gg sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-BLack_Raz0r-* tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaslar benim diğer hesapta alpha açılmyor alphayı toplamaya basladığımda beta 0 gamma 0 dı şuanda hala alpha için uğrasıyom beta bitti gamma son 10 parça alpha hala gelmedi supporta basvurdum gg şansı %13 gibitür yılmayın devam edin gibi yazılar geliyor

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet şans olarak değerlendirilmesi normal ama dediğiniz gibi siz sadece alfaya basmıyorsunuz her 3 kapıda aynı bölümde olduğu için biri açılırken diğerinin açılmaması çok normal siz 5 li olarak basarsanız ve ilk 100 gg bastınız ve parçanız gelmedi ara ara sayfayı F5 liyerek devam etmelisiniz ben genelde gelmediğinde bu taktiği uyguluyorum ve hatta gg leriniz çok ise bir iki seferde çarpan geldiğinde 100 lü şekilde basıp deneyebilirsiniz.

*-BLack_Raz0r-* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.