Genele Açık Bilgiler

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 24 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar ,

Şimdi bu arkadaş nasıl admin panelini görüp benim ismimin değiştirildiğini bot sunucusunda elini kolunu sallayarak paylaşabiliyor biri açıklayabilir mi ? Bir arkadaşım paylaştı bu görseli ?

Bu arkadaşın kim olduğunuda açıklayayım , N\A ismi ile gezen bir eleman.

Şimdi bana açıklayın bu adam nasıl elini kolunu sallayarak benim gemimin eski isim değiştirme seyir kaydına panelden nasıl ulaşıpda sağa sola atabiliyor ? Birisi açıklasın bana ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2020
    *!..!*umur*!..!* bunu beğendi.
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Belirttiğiniz resimde gözüken nickname değişimi kısmının bizim kullandığımız admin paneller ile hiç bir alakası yoktur! Asılsız bir şekilde ithamlarda bulunmayınız! Oyun içerisinde genele açık bilgiler bulunmaktadır (örneğin: TP, ŞP, nickname, İD, rütbe, ne kadar kapı bitirildiği, npc imhası vb.). Bazı Bigpoint dışı siteler bu tarz genele açık bilgileri toplayarak sunmaktadır. Yani örneği ilk gün site sizin TP, ŞP, nickname vb. bilgilerinizi toplayıp, İD'niz ile eşleştirir, akabinde 2. gün yine aynı İD ile ilgili bilgileri toplar. Aradaki farklar ise size sunulan değişikliklerdir. Sizin hesabınızın bu site tarafından genele açık bilgileri toplanmaya başladığı tarihten itibaren var olan değişiklikleri toplayıp, derleyip sunabilir. Daha önce bu konuda merkez ekibin verdiği bilgi burada sunulan bilgilerin hiç bir şekilde gizli olmadığı, tamamen genele açık bilgi olduğudur.

Bu sitenin yaptığının aynısını siz kendiniz de elle yapabilirsiniz. Sıralamadan bir oyuncunun günlük genele açık bilgilerini not ederek her gün toplayabilir ve sonuç olarak bu topladığınız bilgileri derleyerek kullanabilirsiniz.

Kısa sonuç herhangi bir ihlal, kötüye yetki kullanımı vb. durumlar yoktur!

.Hypnos. bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Son olarakta bu şekilde bir oyuncuyu, görevliyi hedef gösterecek şekilde paylaşımlardan kaçınınız! Doğru veya yanlış bu paylaşımlara izin vermeyiz!

4. Supporta yolladım gerekli bilgileri ilgilenirseniz sevinirim.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Konuya gerekli cevap veriliştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.