Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Nedenini biz açıklayamayız. Oyun yöneticileri hile bug kullanımına dair göz dağı vermek adına birçok işlem yaptı. Bunlar göz ardı edilip tekrar yapılması haliyle farklı ban çeşitleri getiriyor. Ayrıca Bug kullanımının yasak olduğunu biliyorsunuz ve takımlar için kurulmuş sıralı ceza sisteminde bug için belirli bir ceza yok. Uygun gördüklerini yaparlar. Ama net bir kural var Oyun açıklarından faydalanmak yasaktır.

Bundan ötesi yok.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

2. ensar5361

ensar5361 User

KHAN admin:
    Merhaba,

Nedenini biz açıklayamayız. Oyun yöneticileri hile bug kullanımına dair göz dağı vermek adına birçok işlem yaptı. Bunlar göz ardı edilip tekrar yapılması haliyle farklı ban çeşitleri getiriyor. Ayrıca Bug kullanımının yasak olduğunu biliyorsunuz ve takımlar için kurulmuş sıralı ceza sisteminde bug için belirli bir ceza yok. Uygun gördüklerini yaparlar. Ama net bir kural var Oyun açıklarından faydalanmak yasaktır.

Bundan ötesi yok.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

beyler net bir kural varmış lakin rsb açığı görev açığı kullanan hesaplar bu kural dışında farklı bir ceza uygulanıyor ne ki zaten adam 10 milyon rsb kasmış sanki bu oyun açığı dimi bu oyun açığı değil 2 3 güne kasılır oyunda zaten, kardeşim siz şaka mısınız ?? ***​

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Mart 2017
    ertuğrulbuğrahan bunu beğendi.
  3. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Etkinlik açıklamasın da 20.000 puan tamamlandığında sıfırlanabileceği belirtilmiştir.

normal LF-4 lazeri alacaksınız.

Puan Kilometre TaşıÖdül
    1.000 VPP100 Ekstra Enerji
    5.000 VPP5.000 RSB-75
    6.000 VPP15 Kyhalon / 50 Bifenon
    12.000 VPP40 Kyhalon / 60 Tetrathrin
    20.000 VPPLF4

İyi Forumlar.

4. kaos*06

kaos*06 User

bilen kimki açıklasın siz o rakamları nereden ve nasıl tespit ettiniz o rakamları dahi bilmiyolardır bu yöneticiler emin olabilirsin..atmışlar kuyuya bir taş çıkarabilene aşk olsun.yaratık yumurtlayacata yumurtalar kırılacakta içinden civciv cıkacakta onlarda yumurtaya başlayacakta ölme eşeğim ölme bırak sen yaratık buldunda kaldı yumurtası..yaparsan öğrenirsin kardeşim başka yolu yok..ömrün yeterse yapta bizide bilgilendir..

5. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

yüksel paketi aldım 12,50 lik fakat %50 destekler görünmüyor 24 saatlik olanlar,acil yardım.

6. zirve

zirve User

normal lf4 için bu kadar vp istemeleri ilginç bi yanlışlık olmasın modum neden diyorum mesela bende 3200 vp var rsb alabiliyorum siz 5000 yazmışsınız neyse teşekkür ederim.

7. gerçekçi

gerçekçi User

bundan önceki giş kurallarınnda açık kullanan sınırsız kapatılıyordu ama baktılar oyuncu kalmıyor aynı şimdi olduğu gibi dur biraz tükürdüğümüzü yalayalımda oyuncu lar gitmesin bari dendi ve bugünkü gibi cezalara geldik şimdi ise oyuncular ilginç bir şekilde öğrendiği açıkları yaparak oyunun ağzına salıncak kurup sallana sallana :) ama darkorbit ne yapıyor sadece basit cezalarla oyuncularını kaybetmemek için ancak bu kadarını yapabiliyor.bu arada ben bu bugdan yararlanmadım ama verilen cezayı görünce önceki proxium bugunu yapsaydım keşke demedim değil.

8. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Support'a yazmalısınız, sadece Support ile sorunu çözebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. etkinlik ödülleri cuma günü dağıtılacak yazıyor ama halen bi gelişme yok unuttularmı yoksa ? :)

10. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

yeni pencerede sorun olabilirmi acaba?

11. Kirass1

Kirass1 User

Arkadaşlar lf4 günleri veya lf4 helix günleri ne zaman geliyorlar bunların bir zamanları var mı ?

12. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bakın cezai işleme tepki gösterebilirsiniz ancak bu şekilde sürekli konu açarak değil.

1 kere yazmanız bizim o durumdan memnun olmadığınızı anlamış olmamıza yetiyor.

Şimdi ben size görevimizi açıklayayım, sizde bizden tam olarak ne istediğinizi söyleyin.

Görevimiz, sizin istek, memnuniyet ve şikayetlerinizi gerekli yerlere iletmek.

İyi görevler

13. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Sistem tarafından belirleniyor.

Bu konudan geçmişte gelenleri kontrol edebilirsiniz.

İyi forumlar.

14. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Support'a yazınız, unuttuklarını sanmıyorum.

Yoğunlukla alakalı olabilir.

İyi forumlar.

15. EKİM

EKİM User

Merhaba,

O yönde bir bildirim almadık, sorun tam olarak nedir bilemiyoruz.

Gözükmüyor ama ödüllere işliyor mu ?

İyi forumlar.

16. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

tam anlayamadım,kapıyı bitirince bakıp yazarım.

17. ensar5361

ensar5361 User

adminler sormadan konumu kapıyorlar ben de açmak zorunda kalıyorum önce onları uyarın sorunumuda belirteyim

benim şikayetim bu adamlar şimdi bu kadar basit cezalar alıyorlar oyun cezalarından benim hesabımın ilk uyarısı bile yokken direk sınırsız ban aldı şimdi diyorsunuz merkez veriyor bu kuralları kardeşim iletin merkeze adam şikayetçi diyin böyle böyle diyor deyin benim neden hakkım yeniyor bana bunu söyleyin ??

18. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Tamam, teşekkür ediyorum.

Kolay gelsin.

İyi forumlar.

19. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Konuya gerekli cevap verildiğinde veya konu aynı seyrinde devam ettiğinde kilitleme yetkimi bulunmaktadır, illaki konu sahibinin müsaade etmesi gerekmiyor, ki öyle olsaydı düzen sağlanamazdı.

Gelelim asıl konumuza, bakınız biz tek tek her konuda yazılan şikayet ve istekleri iletiyoruz.

Ve merkez çoğu zaman buna göre hareket ediyor. Neden mi bunu söylüyorum, bir önceki Proxium ile ilgili açıkta da biz tepkiler gördük daha doğrusu merkez ekip, cezanın yeterli olmadığını Tp şeref kesintisinin ve haksız kazancın geri alınmasını vs. istedi üyeler ve baktığımızda bu sefer böyle bir uygulama yaptılar.

Geminiz ne zaman bannlandı bilmiyorum ama bazı büyük bug veya bot kullanımında uyarısız bannlama yapılmış olabilir.

Kısaca söylemek gerekirse, biz sizin şikayetinizi anladık ve bunu ileteceğiz.

Daha fazlası elimizden gelmez.

Ayrıca konu başlığınızı lütfen düzenleyiniz.

İyi forumlar.

20. ensar5361

ensar5361 User

ya kardeşim bug program yok aynı böyle oyun açığı, yaptığım şey 50 m mi ne şeref sanki dünyaları kastık 6 yıllık emek bu kadar kolay mı direk sınırsız kapatmak ama bakıyorum bu adamları merkez çok rahat hak tanıyor adam ona bakarsan görevlerden tp de kastı rütbede kastı ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.