Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Maalesef içimizi ferah tutamayız. Görüntü gösteriyor ki , sadece zamana bırakmak suretiyle ört pas edilecek ve geçiştirilecek. Belki RSB ler alınır o kadar. Eninde sonunda ceza alınması değil, yerinde ve zamanında ceza alınması önemli. Hepimizin anladığı ve videolardan izlediğimiz şu ki oyunun birincisinden başlayarak yapılan bir işlem ve yönetim ceza vererek oyuncu kaybetmek istemiyor. Zaten toplamda kalan kaç kişi. Ayrıca tüm server larda durum tahminen aynı ve aynı açığın kullanılmadığı server yok.
    Kendi hesabıma diyeceğim şu. Vip dahil tüm alımlarımı durdurdum. Hiçbir malzeme almıyorum. Belki şahsi protestom olarak görülebilir ama tek kişi de olsa tepki tepkidir. Umarım tüm arkadaşlarımız kendince bir tepki uygularlar. Saygılarımla

2. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Dükkan cephane kısmına DCR-250 roketleri eklenmiştir.

Gereken cevap verildiğinden konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

3. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Nasıl bir yol izleyeceklerini bilemediğimiz için size resmi cevap veremiyoruz , umarım sizi tatmin edecek sonuçlar açıklanır ve herkes için hayırlı olur.

İyi Forumlar.

4. *Soulfly*

*Soulfly* User

aslında etkinlik olması cok güzel bişey fakat böyle bug falan yapanları gördükçe keşke hiç etkinlik olmasa diyorum. inş dediğiniz gibi olur modum.

5. sunlime

sunlime User

Merhabalar hemen konuya gireyim bazı gemilerde görüyorum hammadde ile lazerler kalkan hız geliştirme besleme yapılıyor fakat bazı gemilerde bu aşırı bir şekilde olmuş durumda örneğin lazerlerdeki beslemeli seprom 1 milyonun üzerinde bu nasıl mümkün olabilir...

Bugmu yapıyorlar yoksa başka bir yolumu var bizde yapalım..

6. sunlime

sunlime User

Normal koruma modu ile aynı sadece petin vurulmama şansımı oluyor .??

7. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Oyuncu oyunu aktif olarak oynamadığı zamanlarda besleme yapıyorsa birikmiştir.

İyi forumlar.

8. sunlime

sunlime User

Seprom en fazla 9000 küsür oluyordu sadece bunları atarak ve npclerden düşenleri basarak yapılıyor yani...

9. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Evet, oyuncu oynamadığı zamanlarda besleme yaparak bu sayıya ulaşabilir.

Normal olarak yanlış hatırlamıyor isem 2 günde bir bu sayıda besleme yapılabilir, ancak oyun açığından yararlanarak bunu yaptığını iddia ediyorsanız kanıtınız ile Support'a başvurmalısınız.

İyi forumlar.

10. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Kombo Koruma Modülü , P.E.T. ' in Standart Modüllerinden olan Koruma modülü ile aynı işlevlere sahiptir.

Ancak Kombo Koruma modülünde P.E.T kendini de korumaya(savunmaya) alabiliyor, yani vurulma ihtimali düşüyor.

İyi forumlar.

11. lezgin

lezgin User

Oyun açığını kullanarak 40-50 milyon seprom basan Tr5 de tek bi klan var onu Adminler'de biliyor ama klanda 2 tane admin olunca ne yazık ki bir şey yapılmıyor.

12. lezgin

lezgin User

5 Şubat günü, 3 Aylık Vip , Katlayıcı ve İndirim Paketi Aldık 110,90 TL ye. Kredi kartından para çekildi telefonada msj geldi 110,90 TL harcama yapılmıştır diye lakin paket gelmedi sonra baktığımızda paketin extralardan kaldırıldığını gördük Support'a yazdık lakin ilgilenmiyorlar. Maile ödeme onayı gibi bi mail'de gelmedi.3 gündür ne paramızı geri alabiliyoruz nede paketi.

13. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Sorununuzu sadece Support ile ya da Bankanız ile çözebilirsiniz.

Eğer bir hata varsa düzeltilecektir, bu süreçte sabırlı olunuz lütfen.

İyi forumlar.

DirenLondra ve **BY**TOLEDO** bunu beğendi.
  14. lezgin

lezgin User

Support ile çözmeye çalışıyoruz yarın bankaya gidip dökümanları alacağım onuda Support'a yollayacağım da şunu merak ediyorum, para geri iade mi edilir yoksa satıştan kalkan paket geri verilir mi ?

15. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bu sorunuza maalesef bizim cevap vermemiz doğru olmaz. İşleyiş ne şekilde bilmiyoruz.

Eğer bir hata söz konusu ise iki ihtimalden biri gerçekleşecektir, mağdur olacağınızı düşünmüyorum.

İyi forumlar

16. lezgin

lezgin User

Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur kolay gelsin.

17. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Konuya gerekli cevap verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

18. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Böyle etkinlikler olunca Oyun daha zevkli oluyor dediğiniz gibi lakin Her şey olacağına varır , Sadece sabırla beklemenizi istiyoruz.

İyi Forumlar.

19. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bir kişi ya da klana ithamda bulunmanız forum kurallarına uygun değildir.

Daha önce de belirttiğim gibi kanıtınız var ise Support'a bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

20. lezgin

lezgin User

Adam yaparken sanki yanındayımda telefonla videosunu çekeyim. Kanıtı nasıl almamı bekliyorsunuz ts de 2 tane adminleri var diyorum ama konuşmaya gerek yok böyle konuları çünkü her zaman siz haklısınız .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.