Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. zorbey

zorbey User

Resmi bir cevap gelene kadar bekliyeyim
    Çok kafa bulandırdı bu yeni silah çoook

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Normal lf4 için maximum hasar 200 ,kararsız lf4 220 ancak isabet oranı % 80 ve her zaman en yüksek oranda vurmayacak.

Ortalama olarak düşünürsek lf4 daha sağlıklı geliyor.

Henüz geliştirip deneme imkanımız olmadı ,verilen rakamlar üzerine yazıyoruz,biraz daha tecrübe etmek gerek.

İyi forumlar.

3. zorbey

zorbey User

Aslında bakarsanız istediğim cevapları alamadım ne yapalim biraz daha test bekleyelimmi o zman cevap alabilirmiyim

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şu anda hiçbirimizin bu kesin böyledir şeklinde yazma imkanımız yok,sizinde yazdığınız gibi test etmeden bir şey diyemeyiz.

Yazanlarda varsayım üzerine yazıyor.Bir arkadaşımızın konusundaki alıntıyı ekliyorum belki size yardımcı olabilir .

LF4: max vuruş 200, min vuruş %25
    Ortalama vuruş: (175+200)/2 = 187

Kararsız LF4: max vuruş 220, min vuruş %42
    Ortalama vuruş: (128+220)/2 = 174

Biraz daha deneyerek tecrübe etmemiz gerekiyor.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2017
  5. zorbey

zorbey User

Ne soğuması kardeşim bildiğin buzlanma var ben 2 gün önce saatlik 10000 uri kasiyordum kutuda şimdi 1000 kasiyordum üstelik arada beta yaptım sen sana düşün
    Birak arada yaratık kesmeyi ben kapi yapıyorum tafar etmiyor adminim

6. zorbey

zorbey User

Tamam hele kilitlensinde şimdi sonra biraya acar sorarik

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buradaki geri bildirim konusunu takip etmenizi öneririm.

İsteğiniz üzerine kilitliyorum.

İyi forumlar.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Fark etmiyor mu yazdınız öyle anlıyorum.Bende arada yaratık keserek toplayınca biraz daha karlı olarak görüyorum.

Arkadaşımız zaten arkadaşlarının daha yüksek içerik topladığını kendisinin az toplayabildiğini yazmış ,katlayıcı arge protokol farkı olabilir.

İyi forumlar.

9. zorbey

zorbey User

Elbette alabilir bana ben arge 35 kutu argesi
    10 kurtarıcı 3 radar protokoluvar hemde 3 seviye
    Patlayıcı da var 2 gün önce cayır cayır topluyordu m şimdi çıkmıyor hiç üstelik. Arada kapi yapmış olmama rağmen denildiği gibi uzun süre toplayinca birşeyler oluyor buna

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bende kutu argesi yok normal forumdayken bazen topluyorum ,içerikleri takipte etme şansım oluyor.

Aynı fikirdeyiz, sürekli toplayınca da uridium azalıyor ,ancak diğer arkadaşlarının 100 binlerde uridium topladığını ifade etmesi o rakamlara hiç ulaşmadığım için bana biraz fazla olarak göründü.

Katlayıcı arge protokolde olsa sıkılmadan o rakamlarda toplamak biraz zor.

İyi forumlar.

zorbey bunu beğendi.
  11. tekrar attım tekrar tekrar en son bakın ne geldi modum :) "Merhaba,

Desteğe yönelttiğin soru için çok teşekkürler.
    Ödeme mağazası değişikliğiniz gerçekleştirilmeyecektir.

Saygılarımla,

sağolun be baya bi yardımcı olsunuz saygılar

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hesabınızı inceleyip bu şekilde kalması gerektiğine karar verilmiş olmalı.

Forum üzerinden hesabınıza müdahele edemeyiz.Hesap paylaşımı v.b durum tespit edilmiş olabilir.

Bu konuda tek yetkili supporttur.

İyi forumlar.

13. etkinlik için cıkan kapıdaki ödülleri arttırmak için desteklerde 2 tane güclendirici görünüyo ama satın alamıyorum nasıl satın alırım bunları ?

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Genel bir sorun yoktur.Hangi ödeme yöntemi ile ve nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ,resim atabilir misiniz.?

İyi forumlar.

15. satın alma yeri görünmüyo ki ödeme sorunu yaşıyım ? siz satın alma nasıl yapılır foto olarak gösterir misiniz

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kredi kartı mı epin ile mi ne şekilde alacaksınız.Yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

Burada epin ile alışveriş hakkında bilgi var.

İyi forumlar.

17. satın alma işlemlerimde sıkıntı yaşamıyorum uridium sayfasına girince vip vs hersey ortada fakat desteklerin olduğu bölüm görünmüyo nasıl o kısma ulaşırım

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Dükkan> ekstralar içinde proximum desteklerine tıklayıp alabilirsiniz.

Satın alma işlemi sorununuz çözüldüğünde geri bildirimde bulunursanız memnun olurum.

İyi forumlar.

19. zorbey

zorbey User

Çok yanılıyorsunuz ben 100000 topladım
    Sıkıcı olduğu kesin ama birde orda 100.000 o görünce bu zevk geliyor birdaha toplamak istiyorsunuz
    Tecrübelerime dayanarak söylüyorum

JUPlTER bunu beğendi.
  20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gelmez mi çok keyiflidir :)Ama ben sıkılarak kapatıyorum işte:)Gerçi kutu argem de yok ama denemek lazım 100 bin uridium gerçekten güzel:)

İyi forumlar.

zorbey bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.