Öneri GG İndirimi etkinliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve M.Mustafa tarafından 3 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkobit' GG indirim etkinliği yapılsın mı ?

 1. Evet yapılsın

  92,9%
 2. Hayır yapılmasın

  7,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. M.Mustafa

  M.Mustafa User

  Darkobit ekibinden GG konusunda yeni çalışmalar bekliyoruz şuanda indirim olduğu halde GG tanesi 55 uri eskiden bu indirim paketi olmadan bizlere sunulan fiyattı ama şimdi baktığımızda indirim paketi olduğu halde 55 uri ABG yapmaya kalkışsak 2. kapıda duvara tosluyoruz kapı kendisini karşılamıyor.
  Darkobit ekibi etkinlik zamanlarında yaptığı indirimlerde iyileştirmelere gitmeli.
   
  Son düzenlenen: 4 Eylül 2019
 2. Hangi yıldan bahsediyoruz tam olarak mesela indirimsiz 55 uriyi ne zaman görmüştünüz? Oyunun ilk yıllarında yanlış hatırlamıyorsam kapılar 50 uriye açılıyordu ki kısa bir süre sonra 100'e çıkarılmıştı.

  İşin başka bir boyutu da 55 uri ile ABG kayıpsız dönülebiliyor.
   
 3. PoetShadow

  PoetShadow Guest

  Merhabalar,

  ASİL-DENİZCi üyemize cevabından dolayı teşekkür ederim ve bahsettiği gibi 55 uridiumdayken kayıpsız bir şekilde A-B-G dönülebiliyor. Cebinizde 200-300k uridiumunuz var ise tabi. Daha az uridiumunuz var ise ve kapıların arasında savaşa gidip veya başka bir şekilde uridiumunuzu farklı bir yere harcıyorsanız da bu durum etkileyebilir. Daha fazla yapılacak indirim kapılardan uridium kasmak anlamına geleceğinden dolayı pek mantık çerçevesinde gelmiyor :)

  İyi forumlar.
   
 4. M.Mustafa

  M.Mustafa User

  Modum ben ABG ye 300 bin bastım tek set açıldı.
  Söylediğim gibi bu indirimler geçmişte normal sayılan bir durumdu 25 lere kadar inerdi şuanda normal gibi gözüküyor olabilir fikrimi beyan edip anket açmak istedim oyunda canlanma olması için oyunculara yönelik etkinlikler olmalı.

  [Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.] Geçmiş dediğimde okadar geçmiş deil miş arkadaş konu açmış 25 uriye inmiş 2 sene önce ben 2015 'de oyunu bırakmıştım.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2019
 5. PoetShadow

  PoetShadow Guest

  Merhabalar,

  Forum içerisinde link paylaşımı yasak olduğu için mesajınız düzenlenmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

  Bahsettiğim (Daha fazla yapılacak indirim kapılardan uridium kasmak anlamına geleceğinden dolayı pek mantık çerçevesinde gelmiyor) nedenden dolayı bu indirimin kalıcı yapılması pek mümkün görülmüyor. Ancak etkinlik olarak yapılması tekrardan neden mümkün olmasın. Sizden konu başlığını ve kalıcı indirim olarak değil de Galaksi Kapıları için indirim etkinliği olarak düzenlemenizi rica edeceğim. Ardından fikrinizi güncelleme ve fikir havuzuna konunuzu ekleyebilirim.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2019
  Minerva bunu beğendi.
 6. M.Mustafa

  M.Mustafa User

  Sürekli olarak kalsın demiyorum darkibitin etkinlik olarak sunduğu zamanlarda indirimler aşağı çekilebilir diyorum Modum şuanda düzenleme yapamamaktayım siz düzenleyebilir misiniz ? Ayrıca forum içerisinde bulunan bir konuyu paylaşmak istemiştin düzelttiğiniz için teşekkür ederim.Kalıcı indirim tabiki münkün değil benim paylaştığım anda süpriz indirim mevcuttu onun üzerine ben konuyu açtım.
   
  Spinaci bunu beğendi.
 7. PoetShadow

  PoetShadow Guest

  Merhabalar,

  Konunuzda gerekli düzenlemeler yapılıp Güncelleme ve Fikir Havuzu İndexine eklenmiştir. Yeterli desteği alması durumunda merkez ekibe rapor edeceğim.

  İyi forumlar.
   
 8. Merhaba,

  Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş