Destek Geri Dönüş ve İlerleme Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Mr.Owerr tarafından 14 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.Owerr

Mr.Owerr User

Arkadaşlar merhaba
    Oyun aradan sonra geri dönmeye karar verdim ve ne yapacağımı bilmediğim için size sormak istedim. Hesabın özelliklerini yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    1. Orcus kullanıyorum modülleri şu şekilde
    %13 Farklı fraksiyona hasar + %5 hız
    %2 Npc hasarı + -&4 oyuncu gemilerine hasar + &12 kalkan delme
    &12 kalkan
    2. 36 proyum hepsi 1 level
    3. droidlerimin hepsi 10 level
    4. 30 argeyim
    5. full havoc full hercul
    6. petim full uzaylı avcısı protokülü var ama pet link yok.(nerden alındığınıda bilmiyorum)

aklıma gelenler bunlar.

Ben bu gemiyle önce neleri geliştirmem gerekir. Nasıl ilerlemem gerekir. Tekrardan teşekkürler.

.Hakan. bunu beğendi.
  2. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Öncelikle oyuna hoş geldiniz. :)
    Konuyu doğru yere açtığınız için teşekkür ediyorum. ;)

1- Etkinlikleri takip ederek modül elde edebilir ve geminizi daha iyi bir duruma getirebilirsiniz.
    2- Zeta kapısı yaparak Prometheus Lazer Topu Planı için anahtar biriktirmenizi tavsiye ediyorum.
    • Zeta kapısı sayesinde ArGe puanınızı da geliştirirsiniz.
    3- Öncelik olarak diroitlerinizi 16. seviyeye çıkarmaya çalışın. Lazer toplarınızı ilerleyen dönemlerde geliştirirsiniz.
    4- HP Link PET Modülü ekipmanı için "Agatus Etkinliğini" takip edin. Kolaylıkla alabileceğinizi düşünüyorum.
    5- "Plus Gemi Varyantı" yeniliği için sevkiyatı sık sık takip edin. Özellikle "R" toplayıcılarını göndermeniz gerekiyor.
    • Orcus yerine yavaş yavaş kendinizi yeni bir Plus gemisine doğru ilerletin. Genelde modüllere göre tercih yapılması daha doğrudur.

Çoğu birleştir malzemesi etkinliklerden ve günlük girişlerden zaman zaman elde edilmektedir. Acele etmeyiniz, sabırla geminizi iyi yerlere getireceksiniz.

Dilerseniz diğer konularımıza da göz gezdirin. Belki gözden kaçırdığım durumlar olabilir.
    Konu başlığınızı daha ilgi çekici hale getiriyorum. Diğer arkadaşlarımız da size bu konuda destek sağlayacaktır.

En büyük tavsiyem, aktif oyuncuların bulunduğu bir klana dahil olmanız. Bu sayede bir çok sıkıntıyı rahatlıkla çözebileceksiniz.
    Bunun için klan arama bölümü var. Orayı da kullanabilirsiniz lakin eski forum aktifliği olmadığı için geç cevap alabilirsiniz.
    Bence hemen bir klan arayın kendinize.

Güzel bir ortam bulmanız ümidi ile, iyi oyunlar diliyorum. :rolleyes:

İyi forumlar. :)

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  3. _evissaM_

_evissaM_ User

Pazar gunleri kapi odulleri x2 oluyor. Oyunun calistigi pazar gunune denk gelebilrisen eger kapilardan x2 odul alabilirsin. Zeta'dan iki kati Arge puani, iki kati ganimet anahtari gibi. @.Hakan. arkadasin dedigi gibi etkinlikleri takip etmelisin. Etkinliklerden gemi modulleri edinmek cok buyuk fayda saglayacaktir ama tum bunlar icin oyunun duzgun calistigi bir gunu yakalaman gerekli.

.Hakan. bunu beğendi.
  4. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur. Eğer cevap alamadığınızı düşünüyorsanız lütfen bize tekrar yazmaktan çekinmeyin ;)

İyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.