GG olsalığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KÜHEYLAN_______07 tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

GG olasılığı artsınmı ?

1. evet, güzel bir fikir destekliyorum

96,0%
  2. hayır, beğenmedim desteklemiyorum(nedenini açıklayınız lütfen)

4,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. daha iyisi olsun her kapının hemen acılması ıcın ya uri yada gg sayısı olsun illahlah attim epsilona 3000 e yakın kullandım 96 oldu. son 2 için daha kactane basarız aceba!

sen kactene kullanarak acabılıyorsun kapıları? bizim hesaplardamı bir sorun var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Nisan 2014
  2. olsun güzel olur ama arkadaş zaten %21 demiş ama altına açıklamış oran üzerinde oynama yapalabilir diye yani %21 olmaz %18 olur darkorbit kabul ederse zaten %21 i etmez %18 falan olsun daha iyi olur %21 çok fazla %18 normal +1

3. Bencede güzel bir düşünce arkadaşlar darkorbiti 5 sene önceki darkorbit ile karıştırmayalım günde 250-300 bn beyaz yakıyoruz burada maddi durumumuz müsait değil sıralama oyuncuları gibi her hafta uri çekelim kapı yapalım öyle bi durumumuz olsa idi bizde sıralama oyuncusu olurduk zaten değilmi?

4. Sennar23

Sennar23 User

xeonomit kutu ve gg den kalksa en dorusu bu olucak :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.