Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lezgin

lezgin User

Teşekkürler Modum.

2. HamHam

HamHam User

bence yeşil sandıklarda aurus, scrap , mucosum ... bunlarda olsa zaten sandıkta güzel şeyler yok yaratıklardan fazla çıkmıyo . bunlarda olsa güzel olmazmı . artık bunları görmekten bıktım

ubc-100 türü lazerden 124 tane aldın (zaten ultimate batle arenadan çıkıyo )
    ubr-100 türü roketten 21 tane aldın (ama 1500 uriyi ona versem kaç katını alırım )
    58 exnomit aldın (hiç gerek yok )

bunlara 1500 uri vermekten bıktım artık aurus , mucosum ,scrap vb. şeyler çıksa ?
    iyi olmazmı ? bunungibi

1 adet aurus aldın (keşke)
    31 adet mucosum aldın
    24 adet scrap aldın

iyi olmazmıydı ?

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Rica ederim,farklı bir sorunuz yok ise konu kilitlenmesi isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

DirenLondra bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kutu içerikleri bu şekilde düzenlenmiş, biliyorsunuz yeni madenler daha sonra eklendi.

Bu konuda güncelleme ve fikir havuzuna konu açabilir anket oluşturabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan da yeterli desteği görür ise iletiriz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Güncelleme fikir havuzuna açtığınız buradaki konunuzdan devam edebilirsiniz.

Kilitliyorum teşekkür ederiz,iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2017
  5. lezgin

lezgin User

Farklı sorularım için yeni konu açtım modum ona bakarmısınız. Burda bi sorum kalmadı :)

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Teşekkür ederim.Konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

7. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Açıklanması gerekli yere iletilecektir.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Gereken cevap verildiğine göre konuyu kilitliyorum.

İyi Forumlar.

8. Direk olarak kilitlediğinde neden tekrar açtın ?

9. sunlime

sunlime User

Konu kilitlenbilir teşekkürler herkeze...

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Arkadaşlarımız adına rica ederiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

11. hı guys size çok çok uzaklardan taa global avrupalardan yazıyorum (avrupa görmüş insanım yani ) .Ya arkadaşlar adminler modlar bakın 750 ganımet anahtarı geldı hades yapa yapa yok nano kondansatör ,frekans kablosu ,mıkrosısaasddh ,leylek yuvası cart curt malzeme geldi yemınlen o f.kablosu 10 tane vardı 250 yi gördü ,hele prizmatik yuva kendını aştı 6 sefer üstüste cıktı yav .Bi etkinlik gelsın de görsel tasarım olur gemı için pet için birleştirelim içim acıyor o malzemeler kutudan cıkınca. Veya ne biliyim pet etkinliği gelsin birleştirmeden protokol üretelim .Yazıktır günahtır legend tasarımları geldğinde kutudaki şans düştü o pahalı olan birleştirme malz. den cıkmadı etkinlik bitti 50 tane hibrit işleyici oldu. yada bi fikir vereyım en azından hurdalar ile hibrit üreteceğimize hibreitten 1000 birim mesela hurda üretelim :)bişey gelsın nolur .

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu konuda güncelleme fikir havuzuna konu açabilir ,ne gibi değişiklikler istediğinizi belirtebilir anket ekleyerek arkadaşlarınızın desteğine sunabilirsiniz.

Yeterli desteği görürse iletiriz.

İyi forumlar.

13. sunlime

sunlime User

Aynı IP adresinden açılmayan hesaplar sayılıyor..

14. sunlime

sunlime User

kutulardaki oranlar çok düşük bende katılıyorum LF4 apis zeus parçası yani kısaca işe yarayan şeyler az çıkıyor bu oranlar yükselse iyi olur...
    Heleki bu kadar kişi sandık toplarken çıkması çok daha zorlaşıyor...

15. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Konunuz kilitlendiğinde ben açtım.

İstediğiniz gibi şuan da açık.

Fakat konu dışına çıkılırsa tekrar kilitleneceğini belirtirim.

16. 1.Olarak aynı haritadan bahsediyorum.Aynı yaratık farklı uri nasıl olur?
    2.Convict.Ravager,consair,marauder bu yaratıklar eplisonda varken neden hiç vrulmamış gibi rütbe hesaplamasına girmemiş?
    Bugün ile yarın arasında bariz rütbe hesapları oluyor.

17. Beyler ARGE Lerde bir argede avantaj kutularını arttırır birinde kargo kutularını diyor yani özeyle size sormuş oldugum soru Şu Karo Kutusu ile Avantaj kutusu aynı şeymı farklı şeylermı ?

18. coder545

coder545 User

kargo kutusu canavarlardan dusen hammadde kutulari, baglayici isin 1 kargolari artiriyor

19. coder545

coder545 User

GG-=[ Marauder ]=- buna bakiyosun di mi ? basinda GG olmayan low kapisindakiler

JUPlTER bunu beğendi.
  20. bende diyorum bak sen şu işe bu oyuncular nerden yüzüksüz havoc yapıyor burdan yapıyorlar size bir şey diyim mi modum ben 25 tane mail açarım hepsinde ip mi değiştirir bedava vip alırım bu sistemi değiştirin haksız kazanc yapanlar var benim evimde 4 tane pc var cok rahat yapılır bu ama lütfen bunu kapatın haksızlık oluyor bende yaparım yoksa bunu :D iletin bunu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.