Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tarayıcı temizleyip yeniden giriş yaparak düzelme var mı bakabilir misiniz?

İyi forumlar.

2. 1. Oyunda Miss vurma Kalkanın cook anormal bi şelikde erimesi Kısacası Argeler Calışmıyor
    oyundahi hangar deişme butonundan hangar deişince bu sorun cıkıyor Cıkış Giriş yapmadan Düzelmiyor 3 Haftadır bu sorunu herkez yaşıyor fakat millet sorunu nsebebini bilmiyor.

2.Oyunda 10 Dk Npc Kesiyorsun 1 Saat üstten Bildirim yazıyor Hitac cıkıyor göremiyosun Bile
    7/24 seyir acık oynamak zorunda deiliz. 1 Aydır Bu Sorunda Düzelmedi.

3.Oyundan cıkış Giriş Yapıldıgında Tuşlar siliniyor ve Kapıdaysan büyük ihtimalle patlıyosun yada savaş ortasında yeniden baglan geldiginde tuşları kullanamıyorsun.

4. BugLu Görev Diyerek binlerce gemi Kapandı Ve o görev Hala buglu sınırsız yapılıyor Forum chat takip etmeyen kişiler durduk yere yine ban alcaklar.

5. Pet kutuları almıyor Düşman Bulucu Calışmıyor Son Gelen etkinlikle Böle sacmalıklar yaşamaya Başladık.

6.Tp şpler uzun bi süre calışmadı ve hala calışıyormu Bilmiyorum.

7.Etkinlikte yumurta kesince yaratık cıkarması azaldı Destekler calışmamaya Başladı.

8.Support Kopyala yapıştır Cevap veriyor Farklı konuda 4 Ticket attım Birbirindne cook Alakasız 4 dünde İlk ticketime aldıgım Cevabı aldım .

Bu sorunLarında Bian önce banlamada oldugu gibi çözülmesini Arz Ederim.

3. Kardeş sen kendini yorma onlar işlerine nasıl geliyorsa öyle davranıyolar ancak haksız ban atmayı bilirler...

4. Alfarslan

Alfarslan User

Öneriniz İçin Sağolun. Sorunum Düzeldi. Ancak haritaya leonov ile girmiştim hangar değiştirdiğimde liberatör ile haritadaydım neden 2-1 den başlamadım :)

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Buradaki konuda bu sorunları iletebilmeniz için bir konu oluşturmuştuk.Aynı mesajı o konuya yazarsanız memnun oluruz.

Bu konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

6. Alfarslan

Alfarslan User

Lanet Olsun Erken Sevinmişim 10 Saniye Sürmeden Tekrar Bağlantı Gitti Ve Girmiyor

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

O haritada ve görevde sorun oluştu ve düzenleme yapıldı buna bağlı geçici sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Sorunun hal olmasına sevindim.

Farklı bir sorunuz yok ise konu kilitlenmesi isteyebilirsiniz.

İyi forumlar

8. Alfarslan

Alfarslan User

Sorun Düzeldi 10 Saniye Sürmeden Tekrar Aynısı Oldu :) 5 Saniyede Çıkış Var Diye Biliyorum Tekrar Çerezleri Sildim Hemen Çıkmayı Deneyeceğim Bakalım Olacakmı

9. Alfarslan

Alfarslan User

Bu Sefer Hiç Girmedi Son Olarak Farklı Tarayıcıdan Deneyip Supporta Başvuracağım

10. Modum bug lu görev hala devam ediyormuş neden oyundan cekilmedi daha ??? o kadar kısa sürede gemileri banlamak kolay niye görevi cekmiyolar ??????

11. Alfarslan

Alfarslan User

buglu görevi bilmiyorum hangi görev o ben 10. level görevlerini yapıyorum 133 k tp alıcam :D

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Görevin düzeldiği iletildi.Normal olarak sırası ile alıp deneyebilirsiniz.

Size yazdığım gibi malesef o görevlerde bug oluştuğundan sorunlu biraz.Tarayıcı temizleyip tekrardan giriş yaparak deneyiniz.

İyi forumlar.

13. Alfarslan

Alfarslan User

İE den girdim ve düzeldi. tekrar google çorumdan gireyim bakalım. konuyu kilitleyebilirsiniz

JUPlTER bunu beğendi.
  14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Chrome malesef flash player eklenti sorunları yaşıyor.Maxthon tarayıcısı eski sürümlerinden indirip kullanabilirsiniz.

Sorun çözüme kavuştuğu için kilitliyorum.

İyi forumlar.

Alfarslan bunu beğendi.
  15. MajorSkull

MajorSkull User

Oyuncuya özel gelen %33lük indirimli uridium alışverişleri helix saatinde nasıl işliyor? 75000 uridium 41tl'ye alındığında %400 helix var ise 300000 olarak mı yansıyor?

16. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Helix kazançlı saatlerinde eğer Kampanya sayfanızı açarsanız, 4 katı olarak uridium alabilirsiniz.

İyi forumlar.

17. MajorSkull

MajorSkull User

Telekkürler modum, kilitlenebilir.

18. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

19. kaos*06

kaos*06 User

anlaşılan yılan sizede dokunmuş ama yalnış yoldasınız belki siz ilk yapışınızda ceza aldınız geçmişiniz temiz en azından elde ettiklerimi alıp bidaha yapma diye uyarı verebilirlerdi..aslında vermeyebilirlerde zaten bunu söyleme hakkını kendimizde neden görüyoruz milyonlarca rsb kasıp ceza almayanlar yüzünden eğer onlar zamanında hak ettikleri cezayı alsalardı şimdi sizde böyle ilk hatanızda uyarısız ban almamış olurdunuz...
    kendinizde aynı maduriyeti yaşadınız diye geçmişinde bugdan nemalanan birinede hak vermeniz doğru değil..

20. kaos*06

kaos*06 User

süper yaaa vallahide süper güldüm hemde çok güldüm..işte bizim do tr takımı siz olmasanız bu oyunun hali ne olurdu iyiki varsınız..salmün aleyküm do tr takımı..

**TOSUN**PAŞA** bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.