Geri bildirim Genel Şart ve Koşul Değişiklikleri (Görüşleriniz)

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve 0BLIVI0N tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 0BLIVI0N

  0BLIVI0N User


  Merhaba Uzay Pilotları ;

  GİŞ kuralları olarak adlandırdığımız bölümde birkaç değişiklik yapıldı ve bu değişiklikleri sizlere duyurduk. Bu durumla alakalı fikirlerinizi görüşlerinizi vb. bu konuya paylaşmanızı istiyoruz. Sizlerin yorumu, düşünceleri bizler için önemlidir. :)

  DarkOrbit Forum Ekibi.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2016
 2. "Artık, kullanıcı sözleşmenizin yeni ortağı Hamburg’daki Bigpoint GmbH’dir ve bu yüzden mahkeme yeri (yeni: Hamburg) ile kullanıcı sözleşmesini bağlayan yasalar (yeni: Alman yasaları) değişmiştir."

  Zaten hamburg değil miydi?
   
 3. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Merhaba,
  13 Son hükümler

  13.1 Kullanıcının Bigpoint’e sunması gereken suç duyurusu ve açıklama yazılı bir şekilde yapılmalı, ayrıca yazılı form gereksinimin kaldırılması ve değiştirilmeside buna dahildir.

  13.2 Mahkeme yeri Lüksemburg’dur.

  13.3 İşbu (i) GİŞ, burada gelecekte yapılacak değişiklikler, (ii) bu GİŞ’e dayanarak yapılan sözleşmeler ve (iii) bunun sonucunda ortaya çıkan her türlü talep için sadece Lüksemburg yasaları geçerlidir ve menkul mallarla ilgili BM satın alma hakkı düzenlemeleri ve uluslararası Lüksemburg özel hukuku geçerli değildir.

  13.4 Bu Genel İş Şartları’nın veya sözleşmelerin düzenlemeleri geçersiz olursa veya geçersiz hale gelirse, bu diğer düzenlemeleri etkilemez.

  Lüksemburg, 24.06.2014

  Bigpoint S.à.r.l. and Co, SCS
  10A, rue Henri M. Schnadt
  L-2530 Luxembourg

  Tic.Sic.: R.C.S. Lüksemburg B 167809

  KDV.Kiml.No.: LU 26337827

  CEO:
  Bigpoint S.à.r.l.
  Xavier Soulard
  10A, rue Henri M. Schnadt
  L-2530 Luxembourg
  Sanırım bu mesaj yeterli olmuştur :)

  İyi forumlar.
   
  org2BordoGüç bunu beğendi.
 4. kural dedikleri şeyler kendi memleketlerinde gecerli , ailecek oynadığımızdan aşağıdaki hesap bilgilerinin gizliliği safsatası hesaplarımızın kapatılması manasına geliyor. komple boykot etmeyi peşinen öneriyorum . tabi bu forumlarada kimse giriyor ise. ben kabul etmiyorum desem kredi kartı ile 6 hesap için 3 senede yaptığım ödemeleri geri istiyorum desem luxsemburgda avukat tutup dava mı açacağım , tam bir despotizim.
  siz ancak yeni acılan hesaplara bu hükmü onaylatabilirsiniz eski hesaplara onaylatma hakınız yok .
  01/11 tarihinde bu dayatılırsa türk mahkemelerine erişiminizin kısıtlanması ve oluşacak mağduriyetimizin karşılanması için mahkemeye baş vuracağım.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ekim 2016
 5. bende kabul etmiyorum , hem o aşağıya atılan imza (DarkOrbit Takımınız ) bizleri kapsamadığını düşünüyorum , bu oyunu oynamam senede 1690 tl kaybedersiniz secim sizin.
   
 6. türkiyede yaşıyoruz darkorbit takımı alman kanunları burada işliyor mu? , tabi sizler emir kulusunuz ne derlerse onu yazarsınız .
  ama unutuğunuz şey parayı yatıranlar bizleriz . böyle şeyleri diratmek size bir şey kazandırmaz , KAYBETİRİR...
   
 7. benim seçimim belli kabul etmiyorum , yaşasın payday2
   
 8. bu düzenlemenin hepsi olmasa bile o son yazan kısım tam bir dayatma bizi bozar , damarımıza dokunur .
  "
  Hesap bilgilerinin gizliliği
   • Herhangi bir hesabın suiistimal edilmesini engellemek için halka açık olmayan bütün giriş ve hesap bilgilerinin gizli kalması gerekmektedir. Bu gizlilik zorunluluğu yalnızca yabancı kişileri değil; arkadaş, aile üyesi ve klan üyesi gibi diğer oyuncuları da kapsar.
  S: Yeni GŞK’yi onaylamak zorunda mıyım?
  C: Evet, sizlerden açık şekilde GŞK’yi onaylamanızı istemek zorundayız.
  Bu yüzden GŞK, 01.11.2016 itibariyle oyun ekranında belirecek ve oyunlarımızı oynamaya devam etmek için şartları kabul etmeniz istenecektir.

