Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Supporttan sorun olmadığı yönünde mesaj gelmiyor bana olabilecek etkenleri sayıyorlar fakat o etkenlerle alakası yok.

Aegis kullanıyorum fakat çok saçma bir durum bu.

2. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Tamam zahmet olmaz ise, müsait olduğunuz bir zamanda Aegis harici bir gemi ile deneyin.

Saydığımız etkenlerden kaynaklı değilse, deneme yanılma ile başka bir neden bulmaya çalışalım.

İyi forumlar.

3. Bakın pusatdada oluyor golidede oluyor hepsinde oluyor fark etmiyor bu olay :/

4. Bazen bende bu sorunu yaşıyorum. Özellikle protegit keserken çok miss atıyor

5. Yaratıklarda sorun yok fakat bunu ben oyuncularda yaşıyorum millet miss atmıyorki bana her vurduğu işliyor benim attığım 10 vuruştan 8 i işlemiyor.

Gram canı kalıyor rsb atıyorum x4 atıyorum patlamıyor ki üzerinde insta ema yok.

Banada pld 8 atmamış bu nasıl oluyor ?

6. Hedef yardim cpu ile hiç miss atmaman gerek. Kodlarla oynanmış heralde

7. Ya benim gemiye müdahile olduğunu düşünmeye başladım 3 aydır chatim bozuk support bann yok dedi.

Bu resmen haksızlık.

8. Olabilir belli olmaz

9. Yahu bir admin baksa anlaşılır aslında neyi var gemimin fakat kimsede bakmıyor :/

10. SETH yada Artemis bakmalı senin gemine

11. Bir gün baktırmak lazım.

Support umursasa güzel olacak...

12. anakin5555

anakin5555 User

Kolay gelsin ya

13. Keşke birisi ilgilense :/

anakin5555 bunu beğendi.
  14. anakin5555

anakin5555 User

Ben admin olsam incelerdim :/

15. AYNI SORUN BENDE DE VAR

16. Aynı sorun bendede oluyor bu sorun genelde sıralama klanlarında ki adamlarına sıkınca oluyor...

17. cbo ve cbr cephaneleri dükkanda ne kadar kalacak ve beklenmedik bir zamanda geldi özel bir nedeni olabilir mi ?

18. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Geliş sebebi hakkında bilgim yok ama tahminimce yarın 21:00 da rsb ve çift destekler ile gidebilir.

Kesin birşey söyleyemiyoruz malesef.

İyi forumlar.

19. Yetenek aktif iken Kalkan hasar azaltma dışında başka bir etkisi var mı?
    Örnek olarak Citadel Güçlendir yeteneğinde iken buz roketi işlemiyor.

20. Güvede vurduğumda artık eskisi gibi canı gitmediğini fark ettim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.