Duyuru Geri döndüm, son bir iş için.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 14 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar.

Buralardan gitmiştim.. fakat bu oyundaki 9 senenin (bir kaç hafta sonra 10 olacak..) vefa borcu olarak bir şeyler yapmak istedim.

Hem devam eden oyuncular hem de sonradan gelecekler adına bir şahseser.

Darkorbit'in 'bütün' hikayesini kronolojik sıralamaya sokarak derlemeyi düşünüyorum.

Oyununuz çöp olabilir ama hikayeniz gördüğüm en derin ve en etkileyici hikayelerden biri. Bu yüzden bunu yapma gereği duydum. Ayrıca pek çok insanın aklında sorular var veya bihaberler. Böyle bir hikayenin boşa gitmesi beni sevindirmez.

Dediğim gibi, hikaye derlenene ve hazırlanana dek buradayım. Ardından sonsuza dek size elveda edeceğim. Hikaye derlenmesinin ilerlemesini ara sıra belirli kısımlarla size atacağım. İlginç bulduğum kısımları sizlerle paylaşacağım..

Bu yüzden, sayın adminlerden en azından bunu yapmalarını rica ediyorum; bana eski Darkorbit Support sayfasındaki hikaye gerekli. Arşivlenmiştir bir şekilde ve o hikaye kısmının 'tamamı' bana gerekli. Veya arşivlemiş olan üyeler de yardımcı olabilir.

Hepinize teşekkürler, ve konbanwa. :cool:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.