Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. etkinlik görevinde 78-78 kordinatına git diyor ama 1 saattir arıyorum bir türlü bulamadım o kordinatı biri foto atabilirmi nerde burası taşın içinde mi anlamadım

2. Merhaba ,

Oyuna o şekilde getirilmedi oyuna dahil edilince bug nedeniyle bu şekilde alınabilir tekrar tekrar yapılabilir duruma gelmiş ve merkez uygulanan cezalara karar vermiştir. Olayın bizimle hiç bir ilgisi yoktur.

Haksız bir şekilde ceza aldığınızı düşünüyorsanız support'la iletişim kurabilirsiniz.

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

3. kaos*06

kaos*06 User

mini haritada görünmüyormu koordinat.

4. hsg7572

hsg7572 User

r-zone haritasına git

5. kardeş görünüyorda kordinatı bulamadım ttuturamadım ama şimdi buldum teşekkür ederim :)

6. hsg7572

hsg7572 User

yarın bug deyip senide banlarsa hiç şaşırma bence :D

7. Arkadaş biz bug Kullanmadık bizim gemilerimiz etkinlik görevindne kapandı etkinlikte görev yapıyordun yenisi cıkıyordu Geçmiş zaman adlı 2 görev vardı biri yapılmıyor birisi ise yaptıkca Cıkıyordu bu görevi 2 kez yapanda ban yedi 100 kez yapanda
    1.Bu görevin sınırsız cıkması oyuncununmu sucudur ?
    2.Nerden bilcek adam bunun Bug oldugunu ?
    3.Bu görev bugdu Madem neden Sölenmedi uyarılmadık ben forumada chate önem veren biriyim
    4.Şimdi dicekler uyardık felan filan yalandır kardeşim bizim gemiler ban yiyene kadar kimse bişey sölemedi..
    5.Ban atmak zorunda deildiniz girip oilleri ala bilirdiniz hadi ban atıyosun 2 kere yapanada 7 gün at neden tp şp siliyosun
    6.Birileri Gelip diyor iyi olmuş neye dayanarak iyi olmuş görev yapmak Ne zaman suc oldu?
    7.Neden herkez konuyu başka yere cekiyor yok benim hesabım sınırsız kapatıldı şu programdan neden bende 1 hafta ceza yemedim gibi biz program yada illegal bişey kullanmadık bunu daha ne kadar anlatalım size ?
    8.Madem yapacak Birşeyiniz yok forum chat admin wsleri neden konularımızı siliyorsunuz biz himayeniz altındaki oyuncuların.
    9. 2 binden faza tüm genaral albay genaral hesaplar kapandı yazık deilmi bu insanların tp şplerinin gitmesine
    10. Görev hala devam ediyor sınırsız bir şekilde bu görevi hala yapa biliyorsun yapan gemiler hala banmı yicek ?
    11.ne yapmaya calışıyorsunuz acıklama istiyorum supportta bu gün msj attım yok g.i.s kuralı 7 gün kapatıldı diyor 30 dk sonra selamın aleyküm nasılsınız diye msj attım aynı cevabı tekrar yazmışler ben hal hatır sordum adamın yazdıgı cevap şu 7 gün geminiz kapanmıştır diyor :D

Lütfen konumu kitlemeyiniz kaldırmayınız Cevapları Arz ederim.

oToSToP_ÇeKEn_KaRNcA bunu beğendi.
  8. ensar5361

ensar5361 User

ne zamandır sen 1 görevi sınırsız yapabiliyorsun bana bunu bir söyle ? hangi görevi bir den fazla yaptın ?

9. haklısın kardeşim ben ban yemedim ama verilen banların haksız olduğunu düşünüyorum bu konuda oyuncular mağdur edildi sonuna kadar sen ve senin gibi arkadaşlara destek veriyorum yaptıkları işte mantık yokki eğer sorun varsa bunu sen yaptın ayrıca bu bug bile değil sen görevleri oyuna dahil ederken yanlışlık yapmışsın özür dileyeceğine gidip ban veriyorsun bundan önce millet milyonlarca rsb götürdü buglardan sadece süreli hesap kapatıldı böyle saçmalık olmaz HAKSIZ VERİLEN CEZALAR GERİ ALINSIN!!!

10. Master0735

Master0735 User

şu support adminlerini rapor edin ekran görüntüsünü paragrafın en başında atmama rağmen benden ekran görüntüsü istiyorlar. şimdi bunu da mı supporta atayım bu rezilllik nedir diye?

