Öneri GENİŞ ÇAPLI GÜNCELLEME

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 30 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bahsettiklerime katılıyor musunuz?

1. 11+

oy sayısı 14
    58,3%
  2. 8-10

oy sayısı 2
    8,3%
  3. 4-7

oy sayısı 3
    12,5%
  4. 3 ten az

oy sayısı 5
    20,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -solo2008-

-solo2008- User

Arkadaşlar burası forum çocuk çocuk konuşmayın sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz, ayrıca burda bir fikir hırsızlığı göremiyorum.
    Senin konunla burdaki ksi bölümü fikir olarak birbirinden farklı biri, sen sadece güçlendirilmesini talep ediyorsun. Arkadaş ise belirli oranlar vererek böyle olursa oyun için daha iyi olabileceğini söylüyor dediklerinizin arasında fark var. Ayrıca tekrardan dediğim gibi burası çocuk yuvası değil herkes büyük-küçük farketmez terbiyesine ve karşıdaki üyeye olan saygısına dikkat etsin.

2. Link paylaştığımda direk linki kapatıyolar geçen yaptım foruma ait olduğu halde *** çevrildi. O yüzden paylaşamıyorum link.

3. Bende bunu belirtmeye çalışıyorum ama maalesef birinin böyle bişey diyeceğini 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi :D

4. Çıkartmayacağım :)

5. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Beğendim bahsettiklerini kardeşim de etkinlik olayı kalmalı bence çünkü uri kasmak için çok iyi oluyo etkinliklerin artışı oyuna bağımlı ediyo :)

6. Aliens

Aliens User

Hop, beyler! Apollo dediler, geldim. :D

Ne kadar benzer Konular olsada belli yönlerini destekliyorum, belli yönlerini desteklemiyorum.

-solo2008- bunu beğendi.
  7. DraydiBoy

DraydiBoy User

buradan bu anlaşılıyor normalde köşeye cekilip izleyecektim fakat bu kadar da saçma konuşulmaz ki yav gülmeden edemedim cocuk velet diyen terbiyesiz mi hahaha herhangi bir cümlemde velet demem veletin TÜRKÇE anlamını biliyor musun bir insana küfür etmek anlamına gelir anlamını google amcana sor söylesin serveri söylsene bir sıfır carla gelip bir ts adresi vereyim gel bir konuşalım bakalım orada ne diyeceksin ?

Edit: adamlıgımı laf etmişsin kardeş sen bir ts adresi kesin ver

8. Aliens

Aliens User

@.uzayx. sakın Ha cevap verme! SAKIN!

9. (Apollo18) yorum için teşekkürler :)

10. Aliens

Aliens User

Ben Uzay'ı dusundugum ıçin yazdım. Karşı tarafta az değil. Ve nihayetinde tartışma ıstemıyorum. Onun için çabalıyorum.

11. Uzay kendi de düşünebilir. Kardeş falansınız sanırım bu kadar savunduğuna göre :) . Tartışma olmasını kimse istemiyor. Kısa süre içinde bol yorum ve oy bekliyorum herkesten :))

12. Aliens

Aliens User

Savunmam için kardeş olmam gerekmiyor. Ayrıca ben savunmuyorum. Onada kızıyorum. Düşünebildiğini bende biliyorum, ben yine de bazı şeyleri engellemek için uğraşıyorum...

13. Yaklaşımınıza olumlu bakıyorum ve hak veriyorum. Bu konuda desteğimi esirgemeyeceğim :)

Biraz eskide kalmış. Bazı arkadaşların konularının benzerleri de burada mevcut. Sonradan açtıklarım olabilir önceden açtığımda olabilir. Ama her şekilde destek veriyorum. Amacım konu bölmek değil gelişmeye katkıda bulunmak :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.