Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Forum üzerinden chat banlarına müdahele edemiyoruz, chat ve hesaplarınız yetkimiz dışındadır.

Biz sadece forum düzeninden sorumluyuz,lütfen supporta yazınız.

İyi forumlar.

2. hesabım 02.02.2017 tarihinde saat 19:57 de 16 saatlik chat banı aldım chat banı aldıgım sürecte hiç bir chat görüşmesi yapmıyordum neden ban aldım bilmiyorum. Şu tarih oldu hesabım halen banlı chate bağlanamıyorum ceza süresi bitmesine rağmen. Supporta konuyu anlatttım geri dönen yok
    ıd: ΛSFΛЯ★صفر★
    server: tr1

3. Bİloo

Bİloo User

jüpiter bak burda ne güzel yazmışsın.

Merhaba,

Çok ön yargılı yaklaşımınız var,bazen anında bazen zaman içerisinde tüm şikayetlerinizi iletiyoruz.

Bizler zaten oyunu oynayan oyuncularız buradaki zamanımızı düşünüp ay bazında bölerseniz günlük zaten bu miktarı fazlası ile kasabileceğimizi bilmeniz gerekir.

Her şey uridium yada vip paketi olamaz.Gönüllülük gerekli.

Biz sesimizi yükseltmek ile çözüm değil ,haksız kazanç elde edilen durumları duyduğumuz anda iletiyoruz,çünkü bu anlamda bir kazanç değil kayıptır bizler içinde .

Biz yetkilimize iletiyoruz onlarda Merkeze ,sistem bu şekilde işliyor ve gerekli düzeltmeler yapılıyor.

Elimizden gelen budur.

İyi forumlar.

şimdi önyargılı yaklaşıyorsunuz diyorsunda bu oyun ne zaman adam kayırmayı bırakırsa önyargımız kalkacak biz oyuncuların.Önyargılı yaklaşmamızda supportun hiçmi suçu yok.Biz oyunda sorun var şu var bu var diyoruz siz çerezleri silin yok şöyle yapın standart laflar.adamı videoya çekip atıyoruz adam hala devam ediyor kutusunu toplamaya otomatik işaretleyip sıkmaya kamu görmeye ama nedense hep sorunu support oyunculara yükledi flash güncelle felan filan ee sonuç ortada alsana ön yargı.sen adam kayırırsan biz ne yapalım eyvallahmı diyelim.

bu oyunda herşey uri malesef gönüllülük eskidendi oyunda bu kadar bug açık hile hurda dönmezkendi.

siz iletiyorsunuz madem supporttaki vatandaşlar ne yapıyorlar acaba ?

En son bu kapı bug unu kimin bulupta kime veya kimlere verdiğini ifşa edecekmisiniz ve bu bug u kullanan oyuncular hakkında neler yapılacak sırf adamlar sıralamada diye ban almayacaklarmı?

benim şahsi görüşüm bu oyunda hiçbir oyuncu supporta da sizede güvenmiyor artık.

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sınırsız ban almışsınız ,forum üzerinden hesabınıza müdahele edemeyiz.

Supporta yazınız .Gerekli inceleme yapılarak haksız ban ise süre düzenlemesi yapılır.

İyi forumlar.

5. 16 saat yazıyor bunun neresi sınırsız ban ve sınırsız chat banının izahı nedir

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Günlerdir yapabildiğimiz sadece iletmek diyorum, ancak ne dersem diyeyim sizin güvensizliğiniz geçmeyecek.

Bende sizin kadar haksızlığa karşıyım ve anında müdahele edilmesini istiyorum ama biz kanıtları/bilgileri iletiriz ,yetkilimiz Merkeze iletir gerisi merkezin kararı.

Merkez Almanya ve bu denilen klan yada oyuncuları kayırması,tanıması v.b söz konusu değil.Belli kanıt ve prosedürlere göre hareket edildiğini düşünüyorum.

Tepkileriniz tabiki de olacak bu da sizin doğal hakkınız,olmazsa şikayetlerinizi bilemeyiz.Bu konu ile tekrar ileteceğim.

Gönlünüzce olması dileği ile İyi forumlar.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Neden verildiğini bilemem bunu size support söyleyebilir.Support ile iletişime geçmelisiniz.Bir yanlışlık var ise düzeltirler.

İyi forumlar.

