Gg basma sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 6 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
 1. Gün geçmiyor ki darkorbitte başka bir sorunla karşılaşmayalım, bugün ki sorunum enerji basarken yavaş ilerleme. Daha açık anlatmak gerekirse, gg bastığım zaman tuş basılı kalıyor ve uzun süre öyle kalıyor doğal olarak gg basamıyoruz. Benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum zira çerezleri, önbelleği vs temizledim, pc kapayıp açtım, modeme reset attım, internet hız testimde ms 10 görülüyor yani hiçbir sorunum yok. sorun nedir yani illa oyundan soğumak mı zorundayız?..
   
 2. [rüya]

  [rüya] User

  sende sorun yok buna emin olabilirsin kendini suçlama darkorbittede suç zaten olmaz eee suçlu kim rahmetli kemal sunalda yok kim bulacak suçluyu..çıkar çiçeği burnunda taze modun biri sorumluluğunu üstlenmiş bir ergeni fırçalarcasına aynen şöyle der.Lütfen ithamımıza dikkat edelim. GG sorununun en büyük sebebi 3. parti yazılım kullanan oyunculardır....sanki 3.cü parti yazılımları engellemek oyuncuların sorumluluğundaymış gibi.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Haziran 2021
 3. ben artık bu oyundan bıktım. uzun süre sonra yaklaşık 1 ay önce oyuna geri döndüm. şu an harcadığım 1 aya ve paralar için pişmanım. bugün gerçekten sinir katsayım arttı. hem şanssız olup 115k uri harcayıp (yaklaşık 2090 enerji) 80/120 olan kappa kapısını anca tamamlayabildim. hem de üstüne yetmiyormuş gibi her enerji basışımda 3 sn 5 sn 10 sn beklemek beni çıldırttı. bir daha bu oyuna para harcarsam veya gereğinden fazla vaktimi ayırırsam namerdim.
   
 4. lEfe

  lEfe User

  Dedemin zamanında da bu problem vardı nesilden nesile devam eden bir problem torunuma mirasım gg basma sorunu olacak
   
  ERDALBAGGAL ve Viraaa bunu beğendi.
 5. .Sancak.

  .Sancak. Guest

  Merhaba,


  Forum içerisinde tamamı büyük harflerden oluşan konu başlığı ve mesaj içeriği kullanmamaya özen gösteriniz. Konu başlığınız tarafımca düzenlenmiştir.

  Evet, sorun sizinle alakalı değil. Bilinen bir sorun ve teknik ekip tarafından bilinmektedir. İlgili çalışmalar yürütülmektedir.

  Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır. Mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Tekrarından kaçınınız.

  İyi Forumlar.
   
  ERDALBAGGAL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş