gg

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dolubey tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dolubey

dolubey User

tüm kapılar hakkında geniş bilgi ve verdikleri ödüller hakkında bilgi veren bir link atarmıın cm arkadaşlarım 1 sinde konu yu cevap vermeden kitlemisssininz istedigimm bilgiyi açıklama sözlükte bulamadım

2. dolubey

dolubey User

sayenizde bu bilgiye eriştim fmodum :) siz saolun
    iyi çalışmalar

3. dolubey

dolubey User

şimdi tekrar konu açıp kalabalık yapmayım modum irisler apis olsa ne olur zeus olsa ne olur normal iris kalsa ne olur farkı ne

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

eskiden beri kalan irisler var ve apis ve zeus sonradan çıktığından hepsının aynı olması doğru deyıldır sistem böyle öngürüyor bizim yapacak bişemiz yok

Keyifli forumlar

dolubey bunu beğendi.
  5. dolubey

dolubey User

sorumu anlatamadım yani iris 2 yuvalı bir diroit zelligi var ama apis yada zeus olunca ne oluyo d p yüksek vuruş mu yüksek onu ögrenmek istedim

6. fm seiz bura ya yazmadan baktım:D bile:D

7. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

irisle apisin arasındakı fark ieisin en fazla 8 tane alabılıyon 8 den fazla alamıyoırsun ve devreye apis zeus gecıyor konu kılıtlenmesı uygundur

Keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.