GG Jetonu Ne İşe Yarıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve monster616000 tarafından 6 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. galaksi kapısı jetonu nedir ne işe yarar

birisi acıklayabılırmı lutfen

2. Galaksi kapısı jetonun varsa işe al seçeneğine bastiğin zaman seçili kapını 30 dk içinde sen içine girip yapmadan otomatikman tamamlar.

Ama bunun için önce yapacağın kapıyı daha önce (1) kez elle yapmış bitirmiş olman lazım.
    Ve kapıyı inşa ettikten sonra hiç girmemen lazım eğer girersen otomatik yapım bölümünden silinir.

Ayrıca destek ve uçuş düzeni gibi şeyleri etkilemiyor bilgin olsun..Kronos x2 gününü de etkilemiyor.

Ama özel ödül (sali, çarşamba, perşembe) günleri ve pazar günleri x2 kazanç günlerini etkiliyor..

Ve son olarak eğer oyuna tasarım gelirse örnek osiris venom epion venom yada corbonit venom vs vs bu tarz tasarımları almak için de yine elde yapman gerekiyor..

Tüm bildiklerim bu kadar :D

kaptan34 bunu beğendi.
  3. YARGU

YARGU Guest

4. Tam bir FM gibi cevapladın hayranlıkla bakıyorum :)

Yoksa yeni bir FM adayı mı doğuyor :D

5. Fm olmak gibi bir niyetim hiç olmadı
    Olmak da istemem açıkcası mod olmak zor, her suçu moda atan oyuncuları gördüğüm zaman sinirlenirim bannlarım herkesi

Bence işleri zor ben yapamam şahsen ve dediğim gibi mod olmak gibi bir niyetim de hiç olmadı

Sadece elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum herekse hepsi bukadar yeri geliyor bende yardım istiyorum

Herkes birbirine yardım edip bildiklerini aktardıktan sonra daha huzurlu bir ortam oluşur diye düşünüyorum

:)

kaptan34 ve YARGU bunu beğendi.