulaşmayı hedefledikleri miktarlara ulaşamasınlar. O zaman görürsünüz ki kampanya üstüne kampanya gelir. Artı Türkiye için yaptık dedikleri kampanya tek kelime ile saçmalık. Oyuna zar zor dışarılardan adam geliyor, tek tük oyuna başlayan oluyor ve onlarada kampanya diye vere vere yeşil mermi ve panzehir satmaya çalışıyorsun. İyide 5 sene evvel oyunda bir sürü oyuncu olurdu . Savaşlar olurdu. Cubilerin başında kalabalıktan oyun takılma yapardı. Şimdi ki hale bak. Almayın kardeşim almayın. Bir süre de TP ve şeref yapmayıverin. Biraz olsun duyarlı olup, oyununuza ve kendinize sahip çıkın.
    Yok olmaz değil mi, Türk halkı , eser gürler yine sonuçta 1 gün bile bekleyemezsiniz

10. ORION

ORION User

Merhabalar,

Daha önceden bazı ip değiştirme programları kullanıp bazı ülkelerin ödeme sistemleri ile uridium alışverişleri oluyordu ve bu nedenle tüm dünya genelinde fiyatları eşit haline getirilmiştir.

Saygılarımla

11. FURKANBEY

FURKANBEY User

Butün ülkelerde aynı degerden satılsın ama bu xuruma karşıyım. Fiyatlar artmış. Bunu yapacaksalar bile fiyatlarda indirime gidilmeli. Fiyatlar düşük olsa alışveriş miktarı daha çok artar zaten. Fiyatı yükselterek uridium vip indirim almayına getiriyorlar işi bence

12. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğine göre kitlenmesi uygundur .

İyi forumlar

13. tgs781

tgs781 User

sayın adminim yakında oyunda bazı değişiklikler yaparak uridyum çekmeye mecbur ederler merak etmeyin.

14. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Konu ile alakalı ne Darkorbit Forum ekibinin nede Darkorbit Türkiye takımının yapabileceği birşey yok . Merkez olarak değiştirildi fiyatlar ve Türkiye sunucularına özel Darkorbit Türkiye takımı inanın sağlayabileceği tüm avantajları sizlere sağlıyor .

Konuyla alakalı başka sorunuz yoksa kitlenmesi uygundur kitleyelim .

İyi forumlar

15. cidden pahalılanması oldukça saçma olmuş. hani uridium denen sanal bir verinin maaliyeti yok bir şeyi yok neden zam gelir ki? ha diyeceksiniz ki bu oyunu geliştiren destek(support) vs.vs veren insanlar var, haklısınız ancak oyuncu kalmadığında kime satacaklar acaba bu meretleri. ucuzlatılmalıydı süreklilikten kazanmayı denemelilerdi. bir nebze bile olsa oyuncu artsa zaten sonraki alacakları uri vs. uzun vadede çok kâr ettirir bence

assda bunu beğendi.
  16. arkadaşlar merhaba açık artırmadan günlük olandan citadel elite tasarımı aldım ama gelmedi gemım goli baska bir hangarda da vengeance var ne yapmam lazım seviye 15 yardımcı olabilirmisiniz

17. SOULFLY

SOULFLY User

Piknik mi ? Maçta yaparız değil mi pars adminim ? :D :D

18. Revontuli

Revontuli User

Arkadaslar ben pete 12 adet radar protokolu aldım ama pet nedense gemının yanından uzaklasmıyor bu kadar protokol takılı olmasına ragmen.Kutu topluyorum pvp ahrıtam da 4-2 de normalde harıtanın bır cok yerınde toplaması lazımken daha genıs kapsamlı yanı gemımın arkasından ayrılmıyor cogu zaman neden bılmıyorum ama bu kadar urı harcadım pete böyle bır sorunla akrsılasmak ınsanın canını sıkıyor:) bır arkadasta 9 adet kurtarma protokolu al 3 tane de radar tak dedı daha ıyı kasarsın urı dıye bende sımdı soruyorum kendı kendıme ben bu kadar urıyı bosamı harcadım dıye :)

19. 10 kutu içeriği + 2 radar yap.. Bu kadar radar sadece paladium için iyi olur.

20. Revontuli

Revontuli User

10 adet kurtarma protokolu al dıyorsun sanırım yanlıs anlamadıysam,iyi dıyorsunda 2 radar la pet gemının yanından hıc ayrılmaz kı topladıgının ne katkısı olabılır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.