Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet sadece önlem alırlan yeni gemileri alan aldı :D şimdi önlem alsınlar nolacak sankı gemilerini ellerinden mi alacaklar :D

2. daha birleştirmede yokki

3. Bu arada ben oyuna hala giremiyorum girebilen varmı ?

4. Yapacağınız işe sövdürmeyin lan birleştirmede bile yok nerden aldılar

5. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Etkinlik haritası kapatıldı, teknik sorundan bağlanamıyor olabilirsiniz.

Support'a yazınız.

İyi forumlar.

6. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Üslubunuza dikkat ediniz.

Teknik bir sorun oluşmuş ve düzeltilmesi için çalışmalar sürüyor.

İyi forumlar.

7. ya nasıl sakın oluyum nasıl soyleyınde olalım hadi dinliyoruz yaptıkları ıse bakın cevırın eskı halıne gerı bu nedir ya urı vermıyo tp yok şeref yok nıye vuracaz buna zevk içinmi

8. geçti borum pazarı .....

9. Hitac ödülleri gayet iyi.Hasar sıralamasına göre çok fazla veya az ödül alanlar oluyor.
    Bunun yanı sıra günlerdir düşmeyen Aurus ard arda 3 kez düştü sanırım droplarını arttırdılar ki iyi olmuş.90 bifenon düşmüştü 1 tane bile Aurus yoktu.Bu 17 günde kasabildiğiniz kadar montaj malzemesi kasın.Tabi zaten full gemilerin ihtiyacı yok ama yeni ve gelişmekte olanlar için güzel bir etkinlik.Biraz sorunlar oluştu tabi bunlarda düzeltilecektir.

10. oyuna giremiyom oyunaaa bi ilgilenin :D benimlede ilgilen maderator

11. birleştirmeye geldi bug ile alan aldı geri kaldırdılar çözüm bu tebrikler :D

12. ne zaman geldi ben niye görmedim adam gibi etkinlik yapın.

13. etkinlik haritası derken ?

14. EKİM

EKİM User

Merhaba,

R-Zone haritası, etkinlik haritası yanlış bir ifade olmuş kusura bakmayın.

Geminiz R-Zone haritasında kalmış olabilir mi ?

Eğer öyle ise Support'a yazınız.

İyi forumlar.

15. Aynen bende gördüm tr1 de nasıl ilk günden cyborg alınıyor :eek::eek:

16. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Konunuzda cevaplamıştım, tekrarlayayım.

Eğer R-Zone haritasında kaldıysanız Support ile iletişime geçin.

İyi forumlar.

17. ali72277

ali72277 User

ya bu kadarda olmaz artık yuh diyorum pes diyorum olmaz olsun böyle oyun diyorum dahada başka bişey demiyorum adamlar gemileri almış klanca siz önlem amaçlı diyorsunuz neyin önlemini alıyorlar anlamıyorum.yav kaç dakika kaldı bu gemiler de bu adamlar aldı bunu eğer bugsa gemisi olanlarada versinler banı ama yok kimin gemi aldığınıda tespit edemezler değil mi yine hakkı yenen biz oluyoruz ama artık sınırda yani yatırdığım paranın karşılığını alabilecek olsam saniye durmaz bırakırım şu saatten sonrada kuruş para yatırmam

18. Şimdi derler bann atık halbukı ole bişide yok yada 3-5 gun bannlar Açarlar banları Nerden biliyosun Dicekler nerden mi biliyom yeni lf4 Lerde bug yapıldı 2 hafta once hani bi Laf bile ortada yok 40-50 tane Can veren yeni lf4 var Bizim Svde albayda Başkalarında 100 tane var Nie Bişiler yapmıylar gemi geleli 2 saat oldu Admlar bedava alsa bukadar cabuk almaz be

19. BİGPOİNT KESİNLİKLE BUNU BİLEREK YAPIYOR çünkü Görevde bug oluyor görevin çifte güçlendiricisi var Proxiumda bug oluyor onunda çiftesi var YANİ PARA İÇİN YAPIYORLAR....................

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  20. ali72277

ali72277 User

inanamıyorum valla inanamıyorum ne ara bug çıktıda bu adamlar aldı bunu daha gemileri birleştirmede göremedim ben adamlar oyunda savaşıyor.Asıl merak ettiğim şey şu bu adamlar bu bugu nerden alıyor ? içerde adminleri mi var acaba ? yoksa farklı farklı serverlarda bu kadar çabuk cyborg alan insanların olmasının başka bi açıklaması yok gibi geliyor bana.Ama yine olacaklar şunlar artemis toplantı yapacak ceza verecekler ...Peki ceza ne ? 1 saatlik ban

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.