Geri döndüm ne yapmam gerekiyor ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Nethra10 tarafından 24 Eylül 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Nethra10

Nethra10 User

Selamlar herkese, yıllar sonra oyuna geri döndüm fakat nasıl ilerlemeliyim ya da ilerlemeye değer mi öğrenmek istiyorum.
    47 prometheus lazerim var 9 droidim şuan zeusum yok kapıların hepsi açık neredeyse. 1m uri var
    Cayborg tartarus hecate orcus vs yok solace dimisher falan var hesabımda.

neye yönelmeliyiz şuan ne yapmamız gerek ? oyunun güncel haline hakim birileri cevap verirse sevinirim.

2. A.s hoşgeldin. 10. Diroit zeus için zeus gününde kutu açabilir yada apocalypse kutularından 10.diroiti bulabilirsin ben şahsen apocalypse kutusundan çıkarttım tavsiye ederim. Onun haricinde 47 pro varsa muhtemelen havoc ve hercules diroitlerinde vardır acelesi yok ama spartan için bölünme kristali kasabilirsin. Gemi olarakta benim tavsiyem plus gemiler dışında diğer gemilere bakma hecate vs boş orcus güzel gemi ama onunda şuan için bir artısı fazla kalmadı plus gemi almaya çalış diametrion kasıp (kapılardan ve sevkiyattan) gelen etkinliklerden savaş bileti ile ıac al bence goli plus veya pusat plus alman daha mantıklı olur eğer pvp sevmiyorsan solace plusta alabilirsin. Ayrıca yeterli miktarda eır varsa proları ve diroitlerini geliştir.(eır yok ise veya azsa haftalık takvimden takip et geliştirme indirimi oluyor mesela önümüzdeki hafta cuma geliştirme indirimi var eır için karantina kapısı dönebilir ayrıca normal kapılardanda kasabilirsin bunların normal kapılar 4-5 tane eır veriyor ama bazen geliştirme indirimi olduğu zamanlarda Helix blitz geliyor 1970 civarı eır veriyor hesaba uriyle beraber çekebilirsin) 13. Seviyeye rahatca getirirsin sonrası için oil lazım olacak boştan yere oil harcama heleki cyborg falan için hiç harcama. Ebedi kapı dön. Birde kapı açmak için uri az harcamak yada harcamadan açmak istiyorsan 5-3 te paladium toplayıp günlük görevlerinden ekstra enerji alıp hafta sonlarına kapı açabilirsin internetten aratıp arge geliştime için yöntem bakabilirsin..Aklıma gelenler bunlar iyi oyunlar.

3. Marwitz

Marwitz User

apocalypse hala Zeus veriyor mu ?

4. Şimdi sen sorunca baktım en son 2022 kasım ayında güncelleme olmuş apocalypse kutusuyla ilgili ordada 1 adet tam zeus diroit verdiğini gösteriyor.

5. Marwitz

Marwitz User

1 yıldır kutular bile güncellenmiyor mu o kadar mı saldılar oyunu

6. Ben oyuna pve sunucusunda sıfırdan başladım geçen ay 150 civarı apoc açtım zeus çıkmadı. Ya çok şansızım ya da artık vermiyor.

7. Vallahi o kadarını bilmiyorum belki güncellenmiştir ama ben baktım en son öyle gösteriyor reis oyunu saldıklarından değil sonuçta adamlar para kazanıyor şuan oynayan oyuncuların %80 i para yatırıyor bu oyuna bence… öyle olmasa çoktan biterdi bu oyun zaten oyuncu sayısı azaldı çünkü. Ben 2008 de oynamıştım 2014 e kadar o zamanlar portallarda boşluk olmazdı haritada yaratık kalmazdı ama oyuna bu kadar parada yatırılmazdı şimdi iste oynayanlar para yatırıyor ama oyuncu sayısı az maalesef oyunun reklamı vs olmadıkça birde hatalar düzelmedikçe zor. Oyunda yıl olmuş 2023 hala lag oluyor geçen ay etkinlik yaptılar oyu a 1 ay boyunca doğru düzgün girilmedi bile yeni düzeldi.

Reis şöyle söyleyim vallahi ben zeus için 20 kutu yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam 13 veya 14.üde çıktı bana birazda şans meselesi zeus gününde 200 kutu açmıştım 3 parça atmıştı mesela.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Eylül 2023
  8. Evet orada burada duyuyorum, okuyorum ilk kutudan çıkaranları falan. Sanırım müthiş şansızlık var bende. Yani 150 kutuda da çıkar dimi.

9. Marwitz

Marwitz User

50 civarı da ben açtım, bana da çıkmadı apocalypsten.

10. Yani illaki çıkar ama bütün kutuları aynı haritada açma benim şirket eıc önce 2-8 sonra 2-7 2-6 2-5 diye her haritada 2 şer tane açtım en son 2-4 e gittim çok sevdiğim bi harita açtım gene çıkmadı en son bitane daha açıcam dedim sağ alt köşede klan istasyonu kurulan taşın orda açtım öyle çıktı. Youtubeda bi arkadaş var my teknik diye onda görmüştüm oda 2-7 de çıkardı video yaparken . Bazıları çok şanslı dediğin gibi apocalypseten bulana kadar 200 zeus gününde açtım 3 parça attı sadece çok saçma yani ama şansını dene derim reis

Reis
    Reis sen gene denede illaki çıkar ama fazla bölünme kristali harcama durumun varsa apocalypse kutusu al ücretli olarak 10-15 tl falan olması lazım bölünme kristalini bulamazsın parayla bile

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Eylül 2023
  11. İki günde toplam 150 civarı oyundaki bütün haritaları (korsanlar dahil) gezerek açtım çıkmadı. Sonra X4 gününde uri çekip birleştirdim. Napayım olmayınca olmuyor.

12. Olsun dediğin gibi olmayınca olmuyor reis