Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet eskiden o tasarımları kullanabilmek için gemisini alıyoduk ben aegis aldım 200 bin uri verdim elit aldım veteran aldım şuan sadece elit ve veteran alsaydım 200 bin urim cepte olucaktı arkadaşlarım citadel aldı 300 bin uri verdi ve bu gemileri fiyatları 80 bin olmuş adalet yok bu oyunda tazminat olarak eski uridiumlarımızı istiyoruz en azından yarısı bile olsa iş görür adminim

2. Tamamdır Sorunumu çözdüm hangarda yıldıza basıyorsun düzeliyor

3. ekipmana gir seçmek istedigin gemiye tıkla sag üstte yıldız işareti olucak ordan seç onu oluyo

4. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

cerrah tasarımı için hiç kullanışlı olmamış,yenilik yaparken önce iyi bir test etmek lazım.şahsen ben beğenmedim.

5. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Bu olay daha önce bir çok kez test sunucusunda beğeninize sunuldu ve güncelleme geri dönüşlerinize göre yapıldı.Şuana kadar ki tüm eklemeler test sunucunda test edilmeden normal sunuculara uyarlanmadı.

Lakin yinede beğenmediğiniz yönleri var ise Buradaki konun altına yazabilirsiniz,Bizler gerekli yerlere iletiriz.

Keyifli forumlar.

6. Bol goliath almam gerkeiyormuş aldım geldi.

7. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

8. [dark42]

[dark42] User

Merhabalar öncelikle merak ettiğim konu şu: yeni gelen mor şimşek tasarımını aldık diyelim ancak elimizde sarı şimsek tasarımı yok yinede kullanabiliyormuyuz ayrıca bu mor tasarımında sarı şimsek gibi yeteneği varmı yanıtlarsanız sevinirim

9. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Vengeance Lıghtnıng tasarımınız yok ise expo yu kullanamassınız.

Özelliklerinde bir değişiklik olmamıştır. Vengeance Lıghtnıng özelliğini kullanabilirsiniz.

İyi forumlar

10. [dark42]

[dark42] User

peki bizde şimdi şimşek tasarımı yok ama expoyu aldık daha sonradan şimşek tasarımını aldıgımızda kullanabiliyormuyuz expoyuda yoksa almamız için illa şimşek şart mı

11. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Giş kurallarına göre Bigpoint oyunda değişiklil yapma hakkına sahiptir.

İyi forumlar

12. SAROZ

SAROZ User

yeni ekipman ı test ederken aktarma falan yaptım ama herşey kayboldu ekıpmana gırıyorum hiç bir silahım lf4 üm havoc um görünmüyor yardım edin lütfen

13. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Vengeance Lıghtnıng sahip olduğunuz zaman kullanabilirsiniz.

İyi forumlar

14. [dark42]

[dark42] User

peki teşekkürler konu kilitlenebilir

15. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Aktarım yaptığınız hangara bakınız orda bulabilirsini.

Eğere bulamassanız bize dönüş yapınız.

İyi forumlar

16. SAROZ

SAROZ User

merhaba adminim bulamadım vallahi ya

17. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

18. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Forum ekibinin bu konuda yapabileceği bir şey yok.

Supporta başvurunuz.

İyi forumlar

19. #tOrk#

#tOrk# User

bu karışıklık değil ki Mod'um.. satarken bir maliyet alıyorsan, keyfi iptalde de tazmin edersin.. yok öyle olmuyorsa bundan sonra eklediklerine neden harcama yapalım ki? yarın yine kaldırıverirler, belli mi olur..

bu arada benim görevden gelen 3 adet ganimet anahtarı buhar olmuş. telafi yolu nedir bilginiz var mı?

cücücüm bunu beğendi.
  20. #tOrk#

#tOrk# User

detaya girdiğimizde özellikler kaldırılmış. ekstra şeref ve vuruş gücü yok görünüyor..

bi dünya masrafa sokup nasıl böyle keyfi uygulama yapılıyor???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.