Gerçekten Gizli Harita

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [][][]-[][][] tarafından 9 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gizli haritaya atlamak tamamen şansa bağlı olsun mu?

1. evet, böylece daha anlamlı olur.

42,9%
  2. hayır, şu anki haliyle kalsın.

57,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gizli haritanın kolaylaştırılması ile ilgili açılmış konular var ve bazı arkadaşlar zor olarak kalsın ki bir anlamı olsun gibi yazılar yazmış;
    ancak gizli haritaya girmek zor değil:cool: ve gizlide değil her 250. atlayışta atıyor(illegal programı bile olabilir) saçma bir şekilde vakit kaybı.

Büyük ihtimalle gh bu blacklight gözcüleri gibi ancak şanslı olanların atlayabileceği bir kapı olarak tasarlanmış ancak ne hikmetse birileri gene bu bl gözcülerinin saatlerinin bilinmesi gibi portaldan 250. atlayışta girildiğini fark etmiş.
    Şimdi ne anlamı kaldı Sözde gizli haritanın, bl gözcülerinin:(.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

daha karmaşık bir algoritma ile yeni bir gh atlama sistemi geliştirilsin --ve bu algoritmayı bilen herkes yok edilsin:D--.
    Harita daha kolay olsun (yeni oyuncular da yararlanabilsin) zor olan haritaya girebilmek yani.
    Mesela ayda en fazla bir kişi atsın şansına, ona özel tasarım unvan vb. verilebilir.
    Uber protegit görevine de başka çözümler bulunsun.

Böylece Gizli harita daha anlamlı olur diye düşünüyorum.
    okuyana helal olsun uzun oldu biraz:rolleyes:

hmztsc bunu beğendi.
  2. Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim, fakat sizin de belirttiğiniz gibi buna benzer bir çok konu açılmıştı. Bu nedenle dilerseniz buradan sizler için hazırlamış olduğumuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex adlı konuyu inceleyerek benzer bir konuya destek olup, bu konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. ''Hayır, bu konu üzerinden devam edilmesini istiyorum'' derseniz de konunuz indexe eklenecek ve yeterli desteği gördüğünde bizler tarafından gerekli raporlama işlemi yapılacaktır.

İyi forumlar.

3. Modum index G kısmında 3 konu var ama bu konuyla alakaları yok bu sebeple yeni konu açmanın daha uygun olacağını düşündüm.
    İndexe eklerseniz sevinirim.

4. Merhaba,

Konu İsteğiniz üzere index kısmına eklenmiştir. Yeterli desteği gördüğü sürece bizler de raporlarımıza eklemekte mutluluk duyarız.

İyi Forumlar.

5. siz ot gibi oynayın bu oyunu 500 kere o kapılardan atlayın arkadaşlar kolay gelsin
    modum konuyu kitleyelim ya da silebiliyorsa silelim

6. Çok erken pes ettin :D
    Darkorbitte para vermezsen hiçbirşeyi kolay yoldan elde edemezsin. Gerçi Gizli haritayla alakası yok ama bil istedim.

7. Merhaba,

Konunuz talebiniz üzere kilitlenip arşive alınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.