Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar iş bilgisayarımdan darkorbit e trend micro yüzünden giremiyorum bunu bir şekilde bloke ediyor ana ekrana kadar geliyor çubuk sonuna kadar sarı doluyor ama birtürlü yeşil olmuyor bunu engellemenin yani oyuna girmenın bir yolu varmı şimdi programı silin falan diyceksinizde yönetici hesapta program :D varmı bir tavsiyesi olan nasıl oyuna girebilirim ?

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hitaç çekiliş kapsülleri ile gelmişti 72 saatlikte bekleme süresi var idi,bu mantıkla bakıldığında kurulabilir, ancak doğum günü etkinliği gibi kapılarda tamamen kalkabilir.

Kesin ve net cevap veremiyorum gelecek cevabı bekleyelim size geri dönüş yapalım.

İyi forumlar.

3. anladım bu konu üzerinden cevabınızı bekliyorum

JUPlTER bunu beğendi.
  4. Emre|58|

Emre|58| User

GG de özel haftasonu var diye 2 tane lambda kapisi actik elimizde patladi ne oldu gelmiyecek mi etkinlik ?

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yönetici onaylı yapılandırmada bunu yapamazsınız.Farklı bir oturum açarak denediniz mi.

İyi forumlar.

6. Yok modum denemedim de olcağını pek sanmıyorum :(

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sanırım şu anda kronos çifte kazanç etkinliği geldiğinden kaldırmışlar ancak ileri saatler içerisinde ne olur bilemiyoruz.

Artık galaksi etkinlikleri birbirinden bağımsız ve günlük olarak ta gelebilmekte.

İyi forumlar.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Farklı oturum açarak deneyiniz,iş yerlerinde bu şekilde bir koruma duvarı örülmesi normaldir :)

Deneyip geri dönüş yaparsanız aynı antivirüs programını kullanan arkadaşlarımızın belki farklı tavsiyeleri olabilir.

İyi forumlar.

9. envanterimdeki malzemeyle 4 adet buzul parçası oluşturdum daha sonra da buzul altı cpu SG-G1
    oluşturdum fakat kapıyı nasıl açıcam açılmış olması lazımdı değilmi detaylı bilgi alabilirmiyim

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ekranınızda cpu slotlarında en sondaki buzul altı cpu tıklarsanız x-1 haritanıza kapınız konumlanacak.

Buradaki konuda kapıyı nasıl açacağınız anlatıldı bakmanızı rica edeyim.

İyi forumlar.

11. [[ZORO]]

[[ZORO]] User

GG x2 cıkcakmı bu gece - galaxsi indirim 100/10 cıkmasaydı gg indirim da iyiyidi ne farketti cıktıda hic bişeyden haberimiz yok...??

12. [​IMG] Duothrin

· Birinci kademe montaj tariflerinden elde edilir; ikinci kademe etkinlik montaj tarifi için gereklidir.

[​IMG] Trittothrin

· İkinci kademe montaj tarifinden elde edilir; üçüncü kademe etkinlik montaj tarifi için gereklidir.

[​IMG] Kuadrothrin

· Üçüncü kademe montaj tarifinden elde edilir; dördüncü kademe etkinlik montaj tarifi için gereklidir.

bu madenleri nereden ve nasılş elde edeceğim montaj kısmından bulamadım şemayla gösterebilirmisiniz

bu arada kapıyı yaptım buzul çatlağını 30 proxiummum var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2017
  13. Evet nasıl elde edeceğimiz hakkında hiç bir bilgi yok sadece bir şema vermişler.

14. Duothrin : birleştir(montaj) kısmında x20 yeşil korsan anahtarı yapıllınca verir
    Trittothrin:x500 galax gate enerji yapılınca verir

Kuadrothrin: RSB yapılınca verir

her yapılışta diğer önceki tariften malzeme almanız gerekir yoksa kararsınlf4 hemen yapamıyorsun önceki tarifleri yaparak merdiven misali tırmanıyor

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Etkinlik ve indirimleri önceden bilemiyoruz.

Bize herhangi bir bilgisi gelmiyor.Akşam gelir mi bilemeyiz takipte kalınız.

İndirim ve galaksi etkinlikleri günlük olarak gelmekte ve değişiklik gözleniyor.

Bugünde Kronos etkinliği ile birlikte % 10 indirim olarak gelmiştir.

İyi forumlar.

16. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Şema şu şekildedir;

20 Adet Yeşil Ganimet Anahtarı ürettiğiniz zaman 500 GG üretebilmeniz için Duothrin elde edeceksiniz.

500 GG ürettiğiniz zaman 40k RSB üretebilmeniz için Trittothrin elde edeceksiniz.

40k RSB ürettiğiniz zaman Kararsız LF4 üretebilmek için Kuadrothrin elde edeceksiniz.

Gerekli olan Proxiumları kapıdan elde edeceksiniz.

Keyifli forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  17. Merhaba ByNoGame den e-pin alcaktım geçen yine konu açmıştım bir miktar param kaldı orda bugün indirim geldiği için 3.90 TL ye 1 haftalık indirim çekicektim ancak stoklarda 3.90 TL kalmamış oraya sordum 9.90 TL aldığımda 3.90 kullanıp gerisini daha sonra kullabilir miyim diye hayır dediler ancak 4 TL kod veriyorlar ordan (3.90 çekince) 10 kr kalıyo onu e-pin olarak geri veriyor darkorbit. Şimdi 9.90 da kullanırsam 6.00 TL yi geri vermez mi e-pin olarak ? Ki 9.90 TL ye tek seferde alınacak birşey yok zaten illa vermesi gerekmiyor mu ?

Birde 3 tane 1.5 TL lik kodlardan alsam onları üçünü yazsam o olmaz mı ?

18. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

ByNoGame ile alışveriş ortaklığı bitmiş olup ellerindeki stoklar bitene kadar e-pinleri geçerlidir.

9.90 tl lik e-pin aldığınızda kalan epin miktarı alışverişten sonra aynı e-pin numarası ile ekranınıza yansıyacaktır.

Evet, daha sonra kullanabilirsiniz ancak kalan e-pininiz ana e-pin olduğundan farklı bir e-pin ile birleştirilemeyecektir.

Ara e-pinlerden alarak birlestirme yapabilirsiniz.

Şuan ki yetkili e-pin firması MTC Game dir.

İyi forumlar.

19. Onu biliyorum modum yani şimdi kalanını kullanabilirm ben değil mi birleştirmeden ? Ara e-pinler ne oluyor onlarla birleştirme oluyo dediniz ?

20. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Evet kalanını kullanabilirsiniz ama en son kalan kuruşlu tutarı kullanabilmek için siteden yardımcı(ara) e-pin alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.