Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Düşman bulucu için 3-4 radarla Portaldan istasyonu görüyor 3-6da :D

2. Revontuli

Revontuli User

ama kutu toplamada 3-4 radar ıse yaramıyor sonuc olarak :)

3. sen sabit durduğun sürece pet yanında durur en sadık dostun ya..sadece durduğun yerde etrafında çıkan kutuları toplar ve toplama esnasında kutu gördüğü sürece uzaklaşır etrafında kutu bitince tekrar yanına gelir..sürekli hareket etmen lazım ve gördüğün her kutuyu sen alma pete bırak sen uzaklaş..

4. Revontuli

Revontuli User

o sekılde yapıyorum zaten normalde harıtanın her bolgesıne gıtmesı alzımken bu kadar protokol ıle ama yanımdan fazla uzaklasmıyor

5. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Tenik incelemelerin yapılması için supporta yazmalısınız .

İyi forumlar

6. *Mrs

*Mrs User

helal olsun sana be delikanlı adammıssın

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

gemiyi almadan gorunmez.citadel gemiyi alip,yeni hangar al yerlestir sonra cikar.

8. arkadaşlar lütfen yardım edin , konuyu yanlış yere açtım kusura bakmayın acelelik işte

40 ganimet anahtarı satın alırken büyük sıkıntı yaşadım.

Fiyatı 19.99 du. telefonumda 0.26 TL vardı.

20 liralık yükleyince 20.26 oldu. mesajı onaylarken mesaj parası 50 kuruş gitti

19.76 oldu. Fiyat 19.99 olduğu içinde kabul etmedi lüfen yardım edin lütfen :(

9. nasıl yardım edebilirizki size..bakiyeniz yetersizse alamazsınız giden 50 krş gitti geri gelmez artık..

10. EFSANE

EFSANE User

Merhaba,

Ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey yoktur,Ek olarak TL yüklemeniz gerekmektedir.

Keyifli forumlar.

11. ULAN AYIP BE AYIP İNSAN BİRAZ DÜŞÜNÜR BU ADAMLAR AKIL EDEMEZSE MESAJ PARASINI DİYE YA DA MESAJ PARASINI ALMAZSINIZ. YEMİN EDİYORUM AYIP BE ! 1 KURUŞ EKSİK OLSAK YÜKLİYCEK PARAMIZ OLMASA ***** ORTADA KALICAZ ANLAŞILAN !

12. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Forum kuralları gereği forumda büyük harf kullanmak yasaktır ve lütfen üslubunuza dikkat ediniz.

Bakınız konunun bizimle bir ilgisi yok,tl yüklerken bunu hesap etmeliydiniz,zaten tl eksilmemiş sadece mesaj ücreti kesilmiş.
    Dediğim gibi yapabileceğimiz bir şey yok malesef.

Gerekli cevap verildiği için kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

13. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikle bir başka üye için k****siz kelimesini burda olamayan biri için sarf etmenizden dolayı sizi terbiyeye ve birilerinin arkasından çekiştirmemeye davet ediyorum.

Kaldıki o uye için gereken anında yapılmıştır. Bu konuda yapılanı boncuk bulmuş gibi servis yada övünç gibi sergilemek peşinde koşmuyoruz.

Ha bize saygın olmaya bilir gayet normaldir. Bir beklentimde yok ama diğer üyelere karşı sizi saygıya davet ediyorum.

Bizi önemsemenizi beklerdim çünkü biz ki bu oyunda sizin için yaptıklarımızı siz görmezsiniz bilmezsiniz. Bu işin içine girince belli oluyor.

Ben kendim senin bir çok fikir konunu rapor edip üstlerime ilettim sen önemsemesende senin güzel fikirlerini yine rapor edeceğim.

Güzel olanlar güzel anılır bizim de senin bu konuya mesajlarını görmezden gelip beklediğim güzelliklerinle gelmeni canı gönülden diliyorum.

Konuya gereken cevaplar verildiğinden Kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

Son düzenlenen: 5 May 2016
  14. Merhaba ,

Arkadaşlar bize bilgisi gelen şeylerin ilgili kısımda duyurusu yapılıyor. Bilgisi gelmeyen şeyleri önceden bilemeyiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Gerekli bilgilerinizle durumu anlaşılır şekilde yazarak support'a mesaj yollayınız. Kara listeye alındığınızı çıkartılmak istediğinizi söyleyiniz.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

16. Merhaba ,

Bizlerde fiyat düşürülmesi bekliyorduk fakat neden bu şekilde oldu açıkçası anlayamadık. Bir gelişme olursa forumda duyurusu yapılacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

17. musa

musa User

mrb admın Özel teklifler var 3..
    1.. 59,90 TL 120 Anahtarı ve 50 Günlük dosya.
    2..19,90 TL karşılığında 40 Ganimet Anahtarı
    3.. 59,90 TL karşılığında 120 Ganimet Anahtar
    sımdı 59 olana bakın sadece 120 anaktar verıyor yanı hıc bırsey vermıyor 3 le 1le aynı bı farkı yok 59 tl 2 tane var ama sım bırsey yanında vermıyor?

18. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Alım sayısını ölçmek için yapılmış olabilir. Oyuncuların ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Günlük dosyasına ihtiyacı olmayanlar sadece anahtar alabilir.

İyi Forumlar.

19. uri ve beyaz dahilmi gamadan 120 k alanlar varmıs bi bakınız lütfen

20. yalan sadece tp şp 2 kat

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.