Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cerrahı olmayan icin iyi ama canı az:)

2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Olsun benim çok hoşuma gitti iş yapar benim için :D

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2017
    My_BeşiktAŞKıMM bunu beğendi.
  3. İs yapar tabikide.
    Şuan hammer özellikleri 15 lazer 15 jeneratör oiarak cıkarsa tabikide hammer daha goli+aegis olmuş bariz galip belli yani
    Her geminin eksi bir yanı mutlaka var
    Golide hız azlığı
    Aegisde hız, lazer ve jeneratör azlıgı
    Vegada lazer ve jeneratör azlıgı
    Pusatta can azılıgı
    Şuan en iyi tercih tabikide cerrah hasar seref tp +1 jeneratör şimdi buna benzer cyborg çıkıyor ama canı az :) buyuk ihtimalle oda değişir:D
    Hammer 15 lazer 15 jeneratör gelirse benim gözümde kuşkusuz hammer en iyi gemi olur:)

4. nimesis taraftarıyım ben özelliklerinden dolayı.ekipman değerleri düşük olabilir.ancak ışınlama ve hız arttırımı özelikleri harika geldi.yalnız süreleri yüksek.2-2,5 dk olsa iyi olurdu.özellikle pvp de oldukça işine yarıyor.toplu baskınlarda hasarı sen alıyorsan kusursuz iş görüyor.citadel misali.canın azaldımı,3-4 kişi dalmaya başlıyorsa yada; ışınlan.öbür arkadaşların kessin ve puan sana yazsın.teke tekte de idare ediyor aslında.

5. takemyhard

takemyhard User

nasılolsa gelince hepsini alacaz :) tartışmaya gerek yok :D

My_BeşiktAŞKıMM ve OĞUZKHAN bunu beğendi.
  6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konu ile ilgili gerekli açıklamlar tartışmalar vb. yapıldı artık kilitlenebilir. :)

İyi Forumlar.

takemyhard ve My_BeşiktAŞKıMM bunu beğendi.
  7. odun_adam

odun_adam User

Bu oyuncu sizmisiniz?

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Yok ben değilim :D Benim kadar güzel oynayamıyor :D

İyi Forumlar.

9. odun_adam

odun_adam User

Bence sizsiniz ama oyun yetkililerinin oyuncu kimliğini paylaşmaları yasak :)

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Yasak olduğunu bildiğiniz halde neden soruyorsunuz :D Sizce ben o şahıs olayım sorun değil :D

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

11. 1.Dükkanda ki tasarımlar ne zaman kalkacak bilgisi olan var mı ? Belli bir tarihi belki başka forumlarda paylaşılmış olabilir ona göre bir plan yapabilirim.

2.Görevde 1 tane Spearhead öldür diyor ama birisinin yazdığına göre kestiğini saymamış çünkü tasarımsız spearhead kesmesi gerekiyormuş.Bu doğru mu bilmiyorum ama doğru ise tasarımsız olanı nereden bulacağız ? Aynı şekilde Citadel'in de tasarımsız olanını bulmak zor. Bence bu görev şu şekilde değiştirilmelidir.

Aşağıdaki görevlerden birini tamamla;

1 Spearhead imha et 0/1
    -------------------------
    1 Spearhead Elite imha et 0/1
    -------------------------
    1 Spearhead Veteran imha et 0/1

şeklinde olsa en azından kestiğimizi sayar.Tabi bunu yukarıdaki yazının doğru olduğunu varsayarak yazıyorum.

Teşekkürler.

12. 2.yazdığınla ilgili olarak normalde bu görevler işliyordu fakat yeni hangar sisteminde tasarımlar gemi olduğu için göreve yazmıyor. Sanırım 1 yıl oldu hala düzeltmediler, düzeltmeyi düşündüklerini de sanmıyorum açıkçası.

13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Dükkandaki hiçbir ögenin başlangıç ve bitiş tarihleri belli değildir. Bu konuda elinizi çabuk tutup istediklerinizi almalısınız.

Görevlerle ilgili gemi sorunu için bildirim yapıldı önerinizi de ileteceğiz.

İyi Forumlar.

14. Teşekkürler , kilitlenebilir.

15. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Rica ederiz forumu takip edin elimize resmi bilgiler ulaştığında paylaşırız.

Konu kilit

İyi Forumlar.

16. WhatNeden

WhatNeden User

Merhaba,
    Bu mesajıma Lütfen Forum """"Bilgisi Olan Mod cvp Versin Ve Elimize Henüz bibilgi Gelmedi demesi LÜTFEN """""
    Ben Almanya'da Oynuyorum Ve Her etkinlik olunca Bizim clan Liderleri Bize Alman Formundan Bilgi Veriyo hata hiçbirsey ortada yokken etkinlik bilgilerini Biliyoruz Almanyada Oynuyanların %85 i Bilr Cunku Adamlar İşini Yapıyor Ve Ne zaman Birsey Olursa Direk Onu Oyuncularla Paylasmak için Gerekirse Shardowa Bile Ulasıyo Ama Bizim Modlar Yerinde Otryor Kendilerini Tavuk Sanıyo Oturarak Kazanmak İstiyolar Neden Hitac Ve Yeni Gemilerin Geleceqini Soylememişsiniz Hala Arkadslara Neden yazık degilmi bu milete Etkinlik gunu Duyuru yapıyonuz ??? Tavuk gibi Kazanmak Dahamı iyi ???
    Biliyorum formda link paylasmak yasak ama Soyle solim Arkadaslara Yeni Etkinlikle ilgili bilgileri burdan bula bilirsiniz Adres cubugundan Tr Silin De Yazın ve Bu yoları takıp ederek Bula bilirsiniz 1 kişiye bile fydam dokunmusa ne mutlu bana board/threads/osterevent-

17. yenk gemiler ne zaman gelicek bilgin varmı.

18. WhatNeden

WhatNeden User

Ayın 23. de Birleştirme Bolumune Kardeşim

***//de.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/osterevent-2017.111999/

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2017

19. Çünkü Türkiye takımı maalesef ki bu konularda geç kalıyor;

Almanya ekibi bu konuda merkeze yakın olduğundan daha erken ulaşmakta bu bilgiye fakat maalesef ki bu durum bize gelene kadar aksamakta.

yılmazbey749749 bunu beğendi.
  20. bizde bunu sorduk ama modların suçu yok almanyadan buraya gelip bide çevirilmesi uuzn sürüyor .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.