Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. XxjumonxX

XxjumonxX User

Çok teşekkür ederimm :)

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Rica ederiz görevimiz.:)

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar dilerim.

3. Mantığını anladım zaten :) Düşman kaçarken kullandığımda pek etki etmiyor(Dp az olduğu için)
    Konuyu size bırakıyorum modum :) İsterseniz kilitleyebilirsiniz ;)

4. Merhaba ,

Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ? Hesaba nick ve şifre yazıp giriş yaptıktan sonra sunucuya bağlanırken mi takılıyor ?

İyi forumlar.

5. GÖLGE

GÖLGE User

evet ana sayfa var ama yüklenmiyor.

6. Merhaba ,

Mantığını anladığınıza ve konu sahibi siz olduğunuza göre konu kilitlenebilir. :)

İyi forumlar.

7. Merhaba ,

Yükleniyor kısmı dolmuyorsa bir kaç defa f5 atmayı deneyebilirsiniz. Eğer yükleme tamamlanıp başla kısmına basınca sunucuya bağlantı kuruluyor ekranında kalıyorsa bilgisayarınızdaki virüs programını geçiçi olarak devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. zorbey

zorbey User

PEKİ
    1.havoç %10
    2.droid geliştirmesi 16 level olunca %6 hasar
    3.droid levelleri (hepsi 6 olunca %10 hasar veriyor )
    bunlardanda etkileniyor mu

9. GÖLGE

GÖLGE User

yükleniyor kısmı dolmuyor denemeye devam edeyim:)

10. Merhaba ,

Biraz önce bende 3-5 kere f5 attım yüklendi. Genel bir sorundan çok bağlantı kaynaklı bir durum olabilir.

İyi forumlar.

11. GÖLGE

GÖLGE User

teşekkür ederim.kolay gelsin.

12. kıyamet 1 aydır kitapmı yazıyolar bilgi gelmiyo galiba merkez susma hakkını kullanmış gibi görünüyo

13. Merhaba ,

1- Havoc PET'teki lazere etki etmiyor.
    2- Droid geliştirmesi PET'e etki etmez.
    3- Droid seviyeleri de etki etmiyor.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır. Yükleme tamamlandı mı giriş yapabildiniz mi ?

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Dediğim gibi bizler ilettik ve henüz bahsi geçen konu hakkında şöyle ya da böyle gibi bilgi gelmedi. Bu nedenle susma hakkı mı bilemiyoruz.

İyi forumlar.

16. eger banlanmayacaksa ki öyle görünüyo o kadar kişinin hakkına girmiş bulunmaktalar merkez mi anlamıyo acaba yada anlamamazlıktan mı geliyor ısrarla cevap vermemek için oyunun giş kurallarını degiştirseler iyi olur diye düşünüyorum kendi koydugu kurallara uymayan bir oyun görmedem ben şuana kadar iyi forumlar.

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  17. Kiletlemeden önce konun ciddiyetini ve vahametini anlayın.İhtimal % 5 uberdede biraz daha iyi ama bir kristalyondan çıkan madde kadar çıkmıyor.8 saatte 34 tane çıkmadı scrap ,ne zaman bir malzeme hacet olsa o kara borsa gibi bulmak zor oluyor.Çok rica edicam ihtimal hesabına girmiyelim çünkü artık baydı.Sizlerden ricam bu madde çıkma olasılığını bira daha yukarı çekilmesi talebimizi iletmeniz.

Ayrıca konu açmak istemedim ama zeta kapısı bölünme kristali vermiyormu?

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Madenler az ve biraz emek verilerek elde edilmesi için bu şekilde uygun görülmüş.

İsteğinizi tabiki de iletelim.

Seri olarak kapı dönebilseniz kapılarda da genel anlamda kazançlı oluyor.

Bölünme kristali obsidyen anahtarları etkinliğinde kapılara şansa bağlı geliyor.

Buradaki konudan scrap çıkma % liğine ve son etkinlikte kapılarda olan bölünme kristali bilgisine ulaşabilirsiniz.

Konunuz siz istediğiniz sürece de açık kalacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2017
  19. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için,ama bu ihtimal hesabı gerçekten tutmuyor.1 saat uberde saimon,mordon kestim 2 tane scrap çıktı.Battlerayda % 100 aurus denmişti ondada uberdede çıkmadı son zamanlarda.Ben derdimizi size ilettim konunun artık açık kalmasına gerek yok.

Son olarak npc hakkındaki tabloyu atarsanız memnun olurum.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Rica ederim ,haritada sanırım haklısınız biraz daha zor ve zahmetli.Kapılarda bu anlamda daha kolay kasılabiliniyor.

Buradan ncp ler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.Doğru mu anladım inceler misiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.