Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  2. merhaba adminlerim ve forum moderoterlerim sklapya xenomiti çoğaltmanın yolu nedir yıllardır sıfırda yeni aklıma geldi gemide insta mayınım var ama xenomit denilen hammedem olmadıgından dolayı savaşırken insta açamıyorum bunun bir yolu varsa açıklarmısınız lütfen saygılarımla kolay gelsin

takemyhard bunu beğendi.
  3. takemyhard

takemyhard User

on numara soru :)

4. Galaksi kapılarına basınca elde edersin yüksek ihtimalle xenomit çıkar.

5. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Xenomit Promerium üretiminde Prometid ve Duranium birleştiren yardımcı olmak için gereklidir.

Bunun yanında bazı özellikleri kullanmak içinde gereklidir.

Bunu satın alınabilir veya Npc lerden elde edebilirsiniz.Buradaki konudaki yaratıkları inceleyebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

6. Sende Bal gibi biliyonda....Yazık bal tuttan parmanı yalar..

7. takemyhard

takemyhard User

sen yine bu açıklamayı oku istersen :) exo oyundaki en önemli madenlerden biridir...yeni başladığında önemini pek anlamazsın ama biraz kastınmı gemideki nerdeyse tüm hayati ekipmanların çalışması için gereklidir...mesela sen şu anda inskalkan için diyorsun ya; biraz kastınmı akıllı bomb için aramaya başlarsın, sonra akıllı hedefleme için lazım... vip'i aldınmı mesela kapıdasın kestiğin yaratıkların otozenginlştirme için lazım :) son buzulda önemi ortaya çıktı :) yani lazım da lazım :) ama skylabdan medet umma :( oradaki sadece skylabdaki madenleri geliştirmek içindir :( sen yine exoyu boss-uber keserek ve etkinlik olduğunda kutu toplayarak toplayabilirsin :)

8. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikle mesajınızı düzelttim.

Oyun açığı önerisi bulunmaktan ceza alırsınız.

Süpriz harita ilgili BURADA ki konuya bir göz atarsanız iyi olur.

iyi forumlar.

9. Support uzun uğraşlar sonucunda inceleme başlattı bakalım sorun neymiş.

10. Anlamıyorsunuz Sanırım. GİZLİ HARİTAYA GİRMEK BUG DEĞİL TAKTİKTİR. Açık nerede söyler misin bana ? atlama cpuyu defalarca kullanarak giriyorsun işte.

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  11. titans___

titans___ User

atlama cpu kullanıyorsun sonra adam orda gemiyi bırakyor ve lazer cephanesi kasyor diye de

12. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Benim Anladıklarım sana o cevabı yazmak zorunda bıraktırdı.

Demekki siz anlatmayı bilmiyorsunuz yada kendinizi ceza almanız için durumu kritik hale getiriyorsunuz.

Sonra siz ona devam ederseniz Artemis Adminin dedikleri geçerli olacaktır.

iyi forumlar.

13. Merhaba ,

Sonunda diyorsun Hakan. :) Haydi bakalım hayırlısı olsun umarım gemi rektifiye'den sonra daha iyi olur. :D

Başka bir sorun yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

Skylab bölümündeki Xenomit rafinerisi depo kısmında birikecek bir üretim yapmıyor. Üretilen Xenomit'ler anında diğer maddeler için kullanılıyor bu nedenle hep 0 olarak gözüküyor.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

15. Bakalim gelismelere gore kitleme karari verecegim.

16. Bu konuyu acma amacım seprom bugunun ve gizli harita acıgının umarım farkındasınızdır, can sıkmaya basladı artık bu oyunun bugları bottan cok millet bug kullanıyor artık heleki duyduklarımız ve gördüğümüz fotoğraflar videolar gercekse adamlar göz göre göre milyarlarca seprom besledi ve x4 kastılar farkındasınız değilmi yetkili arkadaslar? hele su gizli haritayı hala kapatmamak ıcın neyi beklıyorsunuz?

17. Merhaba ,

İyi bakalım fakat support işe yaramazsa forumda bizler zaten bir şey yapamayız. :)

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

Tespit ettiğimiz ya da sizlerden gelen bildirimler doğrultusunda bug , hata v.b. şeyleri raporlayıp merkeze iletiyoruz. Şayet detaylarını biliyorsanız ne şekilde olduğunu support'a yazabilirsiniz. Bizim bildirdiklerimizin dışında farklı bir şey ise onuda gerekli yere iletirler.

İyi forumlar.

*KORGENERAL*morşi53 bunu beğendi.
  19. teşekkür ederim bildirdiginizi bilıyoruz size lafımız yok herkes görevini yapıyor ama artık insanlar bıktı 2013 deki büyük banlamada bende bot kullandım cektım cezamı daha sonra korktuk bi şekilde uzak durduk bugdur bottur ceza almamak için ama malesef şimdi ne cezası adamlara ödül veriliyor, adamlar rsb yı kastı proxıum buguyla sadece hesapları kapandı birde belli bir süre kapatıldı ( hatta daha tespit edilemeyenler bile var), ödül olarakta (!) rsb gg anahtarları alınmadı ,yani tam bi trajikomik ceza bu yetmedi suan bu buglar yayıldıkca yayıldı görünen köyde kılavuz istemez bunları kullananlara yıne boyle komik cezalar gelcek buyuk ihtimal, anlatmak istedigim bizim derdimiz adalet kim ne yaptıysa cezasını tam alsın ve zamanında alsın , eğer bu yönetim adaleti sağlamamaya devam ederse oyuncu kaybetmeye devam edecek bunu sizde biliyorsunuz bizde, kafanızı fazla sısırmıcem umarım anlatabilmişimdir derdimizi bu sorunlar hepimizin sorunu
    iyi geceler

20. Merhaba ,

Dediğim gibi bizler sizlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda bir rapor hazırlayıp bunları yolluyoruz. Her birimin görev yeri , yetkileri v.b. şeyler farklı farklı ve biz merkez tarafından alınan kararlara karışamıyoruz. Yani işte böyle ceza olmaz sınırsız kapatın ya da 3 ay kapatın v.b. şekilde karışma yetkimiz yok.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.