Geri bildirim Gerçek Mirror Mimesis'i Buldum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _Zeronix_ tarafından 24 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Arkadaşlar düşman bulucunuzda 2 tane mirror mimesis var, alttaki gerçek olan. Üsttekinin hiçbir getirisi yok. Az önce başarısız bir kapıdan sonra herkes birer birer çıktı,ben de mirror arıyordum tek başıma öyle.Ve bunu keşfettim sonunda. Hangisinin Uridium vereceğini bilerek kestim o andan sonra ve hep 2200 uridium aldım

Quenn ve Elit[ŦŪЯК] bunu beğendi.
  2. MrWho

MrWho User

alttaki hiç üste geçmiyor mu? hareket ediyorlar ya sonuçta, bence bulucudan bulmak daha mantıklı bi kere buldun mu zaten hep doğru olanı kesersin;)

3. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Ondan bahsediyorum zaten de yerleri değişebilir haklısın ama bi kere bulduktan sonrası kolay dediğin gibi.
    Aaaa zaten etkinlik geri bildiriminde bir arkadaş söylemiş benden önce düşman bulucuyu,fark etmemişim.Konuyu kilitlemeyelim, silelim direk,utandım :D

Quenn bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. :) Maalesef konu silme işlemleri talep üzerine yapılmıyor, hem belki bilmeyen arkadaşlarımız burada görür ve faydalanır. :)

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

_Zeronix_ ve DraydiBoy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.