Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Genel bir sorundur.Durumu ilettik,yeni hangar düzenleri gelince bu sorun başladı.Sade tasarımsız olan goliath keserseniz göreve işlemektedir.

Şimdilik bu konuda bir geri bildirim almadık.

İyi forumlar.

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Konunuz support tarafından denenerek hatalı bulunduğu için merkeze rapor edildiği bilgisi verildi.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

3. Kalite ayarlarını yükseltirseniz 2d görünüme kavuşur. Kalite düşükte iken kuş bakışı görünümünde oluyor

JUPlTER bunu beğendi.
  4. uteyrol

uteyrol User

kardeşim çok sağol dediğini yaptım oldu modum konu kilit bu arada ekran kartım 4gb öyle bişey mümkün değil yani :D

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar.

6. esmerlı

esmerlı User

Merhaba sayın arkadaşlarım ve forum yetkililerim oyuna girişte böyle bir sorun alıyorum nedeni nedir acaba.
    Buzul çatlağı kapısındaki bug yüzünden tarama felan mı varda böyle oluyor

7. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Geçici bakım olduğundan bazen bu hatayı görebilirsiniz.

Yakın zamanda düzelicektir.

İyi forumlar.

EKİM bunu beğendi.
  8. TlgKn

TlgKn User

merhaba
    az önce Obsidyen anattarı aldım para ile.. ama hala kutuları açamıyorum bunun sebebi nedir ?

9. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Aldığınız Obsidyen anahtarları hesabınızda gözüküyor mu , kontrol eder misiniz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2017
  10. viper1903

viper1903 User

bu sistem değişelei 1 sene olacak nerdeyse belkide olmuştur. görevleri yapan yaptı yapamayanlarda düşünsün. kimseninde umrunda değil daha bi düzeltme yok.

11. Düzelmedi, uzun bir sürede düzeleceğini pek düşünmüyorum

12. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

13. Merhaba ,

Biz raporlayıp gerekli yere ilettik ve ara ara tekrar iletiyoruz. Fakat çalışmalar şu anda hangi aşamada veya ne durumda bilemiyoruz.

İyi forumlar.

14. blulight

blulight User

kıyamet admin beklemekten sıkıldık icraat istiyoruz

15. Modum çalışma yok ki :D

16. Merhaba ,

Bizlerin yapabileceği bir şey yok yani ilettik ve iş teknik ekibe kalmıştır.

İyi forumlar.

17. Merhaba ,

Teknik ekip ne yapıyor gidip kontrol etme v.b. imkanımız yok maalesef. Biz görevimizi yapıp iletiyoruz yapabileceğimiz başka bir şey yok.

İyi forumlar.

18. Arkadaşlar benim kafamı karıştıran şey lf4mü iyi kararsız lf4mü şimdi bizim 45 tane kararsız lf4 toplamamıza imkan olmadığını iyi biliyorsunuzdur çünkü 120 proxium istiyor bu çok ama çok zor umarım lf4ten daha iyi değildir cevaplarınızı bekliyorum İyi günler...

19. Proxium bugu kullanan kişiler bannlanıp kastıkları rsb ler ellerinden alınacak mı? Biz beynimizi patlatıp 300 bin rsb kasalım adamlar milyon milyon götürsünler malı. Eğer ciddi anlamda özellikle tr1 real feyz hit bann yemezse ki kamuflaj alıp sürekli giden adamların vdeoları var elimde yine tr1 real hylt voix bann yemezse tr3 ases ve yandaşları özellikle tosun paşa ki vdeosu bile var bann yemezse bana adaletten bahsetmesin hiç kimse... Bana hiç kimse kanıt falan demesin bunu kullanan kişiler seyir defterinde belli zaten bu yazdıklarımı sunun üst mercii ye gereni yapsınlar yazık günah bizim gibi temiz insanların suçu nedir?

Eğer bannlama olmazsa bidahakine 5 çarıma birden bende yaparım bugları ben enayi değilim uridum çekiyorum onlar beleşe yapıyorlar ve bugu kullanıp bannlanmayan bir sürü kişi var şuan... Ayıp ya yeter walla

sayın modlar sitemim size değil zaten siz bişey yapamazsınız ama lütfen yazılanları iletin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2017
  20. coder545

coder545 User

birlestirme basamaklarinda rsb ve lf4un yerinin degistirilme ihtimali var , her zamanki gibi bug yapanlari banlamak yerine sadece bugu engellemeye calismakla yetinirlerse 2-3 yil boyunca haram rsblerin tadina bakacagiz. Saglam gemilerin kapanacagini sanmiyorum hic olmazsa rsbleri sifirlasinlar yada ""musterileri magdur etmeyecek baska seylerlerle degissinler ornek: ema , x4"" bunu diyecek hale dustuk bakar misiniz artik ban degil de kendi canimizi kurtarmayi dusunuyoruz.

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.