11. Kardeşim oyuna hergün yenilik geliyor ona bakarsan önceden etkinlik görevi yaptıgında yenisi cıkmıyordu yaptıkca görevler cıkmıyordu
    Ben 100 m x4 kasmadım bonusmapta 1 m x4düm vardı sepromum yok yıllardır sarı taşla oynuyorum benim farklı bir programda kullandıgımı düşünmüyorum sizler gibi normal oyun oynayan biriyim ve bu görev cıkıyorsa bende onu yapıyorum benim 400 uriye ihtiyacımda yook ve 2 bin küsür sıralama geminin kapanmasımı lazım rsb bugcuları sepromcular x4 bugcuları varken 7 gün+tp şp silmek hakmıdır bana bunu acıkla o görevi taş catlasın 8/10 kere yapmışım ?

12. Merhaba ,

Henüz kesinleşmemiş bir durum hakkında şöyledir ya da böyledir dememiz ne kadar doğru olabilir ? Konu hakkında kesin bilgi gelirse o zaman net bir şey diyebiliriz.

İyi forumlar.

13. Merhaba ,

Anladığım kadarı ile şu anda konu çözüme kavuşmuş doğru mudur ?

İyi forumlar.

14. Güzel Kardeşim Etkinlik görevi felan yapma o görev bugda bunu söliyen yook belki sana 2/3 kez yapsanda ban yiyorsun sakın ha sakı ngörev mörev yapma Sayın Admin ler bari şu görevin bugda oldugun usöleyiniz konu acınız uyarınızda biz ban yedik millet ban yemesin

15. patron__FB

patron__FB User

şimdi sen anlamıyorsun galiba 1 görevi yaptıktan sonra sürekli tekrarlanması kesinlikle bug olamaz ki %70 tp ile 200 mil tp veren bir görev kesinlikle olamaz zaten oyun 50 60 milyar tp kassın millet diye yapmıştır
    1. cevap oyunun suçudur ama bu görevi sürekli sürekli yapmak oyuncunun suçudur
    2. cevap mantıklı düşünse biraz zaten bug olduğunu anlar şimdiye kadar hangi görev tekrar tekrar çıktı
    3. CEVAP bug olduğunu birisi görene kadar kimse bilemez zaten bugu bilerek eklemiyorlar bi yerde hatalı kod sonucu ortaya çıkan bir şey
    4. cevap kimsenin uyarması gerekmiyor sen oyun açığından faydalanmayacaktın senin görevin supporta bildirmekti bunu sen ise beleş tp uri dedin görevi yaptın
    5. ban atmasa bi dahakinde bi daha tekrarlicaktınız ki bugu kullanmayanların hakkını yemiş olurlardı
    6. görevi 50 kere yapmak suç
    7. cevap 2 sini de kullanmak suç sende suç sende bunu bildiğin halde bug yaptın
    8. cevap modlar cevap versin buna
    9. cevap burada olan en iyi şey de bu oyuncu kayırmadıklarını dile getiriyorlar binevi çok ta iyi oldu
    10. cevap muhtemelen ban yiyicek tahminimce
    11. cevap supporta 1 kere mesaj attığın için tekrarlarsın die aynı mesajı otomatik ticket atıyorlar bildiğim kadarıyla

16. Merhaba ,

Şu aşamada bahsettiğiniz şekilde yapamıyoruz çünkü support Ticket ile işlem yaptığı için mecburen support'la iletişim kurmanız gerekiyor.

İyi forumlar.

17. ensar5361

ensar5361 User

adam ne güzel yazmış

18. kardeşim görev 400 uri 5 oil dışında tp şp bi cubi kessen 4 katını alırsı no durumda bi görev anlata biliyorumdur inşallah bu görevden kapatıldı hesaplar

bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafası ile yaşıyorsunuz sanırım bu sizi ndüşünceniz saygı duyarım
    inşallah sizinde tüm genaral geminiz ws arkadaşlarınızın gemisi kapatılmaz.

19. ensar5361

ensar5361 User

kardeşim supportu supporta şikayet edebilirsin

İyi Forumlar.

20. ensar5361

ensar5361 User

benim albay gemiden keşke bütün şeref tp alınsa ne uyarı ne ceza almıştı 4 yıl emek tek banla silindi düşün .. sen diyorsun pay çıkarıyor bazılar ben pay çıkarmıyorum bu adamlar rsb bugu yapıp ban yemeyip bu açığıda kullanan hesaplara bu haklar neden tanınıyor diyorum bize zamanında tanınmadı bu haklar ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.