Geri bildirim GG Bugcular Unutuldu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 13 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bugculara hala elle tutulur bir ceza gelmediğini yükselen rütbe puanlarından anlıyoruz rütbe düştük biz yapmadık ödül gibi banlama geldi 1 hafta tatile gönderdiniz tekrardan açtınız gene aynı tas aynı hamam şeref puanları silinmiş olsaydı rütbe puanları düşerdi .Hep banladık öldürdük bitirdik sildik ama gerçekte olan hala aynı.

2. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Ben her zaman diyorum ama doğruyu söyleyince 9 köyden kovuluyorum adam akıllı bug yapan kişilere sınırsız ban yada sağlam cezalar gelmedi oyun sahibi oyuncu kaybetmemek için 1 hafta ban ceza veriyor başka birşey değil sıralama değişmedi rütbe puanları düşmedi yükselmeye devam ediyor ama ne yazık ki el emeği ile oynayan kişilere gerçekten çok üzülüyorum bunlardan biride benim ama bir dahaki oyun açığında düşüncelerim değişecektir.
    Herkese iyi oyunlar.

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle mesajınızda bug kullanımına teşvik görüyorum. Geçmiş zamanlarda bu gibi konulardan çok fazla uslup, hatırlatma, uyarı ve ceza işlemleri almışsınız. Bu bizler tarafından verilen son uyarı-cezalandırma işlemidir. Bundan sonraki zamanlarda bu tarzda teşviklerde bulunursanız daha ağır ceza işlemleri alacaksınız.

Umarım bu gibi durumlara artık girmezsiniz.

4. Sayın admin bugculara teşviki en iyi oyun yöneticileri yapıyor ödül gibi ceza veriyorsunuz lütfen daha çok agır cezalar veriniz 150 milyar tecrübe puanı kastı adamın şeref puanını silseniz nolacak ki adam şeref puanı çokta derdinde değil gemisinin içi fullendi tpsi 100 ün üzerine çıktı şeref puanı 0 olmuş silinmiş boş.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtilen cezai işlemleri Merkez Ekip karar verip uygulamaktadır. Cezai işlemlerin hakkında görüşler ve fikirler raporlanmaktadır. Ancak bu süreçte verilen cezaların tekrar gözden geçirilmesi talebi raporlara eklendiğini bildirmek isterim.

İyi Forumlar.

ASLAN_DARBESİ bunu beğendi.
  6. Zan-zun

Zan-zun User

sene 2020 olmus yine darkobrit yine hile .DDD adamlar para gelisinde nerden gelirse gelsin diyo bugculara bann atsa ne olacak secme yaparlar
    haritalar botcu dolu Burda Forum adminleri hala sabir diyor

vermeyin arkadasin bu oyuna para aklinin varsa vermesiniz merkez normal oyun oynalari keriz yerine koyuyuor

zalim bunu beğendi.
  7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içindeki üslubunuza dikkat ediniz ve asılsız ithamlarda bulunmayınız. Gereken her oyuncu er ya da geç cezasını alacaktır. Ayrıca banlanma durumlarında bizim tek yetkimiz sorunları bildirmektir. Bu sebeple sizlerin biraz daha sabrederek beklemenizi rica ediyoruz.

İyi forumlar.

8. smoonrise

smoonrise User

Biz forumda yazanlar hem hileler kamufle tutma uzaktan işaretleme yaratık kesme hemde bug yapanlara karşı bizlerin haklarını savunmasını bekliyoruz oyunun ve adil adaletli olmasını bekliyoruz ama her defasında oyun kurallara uygun oynayanı madur ediyor yıllardır banlama yapmayıp adaletli davranmıyor üstüne yıllar sonra ceza vermeye başlayınca verdiği cezalarda bile adil olamıyor gg bug ayrı bir işlem değil ki Şp-Tp cezası uygulanmıyor bu ceza verilmeyecekse eğer diğer 2 bug cezası gibi Şp silinmiyor . Kendi uygulamasında bile adil adaletli olamıyor ki bize güven versin , bu kadar yokuşa sürüp oyuncuları akıllarını sınamak niye ilk banı veren merkez elinde liste yokmu gg bug banı alanlar Şp silmek bu kadar zor olmaması lazım . Yaratık kesme kamufle görme uzaktan tutmayı anladık tarama sistemi var peki burada adil olsun merkez gg bug yapanların Şp silimesi lazım hem ceza uygumalada adil olmak için hemde etik ve eşit davranış için hemde kurallara uygun oynayan oyuncu grubu için .

zalim, Sempatik.57 ve Se7en bunu beğendi.
  9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Tekrar terkrar aynı açıklamayı yapmanın gerek olduğunu düşünmüyorum. Uyarı notu düşülecektir. Tekrardan belirtmek isterim ki verilen cezai işlemin yetersiz olduğu hakkında bizlerde hemfikiriz. Ancak işlem yapma yetkisi Merkez Ekipte olduğunu hatırlatarak; Ülke Takımımızın raporlama işlemlerine devam ettiğini belirtmek isterim.

Gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur. İçerik odaklı; yapılacak açıklamalar bu şekildedir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.