gg kapı parça şansı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SELOCAN tarafından 28 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. SELOCAN

SELOCAN User

Az önce 45 parçası zaten açık olan zetayı açmak için 212k uri harcadım ne kadar çok dikkat ettsem çarpan bazen tuttu bazen tutmadı ama sonuçta nerdeyse yarı parçası çıkmış kapı açmak için bu kadar çok uri harcamak ne kadar doğru bilmiyorum tek bildiğim şu aralar güzel şeyler yapmaya başlayan darkorbitin gg parça oranı hakkında yada gg açmak için farklı birşeyler yapmasının vakti çoktan geldi bence bu şekilde benim gibi oyuna tekrar başlayan kişilerin ve oyunda olanların daha çok takdiri kazanılır.

2. M-A-Y

M-A-Y User

Ben bu konuyu açmıştım şans bu dediler. bence de bunun bir limiti olmalı mesela 100 gg de en az 1 tane çıksın oda en az

3. ateistkeci

ateistkeci User

Parça konusu tamamen şansa bağlı bir durum, 15 parçası olan Zeta var 50 gg ile çarpan tutturarak 5 parça çıkarttım dün

4. Zeta'yı 1600 gg ile de açtığım oldu 2400 gg ile de. Tamamen şans işi.

5. SELOCAN

SELOCAN User

işte sorun da bu darkorbitte bazı şeyler değişiyor ve düzeliyor ama bu şans işi hiç değişmiyor bence artık bu şans sorunun değişmesi gerekiyor.

6. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

zetayi acacam diye cok ugrastim ve 4 seferdir havoc alamadim, bu da sans...haftalar gitti, giden zamana yazik, ilkinde cikmazsa ikincisinde olmadi ucuncusunde kesin cikacak diye degistirseler biz de daha zevkle oynariz, taktigi de yok galiba havoc cikarmanin, youtube dakinleri denedim, guve x4 , olmuyor

7. ben zeta son 2 parçayı 1000 gg ile açtım düşün yani

8. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Galaksi Kapısında kapı parçası çıkma ihtimali şansınıza bağlıdır,şansla olmakla beraber çarpana tutturmanıza bağlıdır o yüzden denemeye devam etmenizi tavsiye ediyorum umarım bir sonraki kapınızı daha ucuza açarsınız. :)

İyi forumlar.

9. Gama tek parçada benı baya uğraştırmıştı bence en mantıklısı gg biriktirip toplu basmak parça parça basınca zor açılıyor

10. Aliens

Aliens User

Aslında ABG için ilk 6-7 adet 100'lü basıp, ardından her çarpan x2 olduğunda kullanmak daha mantıklı. Çünkü sonlara doğru 100'lü basarsanız o parçayı bulmanız tekli basmadan daha zor olabilir ve buda size zarar ettirir.

P.S.: Burada genelleme ile yazıyorum. Bazı durumlarda tabii ki şansınızın yaver gitmesiyle aksi olabilir ama bu genel durumu değiştirmez.

11. gamma son parçaya 70k bastığımı hatırlıyorum az önce de zeta son parça için 30k bastım :)