Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Öncelikle taramalar merkez tarafından yapılmakta ve bannlama işlemini de onlar gerçekleştirmektedirler.

Video atmanız her zaman oyuncunun bannlanması anlamı taşımaz lakin durumdan haberdar olunmasına sorunun çözülmesini hızlandırıcı bir faktör olur.

Bu konudaki şikayetinizi gerekli yerlere ileteceğiz.

Teşekkür ederiz.

İyi forumlar

2. yıldo69

yıldo69 User

Dün oyuna gelen resetten sonra para verip aldığım 2 güçlendirici ile yaptığım kapılardan 0 evet 0 proxum aldım milleti enayi yerine koymayı bırakın be kardeşim . Birileri acık bulup kullanıyor diye cezası biz mi cekeceğiz. Para veriyoruz sonuc sıfır çıkma ihtimali 0 ee ne anladım ben bu işten. Şimdi gelipte bana şans işi demeyin sakın güçlendiricilerle90-100 proxum alırken o kadar kapı giden elit sonuç sıfır .Tebrikler dolandırıcı darkorbit

3. cücücüm

cücücüm User

Katılıyorum. Ayrıca millet milyon milyon rsb yaptı ancak an itibarı ile bu sahtekarlığa karşı hiç bir ceza-i müeyyide yok. Anlayacağın yapanın yanına kar kalıyor.

4. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Resetten sonra çıkma ihtimallerinde herhangi bir değişim söz konusu değil.

Aynı oranda düşme şansı devam etmektedir.

Yine de bu konudaki şikayetleriniz iletilecektir.

Etkinlik hakkında görüşlerinize buradan devam edebilirsiniz.

Gerekli konuya yönlendirme yapıldığı için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

5. 1. Adminler gerçeği yukarı ne kadar iletiyor bilmiyorum ancak Oyun yönetimi ve Firma hakkında ki Güven ortamı kesinlikle 0
    2. Oyuncuların elindeki RSB ya da LF4 leri geri almaları hiç umrumda değil. Zaten bu oyuncular o LF4 ve RSB leri normalde de alabilecek konumdalar. Bu BUG kullanılmazsa başka bir oyun BUG u sayesinde zaten o urileri yine toplayacaklar. Oyunda eksik olmayan tek şey BUG.
    3. Şu anda öyle bir noktadayız ki önemli olan bu oyuncuların alacakları cezanın ne olacağı. GİŞ kuralları açık. O GİŞ kurallarını ben yazmadım. Ama okuyabiliyorum.
    4. Hakkıyla sayısız kapıya girdim ve hepsinde de sonuna kadar bitirdim. Oyun bitiminde verilen 1 saatlik Proxi bulma güçlendiricisini de kullanarak full beyaz yaptım ve son 6 kapıda aldığım toplam Proxi 50'yi bulmaz.( Eskiyi saymıyorum çünkü onlar daha berbat). Güçlendirici ile birlikte %10 + %25= %35 ve Ufo dan çıkma oranı %20 + %25 = %45. ( Forumda belirtilen açıklamanız budur. ) 6 kapıda yani 6*10 = 60 kez ufonit ve 6*2=12 kez vurulduğunda 50 Proxiye ulaşılamaması pek iştatistiksel açıklamaya sığmıyor. %35 ve %45 oran küçümsenecek değerler değil. Ya bilim yalan söylüyor ya da yalan söyleyen başka biri var.
    5. Yeni ayarlama kabul edilir gibi değil. 40 000 RSB için bulunması gereken minimum Proxi miktarı nedir böyle.

Yorumu sadece oyuncu arkadaşlarıma bırakıyorum. Kızmaya ya da sert konuşmaya hiç gerek yok. Sonuçları bekleyip göreceğiz. Ama şunu kendi hesabıma belirtmek isterim ki bundan önceki belki 50 Bug vakasında da yapılmayan hiçbir şey gibi , bunda da hiçbir şey yapılmayacak. Çünkü yapılırsa para yatıran oyuncu kalmayacak. Sadece TR değil tahminen tüm server larda durum aynı.

Sağlıcakla kalınız

6. yıldo69

yıldo69 User

Az önce yazdım mod rkadas kitleyip taşıdı konuyu. Son yaptığım 4 kapı 0 çektim 5. dede lütfedip 14 proxum bıraktı. Senin hesabına göre bilim yalan söylüyor. Çünkü düşme ihtimali aynı diyor..

7. cücücüm

cücücüm User

Rsb ler geri alındı peki gg ler? Adamlar binlerce gg kastı, o gg ler sayesinde elde edecekleri tp-şeref ve mermiler haksız rekabet olmayacak mı? Banlayın haksız kazanç elde edenleri ki Adalet bir özel isim olmaktan çıksın.

8. ben dünden beri söylüğyorum proxium düşmüyor diye yüzde 10unda altında bence yeminle güçlendiricyle beraber girdim kapıya sonuna kadar bi tane proxium vermedi

9. coder545

coder545 User

artik buglari da sadece seckin musterilere sunuyorlar gercek parayla destekleri cekmezseniz zarara giriyorsunuz. kanun olmayan yerde kaos olur , oyunu bu hale 58 asamali ceza sistemi getirdi. yok bir daha yaparsan kulagini cekerim , bak bu son uyarim agzina biber surerim gibi cezalarla oyunculari hileye ozendirdiler simdi hile kullanmayanlar oyunun icinden ban yiyor( hileciler gece pvpde kastiklari uriyle gunduz aslan kesilip hile yapmayanlari dagitiyor). bu olayda bug kullanmayanlar aa hicbisey olmuyormus bir dahaki bugda ben de sansimi deneyeyim beni tespit etmezlerse kazancim elimde kalir diyecek. darkorbit yonetimi 2009larda bota karsi dik dursaydi bugun 100 botcudan vip+katlayici parasi yerine 1000 oyuncunun 200unden vip parasi alip daha cok kazanirdi sirket kendi ayagina sıktı , bikac yila bu oyun kalmaz haritalar bombos(pvp haric).

