Öneri GG'den JOB-100 çıkması

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve (E)(R)D(E)(M)34 tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

GG basınca ne versin

1. Beyaz Cephanesi

15,0%
  2. Job-100 cephanesi

85,0%
  1. GG'den Beyaz cephanesi çıkmak yerine JOB-100 çıkmalı tabi miktarı beyazdan daha fazla olmalı
    bu yeni başlayanlar oyuncular için çok iyi olur bence havoc-hercule ve anahtar fullerken en azından tekrar kasılacak Cephaneleri olur.

NOT:Kapıları kastetmiyorum GG basarken çok az miktarda Beyaz cephanesi veriyor onu vermek yerine miktarı artırılıp JOB-100 vermesi daha mantıklı olacaktır.

.Paradoks. bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

3. teşekkürler orda o tike tıklamayı unutmuştum yordum sizi :), kolay gelsin.

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. Bence uygulanabilir bir öneri. Umarım diğer mantıklı öneriler gibi destek almasına rağmen 3-5 yıl boyunca yüzüne bakılmayan bir konu olmaz.

(E)(R)D(E)(M)34 bunu beğendi.
  5. sethpark

sethpark User

son derece mantıklı bir öneri oyum pozitif

6. Gayet güzel bir fikir ve oyuna uygulanması da oldukça kolay bence de kapı basarken job 100 düşmesi çok yararlı olur en azından pve için x4 leri harcamak zorunda kalmayız.

7. x4 çıkma ihtimalinin devam etmesi ama ihtimallerin arasına job-100 çıkma da eklenmesi de güzel olur.

Sayfayı Paylaş