Duyuru Genel Şartlar ve Koşullarda (GŞK) yapılan değişiklikler

Konusu 'Kurallar' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 26 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Sayın oyuncular,

  28 Şubat 2022’de Bigpoint, Genel Şartlar ve Koşullarda (GŞK) bazı değişikliklere gidecek. Aşağıda hangi değişikliklerin yapılacağını öğrenebilirsiniz.

  S: Bu değişiklikler tüm oyuncuları etkiliyor mu?
  C: Değişiklikler, Şartlar ve Koşullar’ımızın farklı bir versiyonuna tabi oldukları için ABD veya Brezilya’da ikamet eden oyuncular dışındaki tüm oyuncular etkileyecektir.Değişikliklerden etkilenmedikleri için tekrar GŞK’yi kabul etmeleri istenmez.

  S: GŞK’de hangi değişiklikler yapılacak?
  C: Abonelikler için sözleşme yenilemelerinde değişiklik olacak. Değişiklikler, Alman “Adil Tüketici Sözleşmeleri Yasası”nı uygulayacak.1 Mart 2022 veya sonrasında başlatılacak abonelikler, artık başlangıç döneminin sona ermesinden sonra otomatik olarak devamlı yenilenecektir ve bir aylık bildirim süresi (veya varsa daha kısa sözleşme süresi olan abonelikler için daha kısa bildirim süresi) içerisinde feshedilebilir.

  S: Mevcut aboneliğime ne olacak?
  C: 1 Mart 2022’den önce başlatılan tüm abonelikler için hiçbir şey değişmeyecektir.Daha önce olduğu gibi bu sözleşmeler, otomatik olarak başlangıç dönemi süresi kadar uzatılacaktır.

  S: GŞK’yi tekrar kabul etmek zorunda mıyım?
  C: Evet, güncellenmiş GŞK’yi kabul etmenizi istemek zorundayız.
  Bu nedenle 28 Şubat 2022’den itibaren oyun içerisinde yeni GŞK’nin olduğu bir pencere görüntülenecek ve oyunlarımızı oynamaya devam etmeden önce bunları kabul etmeniz gerekecek.

  S: GŞK’yi kabul etmezsem ne olur?
  C: Yeni GŞK’yi yürürlüğe girdiği tarihten itibaren kabul etmemeyi tercih edebilirsiniz ancak bu, artık oyunlarımızı oynayamayacağınız anlamına gelir.

  Bigpoint Ekibi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.