  S: GŞK’yi kabul etmezsem ne olur?
  C: GŞK yürürlüğe girdiğinde kabul etmemeyi seçebilirsiniz. Ancak bu, oyunlarımızı artık oynayamayacağınız anlamına gelir."
  bunu iyi düşünün derim.
   
 9. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Merhaba,

  Darkorbit her zaman G.İ.Ş'de değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve bunu oyuna ilk kayıt olurken onaylamış oluyorsunuz.

  Ayrıca yeni GŞK'da belirtildiği gibi, Türkiye'den dava açsanız dahi geçerliliği olmayacaktır.Yetkili kurum Hamburg mahkemeleridir.(Şuan Lüksemburg)

  Ayrıca, yapılan incelemeler sonucunda, GΛMΣCOŁOЯ™ , Oº°BaTTaL°ºO(GΔZİ) , ναηѕ-σƒ-тнє-ωαℓℓ , çakırgazi , D€MiR_YuMRuK hesaplarının ortak IP kullandığı saptanmıştır.Bir kişinin yan hesaplarla bir konu üzerinden aynı cevaplar yazması hoş bir durum değildir.

  İyi forumlar.
   
 10. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  bir siteye alisveris yapmaya girsen uye olurken bile sartlari kabul etmedinmi devam edemiyorsun.kaldiki bu oyun aylar yillar suren emek verilen bir oyun.kurallar olmasi normal. Hesap bilgilerinin gizliliği de bence adaleti saglayacak.begendim. +1
   
 11. selam sayın GÖÇEBE
  size oyunu ailecek aynı evde oynadığımızı baştan söylemiştim sanırım. ortak IP göreceğinizi ve bu cevabı burda paylaşacağınızı bilerek bu yorumları yazmıştım.
  peki bu ortak ıpte hangi gemi ile kimin oynadığı bilgilerini paylaşıp paylaşmadığı nasıl ayırt edilecek . bence onemli olan bu.
   
  SheqerChojuq bunu beğendi.
  • Herhangi bir hesabın suiistimal edilmesini engellemek için halka açık olmayan bütün giriş ve hesap bilgilerinin gizli kalması gerekmektedir. Bu gizlilik zorunluluğu yalnızca yabancı kişileri değil; arkadaş, aile üyesi ve klan üyesi gibi diğer oyuncuları da kapsar.
  • şimdi bu aynı ıp den birden fazla hesap yasak demekmi oluyor..
   
 12. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Merhaba,

  G.İ.Ş kuralları için daha detaylı yetkili ağızdan açıklama gelecektir.Yapılan incelemeler sonucu böyle uygun görülmüş demek ki.

  İyi forumlar.
  Merhaba,

  Henüz tam olarak bunu mu kastediyor bilemiyoruz ancak ileride daha net bilgilerle sizlere açıklamalar yapılacaktır.Forumu takipte kalın.

  İyi forumlar.
   
 13. görünüşe göre ne forumu takip etmek nede oyuna kafa yormak zorunda kalmayacağız...sizede iyi forumlar..
   
 14. _DODGE_

  _DODGE_ User

  Eee hocam ben simdi teldende d
  Giriyorum pcdende ben bundanda mi ceza alacagim ? Bu gis olayi cok sacma.

  Adam farkli ipden girdin diye bann atarsa cok sacma olur
   
  İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
 15. Farklı pc farklı internetten kendimiz giriş yapamicakmıyız yani. Kesilen gemilerin göreve işlememesi gibi bazı oyuncuların (pusing) yaptıklarının faturasını bütün oyunculara kesicekler. 500 goli 500 vega görevini aldım 500 goli kestim 422 vega görev 1 yıldır duruyor. 750 goli görevini aldım o da bir yıldır 154 golide duruyor
   
  SheqerChojuq bunu beğendi.
 16. eeee daha neden bize fikrimizi soruyorsunuz .. iş olsun diyemi.. kabul etmesem oyuna giremiyorum.. yani seçeneğim yok.. bırakın Allah aşkına çok bi iş yapıyor gibi davranmayı. diyinki Almanya bizi takmıyor.. bizde anlayalım.
   
 17. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Geri bildirimler sizlerin, yapılan yenilikler hakkında düşüncelerinizi dikkate almak için açılır.

  Bildirimleriniz değerlidir ve raporlanıp iletilir.

  Ancak istekleriniz doğrultusunda gerekli düzenlemeler imkanlar dahilinde yapılır.

  Keyifli forumlar.
   

Sayfayı Paylaş