Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kapalı olan servere giriş yaptığın için normal serverine giremezsin. Supporta yazıp normal serverinin aktif etmelerini isteyeceksin. "Kapalı servere giriş yaptım, oynadığım server Us4 aktif edermisiniz" yazıp gönder düzeltilir. ;)

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Size ancak support yardımcı olabilir.24 saat içerisinde geri dönüş yapacaklardır.

İyi forumlar.

Pαηzєнiя[3LÜ] bunu beğendi.
  3. yivaen

yivaen User

benimde başıma buna benzer bir olay geldi.web tarayıcısının gecmiş oyun kaydından girdim düzeldi.. en az 2 saat önceki us4 oyun kaydından girersen düzelebilir..

4. yazdım ama 2 gün içinde döneceklerini söylediler 2 gün beklicemmi başka yolu yokmu

en son oyuna dün girdim 2 saat kaydı yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Şubat 2017
  5. yivaen

yivaen User

farketmez ordan girmeyi dene..eski kayıt olmsı yeterli...

6. denedim olmadı

7. yivaen

yivaen User

8. Avantaj Kutularından Neden Uridum
    Az Ve Gg çıkıyor Oyunda Bir problemmi Var

9. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim konu kilitlenebilir

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Haritadaki oyuncu çokluğuna,arge ve pet protokollerine,katlayıcı pakete göre değişim gösterebilir.

Genel bir değişiklik olduğuna dair bilgi iletilmedi.

Support size yardımcı olacaktır.Sorununuzun kısa sürede düzelmesi dileği ile..

İsteğiniz üzerine kilitliyorum.

İyi forumlar.

11. Adminim Tr5-MMO Oyuncusuyum, tarayıcı olarak yandex kullanıyorum. oyunumda bir kasma olmuyor, en azından öyle dert edecek kadar fakat anasayfam çok kasıyor.
    Hangara tıklıyorum girene kadar kapıda 3 dalga yapıyorum. Size o kadar diyorum.

Genel olarak anasayfamın hepsi donuyor. CCleaner gibi programlarla temizlik işlemide yapıyorum ama gene donuyor gene donuyor.

12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Oyunda genel bir sorun olduğuna dair şikayet almadık. İnternet hızınız düşük olabilir.

Farklı bir tarayıcıyla oyuna girmeyi deneyiniz. İsterseniz donma anının videosunu çekip supporta gönderebilirisiniz.

İyi forumlar.

13. deli12345

deli12345 User

buzul çatlağı kapısı hangi tarihte bitecek

14. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Aynı konudan 2 tane açmışsınız. Konularınız birleştirilmiştir.

Etkinlik 13 gün sonra bitecektir.

Montajdan Buzul çatlağı ile birlikte gelen ekipmanlara tıklayarak kaç gün kaldığını takip edebilirsiniz.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiği düşüncesi ile kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

16. ByKNaRqET

ByKNaRqET User

De Cm Ler taraf tutuyor 1 deil 2 deil 3 deil artık bı çare bulun buna

17. Merhaba ,

Forum üzerinden bir işlem yapamayız. Eğer kanıtınız varsa support'a yollayabilirsiniz. İnceleme sonrasında gereken bir şey varsa yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

18. sonuna kadar katılıyorum

şu saat itibari ile 14 günü gecti ALLAH aşkına şu cin/alman neyse yönetimine bir sorun da banlayacaklar mı banlamayacaklarmı

14 gün ya adamlar otursa başka bir boyutta oyunu yeniden yazmışlardı

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  19. ByKNaRqET

ByKNaRqET User

yollamaya çalışıyoruz ama açıklamalı bır sekilde okudum formunuzu resmım .com uzantısı jpg oldugu halde resmi kayt etmıyor

******* buda resmı

20. Merhaba ,

Resimi buraya değil support'ya yollamanız gerekiyor. Chat ile ilgili konularda da support yetkilidir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.