Destek Geri döndüm, yardımlarınız lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve enesboz17 tarafından 5 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. enesboz17

enesboz17 User

Arkadaşlar selam.Bu rinuks muhabbet yeni çıktığında biraz oynayıp oyunu salmıştım.
    Şu anda hesabın hali
    - 27 prometius lazeri (1.seviye)
    -12 hp lf4
    -14 kararsız lf4 (8-11 seviye arası çoğu)
    -12 yansıma lf4
    -20 adet bo2 kalkan (16.seviye)
    -Apis ve zeus droideri mevcut toplam 10 iris (16.seviye)
    -Hercule ve havoc tasarımları full ve fazlası var
    -2 spartan var :p
    -Elmas,Kalp,Burgu,Güve,Halka,Yengeç,Çark uçuş düzenleri mevcut
    -Sentinel berserker Solace nimesis gemisi için %15 npc hasar modülü var
    -Berserker , centrıuon , hammerclaw ,hekate , keres , nimessis , orcus , retıarus , solaris ,zephyr harici bütün gemilerim var ( sayborg , cerrah gemilerim var)
    -37 Arge kalın sıkma ve npc hasarı odaklı dağıtıldı
    -Skylab full 20 level
    -Pet 20 level hemen hemen bütün modüller ve protokoller var.
    -Lazerde 900 bin seprom beslemesi var
    -Hesapta premium ya da katlayıcı bulunmamaktadır.
    Nasıl bir yol izlemeliyim ?
    Nelere önem ve öncelik vermeliyim ?
    Yeni gemiler nasıl alınır ?
    Yeni gemilerden önerileriniz varmı ? ( nedenlerini belirtirseniz iyi olur )
    Prometius lazerleri hala en güçlü lazerlermi ?

2. hazır bırakmışken başlama bence keyfi yok istedin kadar kasıl emanın kamuflenin hicbir anlam ifade etmedi lagsız dertsiz bir eventin olmadıgı sürekli negatif şekilde ilerlemeye devam eden ve tr serverinde oyuncularda en yaşlısından en gencine tutucu kullandıgı kazanmayı kaybetmeyi bilmeyen insanların doluştugu bi oyuna niye zaman harcıyasın başlama.Bot olayına girmiyorum bile abg botcuları yüzünden bida şeref çekmedim tecrübe görevlerini bile yarıda bıraktım bitrimedim cünkü bot o kadar fazlaki boşuna emek sarfedicektim oyun şuanki hali leş ve boş.. Eğer adalet olmucaksa tez batması dileğiyle..bu çar cocukluk çarı bunları yazmamın sebebi rütbeden düşmek vs. falan degil keyfi yok zerre kadar keyfi yok ve bununla bu keyifsizlikle zevk alan her yaş grubundan insan var bu oyunda günaha giricem gene neyse

3. enesboz17

enesboz17 User

Değişik bir bakış açısı.Bende zamanında bu bot olayları yüzünden bırakmıştım haritada kesecek yaratık bulamıyordum şimdi dönüp baktığımda hep aktif oyuncu gördüm eskisi gibi harita baskınları oluyor farklı şirketlerden eskisi gibi olur umuduyla tekrar başladım.1 hafta kadar durumu gözetleyeceğim sonrasında bırakır ya da devam ederim.

4. Öncelikle evet prometheus lazerleri en güçlü lazerler. Geminin durumu ve ilerletilmesi hakkında; gemin gayet iyi durumda bu koşullarda prometheus lazerlerinin seviyesini yükseltmeni ve İnvoke ve Mindfire kovalayarak ebedi kapı yapmanı öneririm. Şuan gemilerin gücünü modülleri belirliyor ve ebedi kapı yaparak birleştirden modül alabilirsin bir yandan da kapıdan gelen rinusk ile eksik prometheus lazerlerini dizersin.

enesboz17 bunu beğendi.
  5. enesboz17

enesboz17 User

Teşekkürler.Şu ebedi kapı muhabbetini bir araştırayım ben

6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Prometheus sayınız şimdilik yeterli gibi, kaynaklarınızı geliştirme yapmak için EIR toplayarak harcayabilirsiniz. Tabii ki daha sonrasında spartan diroit tasarımlarını tamamlamanız gerekecek. :) Yeni gemileri de bazı etkinlikler aracılığı ile alabilirsiniz lakin şu an o etkinliklerden yok. :( Gelecek etkinlikleri buradan takip ediniz.

İyi forumlar.

7. enesboz17

enesboz17 User

Bu konuyu açtığım zamandan beri 2 promethius lazeri daha ürettim.Toplamda 29 promethius oldum.Pazar günleri zetaya yoğunlık veriyordum artık hadese öncelik vermem gerekli spartanlar için(3 spartanım var toplamda).Birde bu eir'i en hızlı nasıl kasarım.En çok hangi kapıı veriyor eir'i.Ve son sorum kalkanlarım irislerim roket atarım bunlar 16.seviye.Şu anda hasarımı arttırmak için promethiusları geliştirmeyi düşünüyorum sizce hepsini aynı seviyeye mi yükselteyim yoksa malzeme biriktikçe bir tanesimi kökleyeyim.Şu an geliştirmek isteyem 3 ya da zorlasam 4 tane promethius lazerimi 16.seviyeye çıkartabilirim geri kalanlarına malzeme yetmiyor.Bunun yerine 29 tane promethius lazerlerimi 5. ya da 6.seviyeye geliştirsem dahamı karlı olur.

Son düzenlenen: 17 Aralık 2020
  8. Hepsini eşit şekilde yükseltmen daha kârlı olur tabi ki. Her yükseltme seviyesinde artış bonusu aynı olduğu için 29 lazerini 5 seviye yapman hasar açısından daha iyi olacaktır. Yarın 19.00'da geliştirme indirimini kaçırmamanı öneririm bu arada :)

9. enesboz17

enesboz17 User

O saatlerde çalıiştığım için kaçırdım malesef.Tüm promethiuslarımı 5.seviyeye yükselttim.Şimdi sıra spartanlarda sanırsam.

TroublemakeR! bunu beğendi.