Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba arkadaşlar ;

Bu GG Haftası dediğimiz olayda, ben Kappa yapsam ve çıkan ödül 2 adet olmayacak mı?

Örneğin LF4 Çıktı 2 tane veya Hercules çıktı 2 tane olmayacak mı?

Bu etkinlikmi geliyor yoksa başka bir etkinlik mi ?

2. #tOrk#

#tOrk# User

çok kaçak bir cevap modum..

o zaman tüm tasarımları kaldırıp tek tasarım koyuversin..
    "bundan sonrası için ganimet anahtarlarını kaldırdık artık" deyip milletin elindeki ganimet anahtarlarını sıfırlayıversin.
    ya da "RSB çok vuruyor, artık böyle bir cephane yok" desin ve tek hareketle herkesin cephanesini sıfırlasın..

bla bla bla..

nasılsa değişiklik yapma hakkı var..

*Spider* bunu beğendi.
  3. #tOrk#

#tOrk# User

taş bedellerinde benim anlamadığım konuyu bulun.. (ipucu: dükkanda taş fiyatlarını kontrol edin lütfen.)

duyurulardan alıntı:

4. ekipman ı haşmetli goliye yolladım bende hangar kısmında haşmetli goliath yok

5. Master0735

Master0735 User

yeni etkinlik kutularının içeriği nedir 10000 uri ve enforce çıkaran var

6. Öncelikle merhabalar başlıktada belirttiğim gibi galaksi kapısından 2 kat fazla çıkarma etkinliği ne zaman gelecek ? iyi günler...

7. aynen bende urili fiyatlar var credililer kimde acaba?

8. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

taşları orada yazan uriye alıp orada yazan krediye satıyosunuz :)

ÖKKEŞİMM bunu beğendi.
  9. Dün akşamdan beri oyuna bağlanamıyorum.Bağlantı statüsü bağlantı kuruluyor diyor daha da ileriye gitmiyor.TR4 deyim.Kayseri' den bağlanıyorum.Genel ya da bölgesel bir sorunmu var.Yoksa tek benmi bağlanamıyorum.Bu arada tüm çerezleri temizledim.Maxthon,Explorer,Chrome gibi bütün tarayıcıları da denedim...

10. Her yerde reklamını yapıyorsunuz , ana sayfaya resimlerini koyuyorsunuz ama gemiler yok her gün bi umutla açıyorum ana sayfayı gene yok gene yok yeter ama artık ya, bişeyi beceremicekseniz YAP MA YIN !

11. Gemiler daha deneme aşamısındadır denemler bittikten sonra bize eksiksiz bir şekilde yollamak istedikleri için bu kadar geçikmiş olabilir. Biraz anlayış ve sabır lütfen

İyi Forumlar.

12. ne demek ana gemilere ihtiyacınız olmayacakmış modum bu nasıl bir cevaptır . adamın tasarımı hiç yoksa ana gemiler silindi ne yapıcak bu kişi phoenixlemi oynayacak böyle saçmalık mı olur görevler tasarım kesince saymıyor ana gemi kesince sayıyor do ekibi hep hata yapar zaten her güncellemede

13. cücücüm

cücücüm User

Nasıl oluyor da hala söylenen şeylere hemen inanabilyorsunuz ki hemen? Bu işin başındaki insanların ciddiyetten uzak davradıklarını anlayabilmeniz için daha kaç tane örnek lazım size? Artık anlayın ki onlar ayın 28'i diyorlarsa 28'inden sonraki 15 gün içinde bi zaman diliminde olur, belki de hiç olmaz. Ne kadar az beklentiye girerseniz o kadar az mutsuz olursunuz.

14. mce

mce User

Sa arkadaşlar şimdi eskiden enforcer bir tasarımdı. yani goliath almadan enforer işe yaramıyordu. şimdi enforcer bir gemi ve eğer enforcer alırsanız eskiye göre hem goli hem enforcer almış gibi geminiz olacak. Şimdi ayn şeyi aegis te düşünün. Eğer aegis elite alırsam aegis almış mı olcam?

15. Aliens

Aliens User

Evet. Aegis almanıza gerek yok. Sadece elite alsanız yeterli.

16. ÖMER.E

ÖMER.E User

Lambda kapısı yaptım şimdi bana phantom droid tasarımı verdi 1 adet

Toplayıcının Oyuncağı - Mirage and Enigma:1 Mirage veya Enigma diroit tasarımı (kırmızı yeşil veya turuncu), veya 10lu turuncu Enigma paketi + 10 turuncu Mirage diroit tasarımı

Ödüllerde eksik bi anlatım mı var acaba

17. Aliens

Aliens User

Tam senin yazdığın gibiyse zaten hatalı. '10 turuncu Mirage diroit tasarımı' Mirage bir kere droit değil, pet tasarımıdır. Ve 10 adet verilemez.

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bazen tek ,bazen pet, bazende takim halinde cikiyor ,sansa bagli. 1 veya seklinde yazilmis zaten.

19. mce

mce User

peki teşekkür ederim peki venomum var yaklaşık 500mi a-elite mı yoksa desteğe kamufleye mi basıyım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.