8. Bİloo

Bİloo User

jüpiter ben senin iyi niyetine inanıyorum fakat inan adam kayırma var bu oyunda.bak sende diyorsun bende bu oyunu oynuyorum diye bizim gördüğümüzü sende görüyorsun.bu adamlar her türlü bug u açığı hileyi bulup bir güzel kullanan oyuncular ama mesele şu bunları yapan hep aynı kişiler.asıl mesele ise bu kişiler bu bug ları bu açıkları nerden veya kimden alıyorlar?benim şahsi gürüşümdür bir daha söylim oyuncuların adminlere supporta cm lere güveni kalmamıştır.heleki son bug olayından sonra. chatte eymen cm diyorki küçük birşey adamlar milyonlarca rsb yapıyor madem küçük birşey darkorbit büyük bir şirket banada 3.000.000 rsb versin ne olacak küçük birşey değilmi? adamlar pişkin pişkin video ya çekipta atıyorlar you tube bakın gemisi çarkta darbe sıfır kalkan sıfır gemi boş bug u kullanmış birde 1.360.000 rsb diyede videoya çekmiş bunu.şimdi biz kapıda malzeme düşsün diye uğraşalım adam 1000 küsür malzeme almış. ve rsb ler alınacak deniyor peki anahtarlar peki çıkan galaksi gates ler peki bu gg lerle açıpıl yapılan kapılar ve ödülleri kredileri ne olacak toplanan kararsız lf4 ler bunlara ne olacak bize bunun cevabını vermekte supportun boynunun borcu.bu adamlar bunu kullandı diye sıralamada oldukları için ban almayacaklarsa bu adam kayırmadır işte.

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Chatte görevlilerde bazen farklı manaya çekilebilecek kelimeler kullanabilir.Bazen bilirsiniz espri yaparlar oyuncu ile sohbet etmeye çalışırlar v.b.Chat görevlilerinin yönetimde veya bu gibi bilgilerle yetkisi yoktur.Support tek yetkili ve ekipten ayrı çalışır.Yani şu oyuncuyu ayrı tutun veya cezalandırmayın şeklinde bir yaptırırımız olamaz ,zaten bunun yetkilisi en üsttür.Umarım size anlatabildim.Bunu talep eden kişi görevinden olur.Oyunculardan duyduğunuz admin tanıdığım var v.b laflarına inanmayınız.Bakın ısrarla diyorum her oyuncu eşittir farklı bir kollama yoluna giden veya gitmeye çalışan görevliyi şikayet ediniz.Kanıtınız olur ise bunu supporta yollayınız.Rsb ve malzemeler için ne gibi bir ceza uygulanacak şu anda net bilgim yok olunca sizinle paylaşırım.

İyi forumlar.

10. KaDDiR03

KaDDiR03 User

merhaba ben dün saat 10:00 gibi lal cm ile konusuyordum sora 11:00 gibi chatimi kapattım arkadasla kasılıyorduk saat 17:30 arası chati actım grubdan ora gel bura gel derken benim chat banlandı
    INTEX sistemine hoş geldin
    03.02.2017 tarihinde saat 10:35, 1 Gün(ler) süresince çikarıldın. Tekrar 04.02.2017 saat 10:35 zamanında giriş yapabilirsin.
    Sunucuya bağlantı koptu.
    ama hala acılmadı neden böle oluyor ya bi cözümünü bulursanız sevinirim

id: ***
    server: Tr2

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2017
  11. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Chat banları için Support a mesaj atınız.Buradan yapılabilecek birşey yoktur.
    Haksız Ban ise Supporttaki Görevlilerimiz Banınızı açarlar.

İyi Forumlar.

12. bu uridiumlara zammı geldi eskiden 100 liraya alıyordum 330.000 u yu şimdi 249 lira olmuş cidde zammı geldi bu oyun bu kadar paracı bir oyunken nasıl böyle kalkınmayı planlıyor ucuza aldığımz uriye bile zam geldiyse artık nasıl uri çekicez ?

13. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Sorduğunuz sorunun cevabını buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

14. Uridum, vip falan almayın talep azalacağı için fiyatlar mecburen düşecektir.

15. KaDDiR03

KaDDiR03 User

ben supporta mesaj yolladım cvp nere gelir?

16. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Oyunu kayıt ettiğiniz E-mail Adresine gelir .

İyi Forumlar.

17. KaDDiR03

KaDDiR03 User

saolun

daha gelmemiş amaaa

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2017
  18. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu dediğinizi bir yöntem olarak düşünebilirsiniz ama dolar ve euro durumu buna izin vermeye bilir. Bu zam keyfi bir durum değil mecbur olunduğu için yapıldı.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

19. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Alta alta yazmanız forum kurallarına uygun değildir, lütfen dikkat ediniz. Mesajınız birleştirilmiştir.

Support yoğunluğa göre en geç 24-48 saatleri arasında sizlere geri dönüş yapacaktır, lütfen bekleyiniz.

Konuya gerekli cevap verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

20. Teşekkürler Modum , İyi Oyunlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.