Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bİloo

Bİloo User

güncel nerde sonuç ne bekliyoruz?

2. Bigpoint'in yaşadığı ağ problemi nedeniyle tüm oyunlarında şu an sıkıntı yaşanmaktadır. Merkezin yaşadığı veri aktarımı problemi darkorbite de yansıyor.

şunca saat bir acıklama yapmayan forum görevlilerine bari ben acıklama yapayımda onlarda bu konu üstünde merkezden bilgi istesinler

3. evet aynen zaten diğer avrupa forumlarından duyduğuma görede bunun için 19 şubatta bi tazminat verecekler duyurusu yapmışlar bizde kimse duyuru yapmadı hadi bakalım

4. coder545

coder545 User

buz banlamasi da olmayinca botcular isi iyice abartti dun gece oyuna bir girdim girmez olaydim tr3 vruda adam npc botuna atmis sabahtan aksama kadar talin kestiriyo nasil olsa banlanmicak bunu sadece sizi bilgilendirmek icin diyorum, kanitinizla birlikte supporta basvurunuz demenize gerek yok. ben bu adamin 8 saat videosunu cekip atsam da bisey olmicak vaktime yazik. programcilar da costu adam oyle bir otomatige almis ki ates etmedigi an kamufle basiyor menzilden ciksam kamufle aliyor 2 dakikada 50 kere kamu basti adam, karistirma kami atma hersey otomatik maasallah, arkadasimla 2 kisi basedemedik portta gitmesini bekledik adam bizi parcaladi. haritada 4 kisiyiz zaten ben ve arkadasim, full gemiye talin dondurten adam ve programci dusman coook guzelll bir geceydi hala unutamiyorum :D

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Biz forum görevlisiyiz iletilmesi gerekenleri iletiriz teknik ekip değiliz sorunları biz çözelim. Her seferinde bunu yazıyoruz ama sanki bizim yapacağımız bir şey ama biz yapmıyormuşuz gibi yazıyorsunuz. Genel bir sorun v.s. varsa tespit edildiği zaman raporlanıp iletiliyor bizlerin yapabileceği bu kadardır.

İyi forumlar.

6. Merhaba ,

Zeus günü apis parçası çıkmayacak diye bir şey yok normal olarak Zeus günü , Apis günü ya da LF-4 günü kutulardan çıkma olasılıkları normale göre daha yüksek oluyor. Bir tane Apis oluşturup kullanmaya başladıysanız yedek olarak 2. Apis parçaları tamamlanana kadar çıkmaya devam ediyor. Aynı şey Zeus içinde geçerlidir.

İyi forumlar.

7. Merhaba ,

Server'lara girişlerde v.b. şekillerde sıkıntılar yaşanmış olabilir. Fakat şu anda sunuculara bağlanırken genel bir sorun gözükmüyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

8. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba :

Yabancı forumlarda bu gün yaşanan girişlerden dolayı oyunculara tazminat ödeneceği yazıyor.

Ne verilecek ve neden başka forumlarda içerikler varda bizim forumumuzda yok ?

9. Merhaba ,

Bize konuyla ilgili içerik v.b. şekillerde bilgi geldiği zaman forumda ilgili kısımda duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

10. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba :

Yanıtınız için sağolun. Ama her zaman bizim forumumuza en geç geliyor. Baktığımız zaman diğer bazı ülkelerden çok daha önemli konumdayız.

Oyuncu sayısı, para yatıran sayısı ve tecrübe sırısı..

Ama en son bizim forumumuza geliyor. Bu çok yanlış bir şey..

Bu konuyu kilitleyebilirsiniz..

11. Merhaba ,

Bu oyun sonuçta Almanya merkezli bir oyun ayrıca net bilgiler diğer ülke takımlarına da yollanıyor. Artık ne şekilde bir sıralama yapılıyor ya da hangi yöntemler kullanılıyor net bilemiyorum. Keşke yapabilecek bir şeylerimiz olsaydı.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

12. takemyhard

takemyhard User

apis parçasının çıkmasıda iyi bence... dikkatsiz davranıp diroitlerimi gümletmiştim bir sene önce falandı herhalde... yedeği olmasaydı yanmıştım topluycam diye uğraşırdım... şimdi yine hazır dikkat ediyorum ama patlasa bile hazırda yedeği var...

13. Demek istediğim var olana parça vermemesi.Kronos kapıda tasarım var ise karşılığında nasıl 200.000 uri yatırıyorsa hesaba mevcut ürün için bir daha vermemesi.Kaza ile droid patlaması çok düşük ihtimal bu konular ihmale gelmez. Hasar % 60a geldimi tamir edilmeli zaten.

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Öyle demeyiniz siz dikkatli olabilirsiniz ancak apis ve zeusun diğer diroitlerle bir patladığı çok görülen bir durum.

Diğerlerini uridium ile alabiliyoruz ancak apis zeusu almak oldukça masraflı.Bir yandan yedekte tamamlanması can simiti gibidir.

Kronos kapısında 200 bin uridium verilmez ,kuiper kapısında bazı tasarımlar verilir tasarımlarınız tam ise şansa bağlı düşük bir olasılık ile 200 bin verebiliyor.

Sandıklarda da eğer sizde olan gemi tasarımı çıkarsa yerine 10 bin uridium verilir.

İyi forumlar.

-»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  15. Sampson

Sampson User

yedekte durma olayı tamamen saçmalık onu patlatıcak kadar dikkatsiz adam cezasını cekmeyede mahkum olmalı tekrar sıfırdan toplar olay basit. Ama zeus ve apise sahipken hala parçalarının çıkması asıl saçma olan tasarım çıktığında kutudan 10 bin uridium veriyodu asnırım diroid parçası çıktığındada buna benzer bir olay olmalı ayı şeyler lf3 ve bo2 ler içinde uygun bir karşılığı olmalı bence envanterinde 100 lerce lf3 bo2 si olan insanlar var oyunda

16. _*crow*_

_*crow*_ User

4 saattir 20 tane scrap çıkmadı saimon +boss,mordon+boss nesli tükendi 5000 uri toplandı ama scap yok lüzumlu olduğunda çıkmıyor,lazım değilken alabildiğine bu nasıl bir olasılık hesabı.Beynim ağrıdı aramaktan.

17. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Scrap veya diğer montaj malzemeleri ile ilgili bir sorun yoktur.

İsterseniz x-5 haritalarında sibelonit kesin birde orayı deneyin.

İyi forumlar.

18. _*crow*_

_*crow*_ User

sibelonitten mucosum çıkmıyormu?

19. aynen mucosum çıkıyor :D

20. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Yeni uyandım henüz kendime gelemedim, karıştırdım kusura bakmayın. :)

Evet sibelonitten mucosum çıkıyor. Hangi yaratıklardan hangi malzemelerin çıktığına buradan bakabilirsiniz.

4-5 Haritasında uber saimon ve uber mordon keserseniz scrapın düşme şansı biraz daha fazladır.

İyi forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.