Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tşkler.Kilitlenebilir...

2. AstronBnX

AstronBnX User

amaan girmem bikaç gün oyuna çok da önemli değil ne hlleri varsa görsün düzltirlerse ekime düzltmezlerse kasıma;)

3. ÖMER.E

ÖMER.E User

GG Haftası adlı etkinlik duyurusunda

Özel Cephane paketi

yazıyor bu tam olarak ne olyor , lambda yaptığımda çıkacak mı içeriğinde neler var ?

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Keyifli Forumlar.

5. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Açıklamada gereken açık şekilde yazılmış.

Lambda kapısı yaptığınızda alacağınız ödüller ve diğerleri ayrı ayrı belirtilmiş.

Tabi bu arada şansınıza bağlı olarak ta demeyi unutmayalım

Kuiper KapısıLF4
    Lambda KapısıKoleksiyoncunun oyuncağı - Chimera and Phantom
    Epsilon KapısıHarika diroitler
    Delta KapısıGoliath surpriz paketi

Paket İçerikleri
    Aşağıdaki ödüllerden birini kazanma şansına sahipsiniz.
    LF-4: 1 LF-4 veya 10,000 UCB-100
    Harika diroitler: Havoc, Hercules, Elit Demon, veya gümüş Demon diroit tasarımı
    Toplayıcının Oyuncağı - Mirage and Enigma:1 Mirage veya Enigma diroit tasarımı (kırmızı yeşil veya turuncu), veya 10lu turuncu Enigma paketi + 10 turuncu Mirage diroit tasarı
    Özel Cephane paketi
    Goliath Surprise Pack: 1 Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher, or Surgeon Goliath tasarımı. (Lütfen şunu aklınızdan çıkartmayın eğer bu tasarımlara zaten sahipseniz bunlardan bir tane daha kazanamazsınız)

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.

6. FM adam yeşille yazılanı soruyor adam akıllı cevap versenize oto cevap yazmayın artık yeter be yeter oyuncu kaybediyorsun görmüyon mu

7. ÖMER.E

ÖMER.E User

Ben sadece cephane paketini merak ettim , kuiperde lf4 veya 10k x4 demiş ama özel cephane paketi hakkında bişey yazmıyor bu paketin içinde neyin olduğuyla ilgili

8. beyler delta kapısında bende olan tasarim cıktı normal bişi mı yoksa

benım bilgidim aynı tasarım cıkmaması lazımdı

9. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Öncelikle uslubunuza dikkat etmelisiniz.

Bizler robot değiliz,yanlış anlaşılma,yanlış anlama veya tam anlayamama gibi özelliklere sahibiz.

Bahsedilen Özel cephane paketinin içerisinde şansınıza bağlı olarak X2-X3 -Ema-Roket gibi mermilerin karışımından oluşan bir paket verilmektedir.

Keyifli Forumlar.

ÖMER.E ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. ÖMER.E

ÖMER.E User

teşekkürler konu kilitlenebilir

11. Hocam aegistim felan gitti bu hatalar düzelince geri mi verecekler??

12. ÖMER.E

ÖMER.E User

aegis gemi olarak gitti ama tasarımı gemi niyetine kullanabiliyoruz haala , veteran var galiba onu kullanabilirsin büyük ihtimalle geri verirler ama öyle kolay olacağını sanmıyorum uridium veririler heralde

13. o kutulardan 10bin urimi çıkıyor wlkeşqwe

14. veteranı kullanıyorumda 250 bin uri verdim o aegiste ben :)) veteranı açık arttırmadan almıştm :(

15. uridium vermeleri gayet hoş olur :D İnşallah uridium verirler

16. i.klaket

i.klaket User

uridium hesabı açısından bakarsak zarar çok şuan aegis 80 bin uri dükkanda. Zamanında bende uriyle aldıydım gemilere indirim gelince indirim paketi falan çekip :D

17. 80 bin uri verseler onada razıyım dostum yeterki çöpe gitmesin :DD

18. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Keyifli Forumlar.

19. evet sen çok şanslıymışsın :)

20. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Kappa yaptım boş çıktı, bütün uridyumları Lambda'ya bastım 71.000 Uridyum sadece 1 tane Pet tasarımı verdi, oda kırmızı saçma sapan bir şey. Allah'tan Kappa ve Lambda dan gelen Anahtarlarla 10 adet bu arada açarken sonuncusundan LF4 Çıktı. 11 LF4 Oldum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.