Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xxkubixx

xxkubixx User

bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorsun ha öyle mi ?
    Sanki server 1. si ve 2.sinin o 400 uriye ihtiyacı var..

o yılan bi gün sanada dokunacak bir şekilde.
    oyunda kimse kalmayınca kendi kendini mayınla patlatırsın artık .

2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Kilitleme hakkınızın olmadığını belirtmedim zaten, o hakkı sadece konu sahibi istediğinde, forum kurallarına aykırı ırkçı,aşağılayıcı,küfür,hile vb. içerik içerdiğinde kullanabilirsiniz. Konu sahibinin isteği dışında yapmanız doğru değildir. Şimdi konuyu kilitleyebilirsiniz. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

3. ensar5361

ensar5361 User

Evet beyler direk net konuşucam bu sefer tr3 sıralamadan 2 general eic mmo kullandıkları açık (görev açığı) yüzünden 1 hafta kapatıldı ve %25 tp şeref silincekmiş lakin bismillah tosun paşa tr3 mmo generali daha geçen rsb açığından banlanmıştı 1 hafta ceza uygulanmıştı şimdi de aynı şekilde gemisini kapamayıp azcık şeref tp kesiyolar onuda yapmak zorundayız gibisinden herhalde yoksa yapmıcaklar neyse velhasıl kelam benim 2 yıl önceki albay hesabım şeref açığı kastığım nedeniyle uyarılmadan sınırsız kapatılmıştır lakin bu adamlar ne kadar açık kullansa da bu haklar hep onlara tanınıyor neden onların hesabı sınırsız (kalıcı) kapatılmıyor. adminler siz bu merkeze o zaman iletin benim hesabımı açsınlar böyle adalet olmaz sizde adalet yok hiçbir şey yok, burda net şekilde anlattım gerekeni yapın bizim gemilerimizde açılsın oyunda oyuncu kalmadı yazıktır.

4. odun_adam

odun_adam User

Yav he he herkes yaptığının karşılığını alır. Tosun rsb bugu yaptı o kadar bişi yapmadılar aklı başına gelmedi yine bug yaptı bu sefer faturasını kestiler. Yapan herkeside cezalandırsınlar. Oyunda kimse kalmazmış. Bug yapıyorsunuz üstüne bide oyunda oyuncu kalmayacak diyorsunuz. Kendi ayagınıza sıkmak denir sizinkine size sorla buv yaptıran yok

5. kardesim sonuna kladar katılıyorum hatta şimdi supporta bende mail atacagım sende at bence ne demek bu ya neden oyunda ayrımcılık var kafalarına göre ceza sistemimi belirleniyor bu oyunda rsb den 1 hafta yemişti şimdi neden gene 1 hafta oluyor

6. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bu yöndeki şikayetinizi kanıtınız ile Support'a bildiriniz.

İyi forumlar.

7. ensar5361

ensar5361 User

merkez falan hikaye oyunda kural falan kalmamış giş hikaye adam 2 açıktır faydalanıyor temizinden ohh miss bize olan oldu zamanında uyarısız hesabımızı kapadı o merkez denen insanlar

cm supporta insan koysunlar laftan anlayan oraya da yazalım olmaz mı ?

8. Merhaba ,

Arkadaşlar forum üzerinden bizlerin yapabileceği bir şey yok. Haksız bir şekilde ceza aldığını düşünen varsa gerekli bilgileri ile support'la iletişime geçmesi gerekiyor.

İyi forumlar.

9. Sanki isteyerek yapıyor millet bu bug u benim arkadaşım dahil en az %80 ini bilmiyor böyle bir şey olduğunu oyuna yeni gelen özellilk sanıyor ve öyle yapıyor. Ve de şu cezaya bak verilen şaka gibi hep oyunun hatasını oyunculara kakalıyorlar. Yapılan cidden yanlış bir davranış burda suçlu olan taraf varsa o da kesinlikle darkorbittir. İsteyerek yapılana gelirsek onlar bot a bırakanlar tuş makrosu yapanlar bunun gibi açıkları kullananlardır.

ghondhikchi bunu beğendi.
  10. ali72277

ali72277 User

ilk başta banlanmasını çok istemiştim bu bugcuların ama görüyorum ki hatanın çoğu darkorbitten kaynaklı ve böyle bir hatadan ötürü tp şp silinmesinin haksız olacağına inanıyorum bu konuda gerekeni gerekli yerlere iletirler umarım

11. Kendim dahil 3-4 kez yapmaktan ban almama rağmen şuan biraz olsun adalet yerini bulduğu için huzurluyum sonunda bişeyler değişti o sıralmadaki gemiler dahil ban yedi ve tp şp si gidicek bende 1 hafta sonra tekrar giricem sıralama pek umrumda değil tp şp gider üzüldüm ama kasarım oil desen zaten 3-4 kez yaptım bıraktım 1 hafta sonra girince hesabımda yine 1.5 milyon urim ve gg lerim olduktan sonra hiç bi sorunum yok ancak rsb de o bugu yapanlar eminimki bunuda yaptılar ve o gün ceza almayanlar bugün cezasını buldular onlar için tp şp önemliydi bu yüzden bu yapılan gayet doğal tabi bunun bug oldundan haberimiz yoktu ama yapacak birşey yok.

