Gezgin Paketi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve sestos01 tarafından 24 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sestos01

sestos01 User

210 tl verip hem sayborg hem dolu lazer almak hiç adaletli değil ortalama bir oyuncu sadece Cyborg'u elde edebilmek için kaç gün hurda toplamalı kaç gün emek vermeli? Bence bu tarz paketler para vermeden oynayan insanlara aşırı derecede haksızlık yapıyor. Ki bir de 25 kararsız LF-4 ' te yanında cabası. Bu gibi paketler oyunu para vermeden oynayan oyunculara haksızlıktır bizi madur edip onca emeğimizi hiçe saymaktan başka bir şey değildir şahsen ben telafisini isterim.

2. BSYO

BSYO User

merak etme cyborgu satışa sunduklarına göre daha iyi gemi çıkaracaklar bu arada oyunun en güçlü lazeri prometheus kararsızların bşr değeri kalmadı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2019
  3. WolfWar

WolfWar User

Artık oyun çok kolaylaştı bence normal bişey bu paketler.

-_switch_- bunu beğendi.
  4. sestos01

sestos01 User

Kolaylaştı diyorsun ama 0 dan başlayan bir insan için *** bir venom bile almak o kadar zor ki en para ile oynayan var ise bir o kadar para yatırmadan oynayan insan da çok ben mesela 3-7 de kristallon kesip iki üç uradium credi kasmaya çalışıyorum adam geliyor 100k vura vura kesiyor bir şey yapamıyorum bu tür paketler bu gibi bir olayın daha çok yaşanmasından başka bir sonuç doğurmayacak diye düşünüyorum. Örneğin yılbaşında sanırım kod dağıtılmış yeni hesaplara Venom lazerler cephaneler bedavadan verilmiş en azından belirli bir standart olsa bu tarz şeyler için aradaki fark makası azalır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Temmuz 2019
  5. RobinKudin

RobinKudin User

Hadi canım... Oyunun ömrü az ömrü O yüzden dağıtıyolar çöküyo oyun arkadaş

6. sestos01

sestos01 User

En azından hurda kasımları falan kolaylaşsın da biz de bir hal çağresine bakabilelim..

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Eminim merkez ekip ve oyun tasarımcıları bu gibi bir paketin satışı ile birlikte oyun dengelerinin değişmesinin nasıl etkileneceğin düşünmüşlerdir. İlerleyen tarihlerde bu durum ile ilgili farklı güncellemeleri oyunda görebiliriz.

İyi forumlar.

8. bu paket tekrardan gelırmı paradoks alcaktım kayboldu

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Ara ara tekrar bu paket satışa sunuluyor. Takip etmek gerek.

10. ihtiyar

ihtiyar User

peki o Gezgin paketini Bug'la alan PvE serverindeki adamlara bir ceza falan düşünülüyormu ? 1 hafta geçti daha tık yok bugünde oyuna giremiyoruz her kapı atlayaşında takılıyor gemi . Dün Geceden şimdiye kadar aynı değişen bişey yok :)

kambalia bunu beğendi.
  11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Payment açığı kullananlar için evet bunun çalışmalar yapılıyor.
    Oyundaki teknik sorunlar hepimizin malumu, yazılım ekibinin düzeltmesini beklemek zorundayız.