GG Bonus Ödüllerine EIR Eklensin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 14 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu?

1. Evet

96,3%
  2. Hayır

3,7%
  1. Nasıl ki I-Oil çıkıyor neden EIR çıkmayasın? Bana kalırsa 300 eir uygun ama sayı değiştirilebilir tabi.

_Zeronix_ bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Olabilir bi 300-400 EIR atsa herkes mutlu olur :p

3. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Neden destek görmedi konu :( güncel

5. Forumda 3-5 kişi kalmışı. Eskiden görecektin buraları. Burada olan bazı kişiler ayrı bir forum bile açmıştı. O forum da kapandı tabi.

6. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Bugün ki konumuz doğru orantı. Arkadaşlar oyunda haddidenden fazla oyuncu olunca foruma da yansıyor bundan dolayıdır ki konulara yetişemiyoruz. Bu ara da dün 70 k uri kastım oyunda fazla bulundum ve yeni bir oto türü keşfettim. Benle beraber cubide durup çıkınca sıkıyor. Haritaları gezdim geldim adam hala orda işkillendim ve roket attım hemen kaçıp porta gidip tekrar geri geldi. Üstüne lazer attım tekrar tekrar denedim tepkiler hep aynı. Oyunda gelişme yok diyenlere teessüflerimi iletiyorum buradan.

7. ..ZEVZEK..

..ZEVZEK.. User

eır meselesi tam bir saçmalık zaten

Tauly__ ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  8. Quenn

Quenn User

zaten bi oil çıkınca bide modül güzel denk gelince haftaiçi açıyorum şahsen eir olsa gene açarım :) +1

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  9. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Kesinlikle katılıyorum, çok ihtiyacımız var :) +1

10. +1 çok güzel fikir , özellikle EIR'leri karantina yap(a)madan fullemeye çalışanlara çok faydalı olur .

ateistkeci bunu beğendi.
  11. ateistkeci

ateistkeci User

Gelse şöyle bir 500 EIR kapıya tadından yenmez güncel

12. rodinya41

rodinya41 User

+1 katılıyorum

Saldırı-Hattı bunu beğendi.

13. Kesinlikle olması gereken bir konu , EIR kıtlığından dolayı geliştirme yapmak eskisi kadar kolay değil ne yazık ki birde buna indoctrine oil eklenince tuz biber gibi oluyor işler...

+1

14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş