Bug / Oyun hatasi Geri Dönüş Bonusu Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve L€q€nD_of_Spac€ tarafından 16 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar, oyunu uzun süredir oynamıyordum ve e posta aracılığı ile oyun bana kod yollamış. Kodu kopyalayıp giriyorum fakat "Kod bu hesapta kullanılamaz" diyor. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

2. Bahsettiğiniz kodu yalnızca epostanıza gelen mesaj içerisinde belirtilen hesapta kullanabilirsiniz. Onun haricinde herhangi hesapta kullanılamaz.

3. Teşekkür ederim cevap için, ama zaten o hesabımda kullanmaya çalıştım. Neden böyle olmuş olabilir?

4. NASUH_ASWA

NASUH_ASWA User

Şöyle özet geçeyim oyun yeni yıl için olabilir ( net hatırlamıyorum ) e-postalara bir kod göndermişti lakin farklı serverlerde öylesine oynamak için açılan hesapların idsine düştü o kod kendi serverimde kullanamadım... bir hesap üzerine 5 id varsa birine geliyor diyelim:D

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

E postanıza gelen hesap da kullanabilirlik durumunda bir Hesap Id yazmaktadır. Bu ID no ya lütfen dikkat ediniz. Hesap içerisinde farklı bir sunucuya gelmiş olabilir. Kodlar artık sadece sunucuya ve ID no ya göre gelmektedir.

İyi Forumlar.