gerçekten sinir olmaya başladım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve suitcase tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. suitcase

suitcase User

yönetim şu oyunun sıkıntısı ne zaman düzelecek....ne iris tamiri ne roket alma lazer vs uri yada credi ile hiçbirşey yapamıyoruz ve iris yada diroitleri kaybedersem bunun telafisini kim yapacak...!!!!!!!!!!!!

2. Merhaba ,

Sizleri anlıyoruz emin olabilirsiniz ve ayrıca bizler de aynı sıkıntları yaşıyoruz. Konu teknik ekibin bilgisi dahilinde ve düzeltmek için çalışmalar devam ediyor.

Dışardan bakınca kolay bir iş gibi gözükebilir ama oyun alt yapıları ve ayrıca kodlamaları o kadar da basit değildir. En kısa zamanda düzeltilecektir. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

İyi forumlar.

3. Kardeşim oyunda 85milyon aşan kullanıcı var bunların enaz 10milyonu günde aktif oluyor yapacak birşey yok

4. suitcase

suitcase User

haklısın bırsey demıyorum sorun duzelır duzelır de eee gemımız de cogu kısının kı gıbı full elıt degıl
    hanı ıstr ıstemez kesılıyoruz duzelene kadar oynamıyayım mı anlamadım kı kardesım dıro yada ırısler gıderse ne anlamı kalcak sıl bastan

5. AN_KE_BUT

AN_KE_BUT User

arkadaşlar herşeyi anladım da nasıl yeşil ganimet anahtarı alıcaz ara yüz ayarlarından denedim ama olmadı .

6. suitcase

suitcase User

hiçbir şekilde hiçbirşey yapamıyoruz arkadaşım malesef :( !!!

7. Aynen o konuda katılıyorum ama herkezinki gibi ful elit degil Allaha şükür benim gemim iyi ama zeta 1 havoç 1 ben nası kasılcam dünden beri baskın konfisiyle kasılıyom arkadaş eco da alamıyom.

8. suitcase

suitcase User

ben baya bir arkadaşla konuştum sorun saçma sapan böyle devam ederse kapatıyoruz oyunu.... 2+2 = 4

9. Merhaba ,

Sorunlar giderilmiş ve şu anda her hangi bir sıkıntı gözükmüyor. Yaşanan sıkıntılardan dolayı özür dileriz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.