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2017
    *LİON*[TET] bunu beğendi.
  10. oyunda kararsız lf4 almak için 120 proxıum isteniyordu. sırasıyla sandık, gg, rsb yaptıktan sonra 120 proxıum toplayıp lf4 alınıyordu. Bazıları oluşan bugu kullanıp rsb yapınca bu sıralamayı değiştirdiniz ve kararsız lf4 için ilkönce sandık yapıp sonrada 25 proxıuma lf4 alınabiliyor. Burada 120 proxıuma lf4 alanların ne kabahati var? onların zararı ne olacak? kaç tane lf4 alınıyor farkındamısınız o kadar proxıuma şu anda? bunu kim cevaplayacak? Bu haksızlığı nasıl gidereceksiniz? Burada oyunu düzgünoynayanların ne suçu var? suçları oyunu düzgün oynamak mı?
    ama sizlerin derdi şu anda bu haksızlığı gidermek değil. Sizlerin şu anki sorununuz, derdiniz. çözmeye çalıştığınız kendinize yakın olan ve bug kullanıp o rsb leri alanları kurtarmakki ne gereken ceza olan hesap kapatmayı yapıyorsunuz nede diğer şekilde haksızlığa uğrayanların sorununu çözmeye çalışıyorsunuz. Yazmak yasak yazamıyorsun hiçbiryere yazdığın anda banlamalarbaşlıyor yazana ardından da birde tehtit ana hesabına ceza vereceğiz yazıyorsunuz.
    Sizler hala o oyuncuları korumaya devam ettiğiniz sürece bu oyunda ne kadar oyuncu kaybettiğinizin farkındamısınız yazacağımda zaten farkndasınız onunda. Sizin için önemli olan o koruduğunuz oyuncular heralde.

11. Yahu biz burada neler yazarken, yönetim Bot dolayısıyla kapatılan 19 hesaptan bahsediyor ana bölümde. 19 hesap sabah akşam bota koysa ne kadar kazanacak. Adamlar 2-3 milyon RSB kasmış, 30-40 bin GG yapmış , yanına da 6 saatte yaptım diye öğünmüş bakan yok. Bunun uri değerine bakan var mı?

Ayrıca , bir oyuncu olarak kapatıldığı söylenen 19 geminin seviye ve içerik açıklamasının yapılmasını da talep ediyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2017
    *LİON*[TET] bunu beğendi.
  12. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki bannlamaları Türkiye ekibi gerçekleştirmiyor, merkez ekip bunu yapıyor.

Kurallar dahilinde eleştirilerinizi yapabilirsiniz, zira buna engel olacaksak bu platformun anlamı olmaz.

Kimsenin kurallar dahilinde yapmış olduğu eleştiriden gemisinin kapatıldığını düşünmüyorum.

Eleştirilerinizi Buzul Çatlağı Hakkında Geri bildirim konusundan devam ettirmenizi rica ediyorum.

İyi forumlar.

13. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Emin olabilirsiniz ki her hafta sizlerin sorunları, şikayetleri, vs. tek tek gerekli yerlere rapor edilip iletiliyor.

Buzul kapısı konusunda sonuç nereye varır ne gibi bir yaptırım uygulanır şu an için bir bilgimiz bulunmamakta.

Eleştirilerinizi Buzul Çatlağı Hakkında Geri bildirim konusu altında devam ettirmenizi rica ediyorum.

Ayrıca talebiniz gerekli yerlere iletilecektir.

İyi forumlar.

14. tgs781

tgs781 User

dostum ben bir defa yaptım kapıyı o da 0 çektik. 2. kapıyı açmak için 1 haftadır uğraşıyorum halen açamadım. yaratıklar maalesef ne hikmetse etkinlik zamanı küsmüş bize kapı için malzeme vermiyor. alkışlamak lazım çok güzel etkinlik yapmışlar inşallah kapıyı açarız etkinlik bitene kadar bu bugcular nerden buluyor bu malzemeyi de dakikada bir kapı açabiliyorlar acaba adminlere sormak lazım.

15. Dükkan > Ekstralar bölümünden gerekli parçaları alarak üretebilirsin kapıyı.

16. jupıter modum bazı konularda klan ismi vererek o klanların bug kullandığını söylemişler bunlardan birisi de feyz di bende feyz deyim fakat bug kullanmıyorum seyir defterim dimdik duruyor karşınızda lütfen klan isimlerini silermisiniz ordan .

17. Yeni lf4 tasarımları normal lf4 için geçerli olacağında kararsız lf4 iyi olsa bile güncellemeden sonra normal lf4 geçecektir .

18. kapı ilk gün çok iyiydi şimdi yapmanızı tavsiye etmem.

19. ÇORBACI

ÇORBACI User

kaçak elektrik bedelini kaçak elektrik kullanmayanların ödediği gibi bug yapıp milyonlarca rsb alanların yerine oyunu adil oynayanlardan çıkartıyorlar zararlarını yani kısaca diyorlarki bug yapın milyonları götürün

20. Bİloo

Bİloo User

iletiyoruz deyip durmayın bakın burda herkes icraat bekliyor.Bekliyoruz bu bug u kimler kullandıysa banlanmalarını bekliyoruz bu bug u bu oyunculara kimlerin verdiğinin bulunmasını.bekliyoruz bu bugu oyunculara vernler hakkında ne yapılacağını bekliyoruz.Bakın bu işin sonu hiç iyi olmayacak gibime geliyor bunlar ceza almazsa.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.