12. `LoST`

`LoST` User

Hatanın çoğu sizdekir darkobit ekibi yapıyorsanız adam akıllı iş yapın bende şu an oyunda bir görevi iki kere yapmış bulunmaktayım ve böyle bir açık olduğunu bilmiyordum .Buyrun ıdim *** görevden gelen extra item vs ne varsa çekebilirsiniz ama eğer benim gemim haksız yere banlanırsa hiç kusura bakmayın hem kulaklarınızı çınlatır hemde bu işin peşini bırakmam iyi oyunlar ...

13. EKİM

EKİM User

Merhaba,

ID'nizi burada paylaşmayınız.

Geminiz bannlanması durumunda Support ile iletişime geçerek durumu izah edersiniz.

İyi forumlar.

14. orbitalban

orbitalban User

Yeni getirilmiş etkinlikte görevlerin tekrar etmesi bizim suçumuz değildi. Bu görevlerin tablosu olsaydı bu tabloda hangi gün hangi görevler gelicek yada görevler hiçbir şekilde tekrar etmez denseydi bu OYUNCUNUN suçu olurdu. RESMEN BURDA OYUNUN SUÇUNU oyunculara yüklediniz... Bir darkorbit klasiği daha

15. deli12345

deli12345 User

Viral Temizlik
    Gygerthrall çıkmayan bi yaratık.. bi dünya yumurta kestim daha ortada yok kendileri görev 40 tane istiyor.....

Geçmiş Zamanlar
    Görevi yaptım silinmedi 2. defa denedim yine yerinde duruyor...

her etkinlikte bunlar çok normalmi yoksa biz yanlış oyunamı merak saldık...

bu arada forumda okuduğuma göre bu görevler yüzünden BUG diye ceza almış millet.. silinmedi diye 2 defa yaptığım görev için bende ceza almayı bekliyorum gerekliyere iletin size zahmet

16. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Evet, görevlerin tekrar etmesi sizin suçunuz değil.

Ama bunun kullanılması bir suç.

Haksız bann aldığını düşünüyor iseniz Support ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

17. bugün itibari ile darkorbit bu banladığı oyuncuların hepsini net bir şekilde kaybetti açık ve net benim gemim **** ***** bukadar basit kan kaybetmeye devam edin şu oyuna 5 kuruş harcıyanda ahmaktır artık tosun paşa bile gittiyse adalet aramam artık oyun hatasını oyunculara kesiyorsunuz yazık botçular dururken bizleri banladınız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2017
  18. Tosun paşa daha kaç kez bug kullanmaktan ban alıp sınırsız banlanacak ? zamanında yapılan sınırsız banlamalardan farkı nedir tam olarak ? ne zaman oyunda bi bug olsa kullandığı tespit ediliyor haksızlıkla milyonlarca rsb kasıp milyonlarca uridiumu cebe indiriyor ... daha ne yapması gerekiyor ?

19. ben böle düsüncesiz ve fikirsiz bir oyun görmedim oyun hatasını kendiniz yapıyosunuz o önemli değil diyelim alışılmış bi durum doğru olan bişeyiniz olmadığı gibi neyse öyle bir görev koymuşşunuzki 10. göreve herkes onu ödül olarak gördü o an oyunda olmayan yapmadı kim onun oyun hatası oldugunu anlıcak bi düşünsenize yemin ediyorum tp ve şpyi silecekseniz kanadınız olsa kuş uçar siz bakarsınız ne diyem hiç yerinde değil saçma cahillik akıllı mod kadığına inanmıyorum artık ilkokul mezunlarını başa geçirirsen böyle olur

20. Etkinliği yaptınız, görevlerde bir hata olduğunu fark ettiniz, r-zone haritasını kapattınız buraya kadar pek anormal bişey göremiyorum tabiki hatalar olabilir. Bu hataları kullanmaları da oyuncuların hataları ama görevdeki sorunu gidermeden tekrar r zone haritasını aktif etmeleri ne kadar normal bilemiyorum. r zone nin açılmasından itibaren yapılan görevlere de ceza verilecekmi çünkü bu oyun yönetiminin kendi hatası, hatayı düzeltmeden heritayı açıp da sonra oyunculara siz bugu kullandınız diyeceklermi? Zaten hatasız bir etkinlik henüz göremedik artık ona şaşırmıyoruz. Gemilerin ne zaman geleceği de meçhul en kısa zamanda duruma el atılması lazım. Ben artık oyun yönetiminin hatalarının faturasının oyunculara kesilmesini istemiyorum. O kadar test server açıyorsunuz bişeyler yapıyorsunuz biraz daha dükkat lütfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.