Geri bildirim Geri Bildirim [ÖNEMLİ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 5 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese merhabalar video hazırlayacaktım fakat ben konuşunca baya bir uzuyor 7 dakikalık video 26 dakikada bitmiş...

Neyse video hazırlarsam bir daha ki konuşmamda 7 dakikaya veya yakınına tutmaya çalışacağım.

Şimdi arkadaşlar konumuz malum bu fiyatların tutarsız derecede yükselip karşılığını alamamanız (neden alamamanız derseniz ben oyun bıraktım)

Ve yöneticiler sizi hala af edersiniz ama sazan yerine koyması.

Bu oyuna Dünya kadar para yatırılıyor ama hala sunucular leşse diyecek bir şeyim yok sunucular çok yetersiz kalıyor desem de bir moderetör geliyor ve diyor ki bizim sunucularımız süper uber kardeş sen hayırdır ?

Yahu sanarsın adamlarda PENTAGONUN yada GOOGLE'ın sunucuları var sanki yapay zeka çalıştırıyorlar...

O kadar iddialı konuşuyor ve suçlu hep oyuncu oluyor oyuncunun bilgisayarı yada interneti oluyor suçlu ama sonuç şirkette hiç bir sorun yok dört dörtlük...

Şunu belirtmek isterim bunu yazdığım belirttiğim zamanlarda GTX1050 ekran kartına sahip i5 7. nesil bir makinaya sahiptim ve fiber optik hat geliyordu kapıya kadar yahu şimdi soruyorum hala neyin yaygarası bu ?

Size defalarca hatalarınızı görmeniz konusunda ne kadar baskı yapsam siz bana tavır alıyorsunuz karşınızda bir çocuk varmış gibi dalga geçiyorsunuz vallahi pes...

Bu sadece benim içinde geçerli değil diğer oyunculara karşı saçma tutumlar sergileyen moderetörlerde var ve kimse demesin ki biz işimizde müşteri memnuniyetini önemsiyoruz diye daha sorunu bile okumaya anlamaya aciz bir kadro var bu moderetörler arasında.

Yahu size fikir sunarız beğenmezsiniz yan cebime koy tripleri beğenmezsen beğenme fikir felanda sunmayız Allah Allah bu nasıl bir egodur ?

Alçak gönülülük anlayış iletişim 0...

Valla yazık hala bu oyuna para yatıran insanlara üzülüyorum o paralarla mehmetçik vakfına bağışlansa okuma konusunda sıkıntı çeken çocukların eğitimine bağış yapılsa daha yararlı olur ama 330 tl ye bir 330.000 uridium çok uçuk bir rakam...

Ben keşke bu oyuna zamanında para yatırmasaydım diyorum gider daha sağlam pc toplardım...

Pişmanım çok pişmanım üstelik teröristlere doğru düzgün bir ceza bile uygulanmıyor vallahi pes... 7- 14 gün ceza verilip salınıyor.

Türkiye takımı şehit askerleri üzerinden prim yapacak kadar düştünüz daha ne diyeyim o şehidin Ailesine parayı vermiş olabilirsiniz ama bunu ticaret gibi ortaya dökmeniz çok yanlış.

Hile hurda denince her şey serbest valla ne diyeyim yazık.

@Artemis. e gelince senin bannlama yetkin var çok iyi biliyorum Türk ordusu hakkında asker mevzularında çok hasas olduğunu belirttin bir çok kez , fakat ben icraat göremiyorum bu konuda terör sempatizanlarının asıl gemilerinin bannlanıp haftalık olarak duyurulmasını istiyoruz bunu yapmıyorsunuz.

Bu şahısların gemileri sınırsız ceza yemeli fakat bu konuda hiç bir zaman sesiniz çıkmıyor bir an önce kendinizi düzeltmenizi ve dediklerinizin arkasında durmanızı istiyorum bu kadar.

Chati başı boş bıraktınız bu adamlar terör örgütü sempatizanlığı yapıyor ??

Siz bizi dinlemiyorsunuz ki dinleseniz bir çok sorun çözülecek ama dinlemiyorsunuz daha ne diyeyim...

İyi görevler kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.