Bug / Oyun hatasi GG basılmıyor kasıyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lEfe tarafından 30 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lEfe

lEfe User

500K uri kastım kodda geldi %30 indirim var bide hafta sonu indirimiyle
    ilk kez uri basarak kapı açacaktım... basılmıyor bu ne kasıyor takılıyor

2. aynı sorun bende de var fakat baska bır hesaplta sıkıntı yok bu nasıl olabılır anlamadım mantıklı bı acıklaması vardır

3. lEfe

lEfe User

ya ilk defa uridyum biriktirip indirimle bi hevesle uriyle kapı açayım dedim hevesim kursağımda kaldı

#KARARSIZ#1 bunu beğendi.
  4. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Sorununuz ile alakalı lütfen Support ile iletişime geçiniz. Ben de bu durumu üst mercilere iletiyor olacağım.

İyi Forumlar.

5. Hoşgeldin!
    Aylardır devam eden sorun 1000 kere dile getirdim forum üzerinden sözde indirim var indirim yapıyor oyun kasmasından dolayı kapı ypmıyorum kapı yapmaktan nefret ettim :)

6. lEfe

lEfe User

3 farklı hesaptan uriyle gg basarken kasıyor mu diye denedim 3 hesaptada ve 4 arkadaşımda da kasıyor
    Ana hesabımda pala toplayıp gg ye dönüştürdüğümde basarken hiç bir sorun yok takılmıyor
    Uridyumla gg basarken takılıyor. İlk kez ya ilk kez uri biriktirip indirimle basayım dedim daha yok basmam etmem tadım kaçtı

keşke toptan bi̇r güncelleme olsada oyunu *oynayabi̇lsek*

oyunu oynayabi̇lmek i̇sti̇yorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2021
  7. Doru haklısın ilk defa oluyor darkorbit oyun hayatında bu durum iletin tabi... ya hakkaten insanlar ile dalga mı geçiyorsunuz siz ?, 2 senedir hafta sonu kapılar çöküyor bunu biliyorsunuz, halen daha sorunu ilettim sorunu ilettim, artık şu kalıptan çıkın, otomatik mesaj verip duruyorsunuz, tamam anladık sizin yetkiniz yok, fakat bu şekilde konuşmayın bari..

8. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Forum kurallarını ihlal etmeye devam ederseniz (art arda mesaj yazmak ve tamamen büyük harf kullanımı) cezai işlem uygulamak durumunda kalacağım. Bu size son uyarımdır.

En azından bir şeyler yapmaya, sizin isteklerinizi veya problemlerinizi bir şekilde iletmeye çalışıyoruz. Fakat genel olarak hayatım boyunca işimi yapıyorum diye hiç eleştirilmemiştim.

Size yol gösteriyorum; durumu Support'a bildirin, ben de üstlerime iletiyor olacağım. İki birimden de raporlama yapılsın ki, baskı artsın diye uğraşıyorum ve durumun ciddiyeti anlaşılsın istiyorum.

Kalıptan çıkmalık bir olay yok, sorunu ilettim ve bunu sizinle paylaştım. Ne deseydim? "Sorunu iletmedim, umrumda da değil" deseydim daha mı tatmin edici olurdu acaba?

Zaten yapmak zorunda olduğum bir iş için tebrik edilmek istemiyorum elbette, yanlış anlaşılmasın. Fakat işimi yaptığım için eleştirilmek de biraz garip geldi doğrusu.

Konuya gerekli cevaplar verilmiş ve gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Durumu üstlerime ilettim, siz de Support'a iletecek olursanız çift taraflı bir raporlama yapılacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.