Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tr3 1. sıradaki adam bile yapmış generali banlarmılar sizce adamlar okdr para yatırıyor bigpoint kendisine para yagdıranı banlamaz

titans___ bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Size göre gereksiz olabilir fakat başkalarına göre belki gereklidir. Ayrıca bu konuda bir fikriniz varsa uygun şekilde anket ekleyerek Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne konu açabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

4. çok oyuncu kaybedicekler artık hilelerle kendileri oynarlar :D

5. Merhaba ,

Arkadaşlar merkezden konuyla ilgili bilgi geldiği zaman forumda ilgili bölümden duyurusu yapılır. Şu aşamada bizlere ulaşmış bilgi yok maalesef.

İmza kısmındaki resmin genişliği 500 ve yüksekliği 200 pikseli aşmayacak şekilde olması gerekiyor. Sizim imzanızdaki resim genişlik olarak 717 piksel en kısa zamanda uygun şekilde düzenlerseniz seviniriz. Ayrıca link bağlantısını kaldırıp bağlantı olmayacak şekilde eklemeye dikkat ediniz.

İyi forumlar.

6. ACIKAPTAN

ACIKAPTAN User

21 anahtarda 4lf3 , 8günlük dosyası, 2apis ve sentinel... nasıl :D geçen senede 3-2 de aynı çarla venom çıkardım.

7. Merhaba ,

21 anahtara göre Sentinel iyi denk gelmiş diyebilirim hayırlı olsun. :)

Hangi haritalarda neyin nerede çıktığını biliyorsanız Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ? konusuna yazabilirsiniz.

İyi forumlar.

8. ACIKAPTAN

ACIKAPTAN User

hemde ilk kutuda çıktı :D kolay gelsin

9. ne sans varmıs arkadas :D bir gün boyunca nerdeyse h,ç uyumadan 800 kutu acmıstım 2 lf4 cıktı sonunda klavye kırıldı

10. Merhaba ,

Teşekkürler sizede iyi oyunlar bol şanslar. Link'ini verdiğim konudan devam edebilirsiniz bunu kilitliyorum.

İyi forumlar.

11. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

bizler bu cezalandırma duyurusu yapılana kadar konuyu gündemde tutacağız.öyle kuru kuru şu kadar hesap kapatıldı bilgisi de artık bizim için yeterli değildir.hangi sunucuda hangi hesap banlandı bilgisi istiyoruz.aksi takdirde do zan altında kalmaya devam edecektir.

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  12. Kıyamet 1 ay dır merkez ne yapıyo hala neyi bekliyolar ??

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  13. Merhaba ,

Daha önceden bir çok defa dediğim gibi biz anca raporlayıp iletebiliyoruz. Merkez'den bize bilgi gelmedikçe bilemiyoruz.

İyi forumlar.

14. titans___

titans___ User

bende aynen yukarda sizin yazdığınızı farklı kelimeler kullanarak anlattım bu teknik ekip hayal ürünü olduğunu düşünüyorum aramızda kalsın zaten yazıp yoruluyorsunuz zor iş sizi de anlıyorum kusura bakmayın burda yormayım sizi benim yazdıklarımın aynısını yazmışsınız hani ben olan olmuş bir şey söyledim siz neden üstünüze alındınız siz iletipde çözülen bir sorunum olmadı üstüne üstlük bu forumda bana verilen cevaplarla daha çok çıldırdım sizin şu yazdıklarınız değil de beyin bu verilen cevaplar yüzüne nasıl bir travma geçirdiyse burdaki yetkililer sorunları hatırlamyorum araştırın google amca da çok büyük travmalarda beyin aklı korumak için o travmayı gömermi ne işde yoksa akıl sağlığını travma hatırlandıkça akıl sağlığı zarar görür siz yetkilisiniz zaten arkanız sağlam neyse kafanızı şişirdim gerçekden özeel hayatımda kimseye şu oyunu bahsetmiyorum yetkililerin hiç bir işe yaramadığı bir oyuna başlatıp kendime laf ettiremem diyorum en derin duygularımla akıl sağlıma özelde bahsetip muhabbet etmedikçe unutyorum bu oyunu oynadığımı.

15. adminim biraz acemiyim k.b

16. Tosunun banlandığını görmediğimiz sürecek hiç kimseye hiç bir şeye inanmicaz ztn zaman aşımınamı uğratmayı bekliyorlar anlamış değilim beklicez bakalım hayırlısı diyelim.

Merkezin konuyu çoktan rafa kaldırdığına da eminim.

KAMİKAZE bunu beğendi.
  17. Eski

Eski User

gg lerde etkinlik varmış bugün birçok ödül iki kat vericek diyor buna uridium dahil midir
    yani alfadan 40k
    betadan 80 k urimi alıcaz
    acil cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet kapılarda galaksi sayfanızda da yazdığı gibi pek çok ödüller ikiye katlandı.

Ancak buna ucb-100 ve uridium dahil değildir.

Buradan galaksi kapıları çift ödüllerine bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

19. Eski

Eski User

peki uridiumun katlacağı günlerde oluyomu ona göre bekleteyim yada yapayım

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hiç bir zaman kapılarda x2 kat uridium olarak etkinlik gelmedi.Yani bekletmeyiniz en karlı olan bugün olan etkinlik.

Hem indirim hem çift kat ödül var.Havoç herkül lf4 gibi ödüllerde şansınıza bağlı çıkarsa çift kat geliyor.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.